Dodaj do ulubionych

Narty z dziećmi gdzie?

27.09.17, 11:36
Gdzie jeździcie na narty z dziećmi? Chcemy zabrać w tym roku dzieci i nauczyć je jeździć na nartach, tylko nie wiemy gdzie smile proszę polećcie fajne stoki, fajne miejsca gdzie pouczą się dzieciaki ale i dorośli pojeżdzą
Edytor zaawansowany
  • 27.09.17, 15:23
    Jak fajne, to Alpy polecam, na przykład w austriackim Tyrolu można przebierać.

--
    ***Gwiazdy 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców szesnastolatków
    Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego pięknego alpejskiego kraju
  • 30.09.17, 20:41
    Maso Corto we Włoszech - polskie szkółki jazdy, fajne trasy dla dzieci i dorosłych.

--
    Renata
    http:///www.suwaczki.com/tickers/9f7ji09ka5g5boag.png
  • 03.10.17, 09:20
    Nauczyć to w Polsce- Białka (Stokuś jest fajną szkółką), albo Muszyna-Wierchomla (też mają fajne szkółki). My swoje dzieci nauczyliśmy na stoku w naszym mieście (Polska północna, stok 300 metrów wink ), potem zabraliśmy je do Białki- karnet jest na wiele ośrodków, nudzić się nie można. Następnym krokiem była Słowacja, a w Alpy jedziemy z dziećmi dopiero w tym sezonie. Jestem z opcji, że wrażenia i przyjemności trzeba stopniować.

--
    Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości
  • 20.10.17, 16:26
    To fakt, jak ktos Alp zasmakuje to w naszych górach infrastruktura narciarska nie spelni jego oczekiwań a i z pogodą różnie bywa Moje dzieci pierwsze kroki na nartach przeszły u nas, bo wydawalo mi sie ze osla łączka wystarczy Jakiez bylo moje zdziwienie jak sie okazalo ze moje dzieci wiecej czasu spędziły w kolejce na wyciąg niż na stoku. Za czas spedzony w kolejkach indywidualny instruktor skasowal nas tak jak za naukę!

--
  • 20.10.17, 16:32
    To mieliście pecha- u nas instruktor z dzieckiem wchodzi bez kolejki na wyciąg, zresztą w większości miejsc tak jest, więc czas na wyciągu jest zredukowany do minimum.

--
    Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości
  • 20.10.17, 21:19
    Tak bylo w Szklarskiej 10 lat temu Skutecznie się wtedy zniechęciliśmy. i juz nigdy potem na nartach w Polsce nie byliśmy Co ciekawe w naszym pensjonacie ludzie jezdzili na narty do czeskiego Harrachova

--
  • 11.10.17, 10:51
    Zdecydowanie Włochy - mnóstwo miejsc do nauki, łagodnych "rodzinnych" stoków, a przy tym największe szanse na dobrą pogodę, co w wypadku dzieci jest nie bez znaczenia.
  • 11.10.17, 13:41
    My w zeszłym roku pojechaliśmy do Czech. Taniej niż w Polsce, bliżej niż w Alpy. Wrażenia jak najbardziej pozytywne.
    Tylko ja polecam mniejsze ośrodki narciarskie niż np. Szpindlerowy Młyn... Chodzi o to, by dziecka nie zniechęcić czekaniem w długiej kolejce, a poza tym mniejsze ośrodki na początek w zupełności wystarczą.
  • 11.10.17, 17:21
    Stacja Dwie Doliny, Muszyna-Wierchomla! Mają świetne stoki i dla początkujących, i zaawansowanych, można sobie pojeździć na snowboardzie, a w dodatku jest na miejscu wypozyczalnia sprzętu. Byliśmy tam w zeszłym roku, ale w tym też planujemy jechać smile Najlepiej zatrzymać się bezposrednio w Muszynie, żeby być na miejscu (obczajcie np. hotel Klimek, całkiem spoko jako baza wypadowa) - jest po prostu wygodniej, zwłaszcza jesli jedzie się z dzieciakami smile
  • 14.10.17, 01:48
    karolinaaa79 napisała:

> Gdzie jeździcie na narty z dziećmi?

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.