• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

czy ktoś zna Murzasichle latem? Dodaj do ulubionych

• 05.03.14, 17:32
    chciałabym pojechać z dziećmi (4 i 8) latem do Murzasichla, proszę o informacje, czy te drogi Sądelska i Budzowa są bardzo ruchliwe? czy jest możliwy spokojny spacer przez miejscowość aby dość np. do sklepu lub parku linowego? wiem, że widoki z Murzasichla na Tatry są piękne ale czy są na miejscu możliwości spaceru? planujemy dalsze wycieczki ale chciałabym też mieć spokojny wypoczynek na miejscusmile
    dzięki serdeczne za wszelkie informacje, już o kwaterach z wyżywieniem nie wspomnę - gdyby ktoś coś polecił byłoby fajnie (dzieci są alergiczne więc mamy duże wymagania dotyczące czystości ośrodka)
    Zaawansowany formularz
    • 07.03.14, 10:30
      Witam
      Bylismy ze 4 lata temu z 6 latkiem. Mieszkalismy w Sichlańskim Dworku, szczerze polecam. Mój niejadek do dzis wspomina pyszne pierogi. Miejsce na spacery znajdziecie, jednak trzeba liczyć sie z tym że trasa prowadzic bedzie dość ostro pod góre lub z górki ( taki urok miejscowości). w parku linowym nie bylismy. Busikiem jezdzilismy do Zakopca a potem na wycieczki po dolinach. Warunki w pensjonacie lux, jedzenie pyszne, gospodyni nie narzuca się, jak z czymś problem to pomoże. Plac zabaw, miejsce do biegania jest. Polecam posiadę góralską w chacie niedaleko od Sichlanskiego, dzieciaki i dorośli mieli ubaw z opowieści górala.
      pozdrawiam i życzę udanych wakacji.
      • 07.03.14, 16:11
        Jak wspomniałaś z Murzasichle piękny widok na tarty jest.
        Sama miejscowość cicha i spokojna. Nie ma problemu z terenami dla dzieci.
        dużym plusem jest bliskość zakopanego oraz bliskość ciekawych szlaków.
        Często kursujące busiki pozwalają dotrzeć wszędzie bez problemów.

Warto zatem odwiedzić Murzasichle! Polecic też mogę Małe Ciche.
        • 18.03.14, 23:03
          I ja polecam serdecznie Sichlański Dworek byłam tam wielokrotnie- z dziećmi super wypoczynek smile okolice ładne, jest gdzie spacerować smile
          • 19.03.14, 09:32
            dzięki za infosmile
            Sichlański Dworek brałam pod uwagę ale martwi mnie ta droga przelotowa pod samymi oknamisad szukałam już kwater w Małe Ciche i w ...... Tyliczusmile) bo teraz i taką opcję rozważamy, generalnie nerwowo przeszukuję net, żeby znaleźć fajną kwaterę w górach na lato!
    • 20.03.14, 22:55
      znam Murzasichle raczej zimowo ale raz bylam w maju
      ul Sądelska jest ulica przelotową mysle ze sporo miejscowych tedy jezdzi
      ale jest chodnik troche waski ale jest na pewno trzeba uwazac na dzieci
      nie wiem czy chodnik jest na Budzowej
      miejscowosc jest bardzo rozlegla ja mieszkalam na wysokosci kosciola i to bylo jakby centrum miejscowosci, i stad prowadzila fajna droga do Lichajówki i Małego Cichego a tam bardzo fajna kamienista rzeczka do plazowania i zabawy , za duzo atrakcji tu nie ma, polecam zimą
      fajną miejscowościa jest Szczawnica lub Tylicz ktory ostatnio odwiedzilam i chyba ten ostatni bardziej bym polecila pozdrawiam

• 02.03.15, 10:39
      podciągamsmile może pojawia się nowe wypowiedzismile
      w zeszłym roku pojechaliśmy w Beskidy ale w tym już nie odpuszczę, jedziemy w Tatry! Murzasichle na tapecie, z kwater rozważam Sichlański Dworek, Sądelski Dwór i Modrzewiowy Dwór... zależy mi na całodziennym wyżywieniu i placu zabaw dla dzieci. Będę wdzięczna za wszelkie informacje o kwaterach i o miejscowości latem!
      • 03.03.15, 09:59
        Witaj,
        Jeśli chodzi ci o spokojne miejsce to zajrzyj do cichoszy
        Nie jest to Murzasichle, ale miejsce na spokojny wypoczynek z maluchami jak najbardziej.
        Przy domu plac zabaw (piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki). Bezpieczny ogrodzony ogród. Do Doliny Strążyskiej - 15 minut. W najbliższej okolicy tereny zielone - Lipki - znakomita alternatywa dla spacerów uliczkami.
        Zajrzyjcie - może się wam spodoba.
        pozdrawiam
        --
        andrzej
        zakopane z dzieckiem
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.