Dodaj do ulubionych

Wielkanoc-gdzie wyjechać

11.02.15, 02:12
Moje dzieci wczesnoszkolne bardzo mi tej zimy chorują i pomyślałam, że wykorzystując ferie wielkanocne zmienię im trochę klimat. Poradźcie mi gdzie można spędzić Wielkanoc w miarę dobrych warunkach i z dobrym jedzeniem. Jesteśmy z Warszawy.
Edytor zaawansowany
  • kondolyza 11.02.15, 13:18
    jastrzebia góra-velaves,ptimavera,lasiesta.
    Moze gory-murzasichle giewont,kasprowy
  • mamajaktalala 11.02.15, 18:09
    A ja polecam w gorach czarny potok resort albo termy bania lub zawrat i pensjonat burkaty, pod kotelnicą-wszystkie w bialce tatrzanskiej.bywalismy w ferie,poprzednie wakacje i swieta
  • kamiba7 17.02.15, 21:37
    Jeździe do Hotelu Przystań do Olszyna. Tam jest świetne miejsce. Hotel jest bardzo przyjazny rodziną. Jest pokój zabaw, basen z piłeczkami, organizowane są warsztaty. Poza tym mają super pakiety na takie weekendy.
  • kasiapp18 19.02.15, 10:42
    Polecam hotel w Łękuku na Mazurach. Rewelacyjne warunki, wysoki standard, bardzo przyjaźni dzieciom, jedzenie oparte na lokalnych produktach, naprawdę domowe, łącznie z chlebem pieczonym na miejscusmile No i pięknie tamsmile Tu link do pakietu wielkanocnego: folwarklekuk.pl/rodzina/pakiety/wielkanoc-1-6-04-2015/
  • malgorzataa_32 27.02.15, 11:17
    W lato lekarze wysyłają często chorujące dzieciaki nad morze ale pogoda w tym czasie raczej nie będzie sprzyjała i dzieciom może się nie podobać. Postawiłabym na góry, tam można w miejscach wybierać i przebierać. Ja teraz szukam na majówkę czegoś jak w artykule www.eioba.pl/a/4qke/przymusowe-wakacje-last-minute, niewymagający odpoczynek z mężem, tu coś romantycznego zaproponujecie?
  • super-kluska 04.03.15, 12:09
    Nie wiem jak daleko chcecie jechać, ale u nas dzieciaki kiepsko znoszą długie podróże dlatego szukamy czegoś w mazowieckim.

Mogę polecić dwa miejsca.

Pierwsze - Puszcza Kozieniecka - wdolinieradomki.pl/Warto_zobaczyc_Przyroda - dopiero się przymierzamy więc nie polecę konkretnego miejsca, ale warto poszukać bo wiem, że teraz sporo powiat zainwestował w trasy spacerowe (mostki, deptaki, wieże widokowe) w samym sercu puszczy. Tam jest pięknie. Jeździłam tam będąc jeszcze w liceum.

Drugie miejsce to Zalew Zegrzyński - szczególnie Hotel Warszawianka nam odpowiada. Mają Kiddos dla dzieci kiddos.warszawianka.pl/pl/, a pewnie na Wielkanoc też jakieś inne ciekawe oferty. Mają plażę, przystań, aqua park, kręgle, itp. więc nawet jak będzie padać to nie będziecie się nudzić.
  • marghe_72 06.03.15, 00:30
    > Jeździe do Hotelu Przystań do Olszyna. Tam jest świetne miejsce. Hotel jest bar
    > dzo przyjazny rodziną. Jest pokój zabaw, basen z piłeczkami, organizowane są wa
    > rsztaty. Poza tym mają super pakiety na takie weekendy.

i ten Olsztyński mikroklimat..

Sugeruję morze, ale w wielu hotelach już nie ma miejsc. Sprawdź Melaves we Władysławowie

--
    miszmasz-marghe.blogspot.com/
  • lekemka 10.03.15, 13:42
    Primavera w Jastrzębiej Górze to super miejsce dla maluchów i rodziców. na okres wiosenny jest dobra oferta www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wiosna-nad-morzem . Warsztaty animacyjne, konkursy i do tego dobra szama. Polecam.
  • iwonasg 19.03.15, 08:33
    My w tym roku pierwszy raz poza domem. Kierunek Bieszczady " U Prezesa" -konie, cisza, spokój, zieleń dookoła czego chcieć więcej. Klimatyczne miejsce na spędzenie świąt.
    Pozdr
  • aniabasia1234 26.03.18, 08:52
    bardzo fajny jest obiekt niedaleko Kołobrzegu Imperiall Resort&MediSpa ma basen sale zabaw sale kinową
  • aniabasia1234 26.03.18, 09:07
    Polecam pobyt nad morzem z animacjami z basenami ze strefą wellness , każdy znajdzie coś dla siebie :
    www.imperiall.pl/pakiety-imperiall/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka