Dodaj do ulubionych

Kotlina Kłodzka - szukam sprawdzonego noclegu.

05.07.12, 14:00
Witam. Szukam sprawdzonego noclegu dla czteroosobowej rodzinki ( 2 dzieci). Osiem lat temu pojechaliśmy z córą " w ciemno" i na miejscu znaleźliśmy tylko nocleg w schronisku w Karłowie. Teraz chcielibyśmy zaplanować wyjazd. Może macie jakieś sprawdzone kwatery ?
Edytor zaawansowany
  • fiamma75 07.07.12, 19:38
    mam w Polanicy - byliśmy tam juz 3 x i na pewno wrócimy
    www.narcyz.wpolanicy.pl/4124,oferta.html
    czysto, fajna właścicielka, przystępne ceny
    Sama Polanica to piekna, zadbana miejscowość, świetny punkt wypadowy do zwiedzania
    --
    My oraz Starsza i
    Młody
  • atwar1 09.07.12, 20:34
    Kilka lat temu byliśmy w Lądku Zdroju w pansjonacie Jamka Strona
    Z noclegu byliśmy zadowoleni
    --
    Mama x3
  • kiedyswygramwtotka 09.08.12, 16:31
    Polecam agroturystykę kolo Klodzka www.romanowka.pl.tl/
    Jeszcze nigdzie nie spotkalam tak milych i otwartych mlodych ludzi na turystow, przyrode itp.smile
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/vh/wf/a7cd/tbm6b9h6J6q5SI44rA.jpghttp://www.suwaczki.com/tickers/tb736iye1awzss9j.png
  • mahrtam 21.09.12, 16:28
    potwierdzam, bardzo przyjemne miejsce. Byliśmy w Romanówce w sierpniu i zdecydowanie polecam. Klimatyczny domek, estetyczne, czyste pokoje, bardzo ładny ogródek, mili gospodarze i przepiękna okolica smile
  • lillylive 21.09.12, 20:17
    Szczerze polecam,korzystałam 2tyg temu:www.kudowa.zdroj.pl/justyna/zdjecia.html
  • ajejijeji 10.06.13, 15:42
    ja polecam hotel bukowy park - www.bukowypark.eu. to obiekt luksusowy, standardowo dosyć drogi, ale często organizują promocje cenowe, które wychodzą w cenie noclegów w pensjonacie, standard bardzo wysoki w często przystępnej cenie, niedaleko stąd w każde miejsce kotliny, byliśmy też 4osobową rodziną.
  • ajejijeji 10.06.13, 15:43
    www.bukowypark.eu to ich strona
  • kasiaiula 28.04.16, 11:48
    Witam polecam Hotel Metro*** w Boguszynie 2 km od Kłodzka . Czysty, zadbany z kregielnia, siłownią dla gości, sauną fińską miejscem na grill. Dodatkowo przepyszna kuchnia która na dlugo pozostanie w naszej pamieci.
    Polecamy gorąco
  • kasiaiula 28.04.16, 11:52
    Witam polecam Hotel Metro*** w Boguszynie 3 km od Kłodzka. Super atmosfera, fajne jedzenie, kregielnia, komfortowe pokoje .
    Polecam gorąco
    Kasia
  • leszekrychta 08.08.18, 08:27
    Zalecam omijanie z daleka Centrum Noclegowego Amfiteatr w Kłodzku. Mieszkałem w pokoju nr 2 od 30.07.2018 do 03.08.2018 r. Wyjechałem przed czasem z następujących powodów: 1. Grzyb na ścianie w paru miejscach - żadne interwencje u obsługi nie dały żadnego efektu, zostałem zignorowany. 2. Brak wf-fi przez całą dobę - kilkakrotne interwencje u obsługi nic nie dały. Cały plan pobytu został zburzony przez brak dostępu do internetu. 3. Brak firanek w oknach - albo zasłony i ciemno albo widno i zaglądający sąsiedzi do pokoju. 4. Zniszczone łóżka, szafka (bez jednej szuflady) i stolik. 5. Ciasnota - nie ma gdzie i na czym siąść. 6. Na odzież dla dwóch osób jest szafa z dwoma półkami ale za to bez drzwi. Odzież przez cały czas była w walizkach. Każdy zarzut mam udokumentowany na zdjęciach.
  • wodnikmk 16.08.18, 09:56
    Super miejsce to centrum łąkowa 1 w Radkowie.idealne miejsce. lakowa1.pl/,www.frajcajt.blogspot.com
  • kaszkoewcia 14.03.19, 11:29
    Dobrym miejscem jest osrodeklissa.pl. Byłam tam kilka razy i zawsze wszystko było ok. Komfortowe pokoje dobra kuchnia i miła obsługa. Okolica super. Jak dla mnie świetna baza na wycieczki po kotlinie.
  • niki_85 15.07.19, 18:58
    Polecam Willę Diana w Stroniu Śląskim. Doskonała lokalizacja, w pobliżu wszystkie największe atrakcje kotliny - wodospad Wilczki, Jaskinia Niedźwiedzia, kopalnia złota w Złotym Stoku, zalew w Starej Morawie itp. Komfortowe warunki - czyste, przestronne pokoje, piękny ogród z placem zabaw dla dzieci. Sprawdźcie sami diananoclegi.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka