Dodaj do ulubionych

Paryż, Disneyland?

27.10.16, 10:02

Witam serdecznie smile. Przekopałam już pół internetu i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Może tutaj ktoś mi pomoze? Planujemy wybrać się z dziećmi (2 dorosłych i 2 dzieci) na wycieczke do Francji do Paryża. Szukam czegoś zorganizowanego - zalezy nam głównie na Disneylandzie ale i na innych atrakcjach tego miasta i okolic. Nie mamy ustalonego terminu... Mysle o wiośnie, może weekend majowy, może wakacje...
Powiedzcie, może był ktoś i powie mi, tak po ludzku, normalnie, z jaką kwota trzeba sie liczyc na takiej wycieczce? Chciałabym przelot do Francji samolotem (wszystko jedno skąd, gdzies z środkowej Polski).
Wszędzie gdzie szukam, oferty zawierają przejazd autokarem, a taka 2 dniowa odróż z dziecmi w oóle nie wchodzi w grę. Podpowiecie coś? Moze ktoś był? warto? i jaka cena?
Edytor zaawansowany
  • violik 14.11.16, 15:53
    forum.gazeta.pl/forum/w,20573,162313311,162313311,Disneyland_Paryz_wrzesien_2017.html
  • neonatka 18.11.16, 16:13
    My jeździmy od ładnych paru lat z biurem sunkisstravel. Wyjazd promocyjny (1 dzień gratis) w maju/czerwcu 4noclegi w hotelu Disneya + 5 dni wstępu do obydwu parków+ śniadania w hotelu (2 dorosłych i dziecko 7-12 lat; maluchy do lat 7 mają pobyt bezpłatny) wynosił nas około 1200-1300 Euro. Do tego dojazd samolot/samochód, no i wydatki na miejscu (a ceny do niskich nie należą, pluszak to 20-30E). Z lotniska CDG jest bezpośredni autobus do Disneylandu, bilety można kupić u kierowcy, cena ok 20 E od osoby. Z Disneylandu można pojechać sobie na jednodniowe zwiedzanie Paryża kolejką RER,bilety w obie strony wyszły około 40E za 2+1.
    Mam nadzieję, że pomogłam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka