Dodaj do ulubionych

Co zabrać w długą podróż z niemowlakiem?

28.06.19, 13:54
Hej kochani!

W drugiej połowie lipca wybieramy się na upragnione wakacje w Bieszczady. Będzie to nasz pierwszy wyjazd z naszą 10 miesięczną Antosią i totalnie nie wiemy jak się do niego przygotować sad

Jedziemy autem i czeka nas 9 godzin jazdy. Macie jakieś sprawdzone sposoby na podróż z maluchem? Co zabieracie ze sobą na trasę?
Edytor zaawansowany
  • karolciaak_p 02.07.19, 18:04
    Uuuu... brzmi poważnie. Sporo godzin. Moja budziła się na szczęście raz w ciągu całej podróży. Jak karmisz butelką to koniecznie termos z gorącą wodą, chociaż i tak jest problem z tym całym dolewaniem zimnej wody i mieszaniem.

Ja wolę zabierać ze sobą butelkę Yoomi z podgrzewaczem. Widziałam ją niedawno u Sylwii Bomby. Bardzo zachwalała, więc skorzystałam z rabatu i kupiłam taniej, żeby sprawdzić o co tyle szumu z nią. I muszę powiedzieć, że teraz wyjazdy to nie problem - podgrzewa bez problemu i nie muszę sprawdzać temperatury, ani wozić ze sobą termosu.

Sprawdz sobie, może twojej Antosi przypadnie do gustu: yoomi.com.pl/sklep/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.