• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

"Wojtuś" w Bukowinie Tatrzańskiej - był ktoś?

• 02.12.05, 08:03
    Czy polecacie ten ośrodek? Własnie zarezerwowałam tam pokój na ferie i z
    chęcia poczytam opinie i wskazówki wink
    Czy gdzieś w bliskiej okolicy istnieją szkółki gdzie mozna by dzieci pouczyc
    jazdy na nartach?
    Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 02.12.05, 11:23
      W samym "Wojtusiu" nie mieszkałam, ale chodziłam tam na obiady - były pyszne.
      Mieszkał tam mój kolega z synem. Ja z synem mieliśmy pokój w "Karczmie pod
      Stancyjom".
      "Wojtuś" jest tuż przy wyciągu UFO. Jak na każdym stoku, tam też są
      instruktorzy - trzeba zapytać obsługi wyciągu.
      Ja polecam szkółkę narciarską państwa Budzyńskich - prawie płaska ośla łączka,
      malutki wyciąg i rewelacyjni instruktorzy. Tam uczyłam się jeżdzić - zarówno ja
      jak i mój 5-letni wtedy syn. Po dwóch godzinach z instruktorką zjeżdżaliśmy już
      UFO. Ośla łączka jest na prawo od wyciągu UFO w stronę Klina.

Życzę udanego wypoczynku. Po powrocie podziel się wrażeniami smile

Pozdrawiam,
      Dagmara
      • 28.12.05, 00:34
        A jak było w Karczmie? My generalnie szukamy czegos sprawdzonego w Bukowinie//a
        o karczmie jakos niezbyt dobrze co niektórzy się wypowiadali...
        • 28.12.05, 11:37
          Na Karczmę nie mogę złego słowa powiedzieć.
          Dostaliśmy pokój trzyosobowy, mimo że rezerwowałam dwuosobowy. Pokój był
          czysty, przestronny, dobrze wyposażony, ciepły, z pieknym widokiem z okna.
          Śniadania robione przez właścicielkę były smaczne i wystarczająco obfite. Nie
          było problemu na przykład z dodatkowym masłem wink Umawialiśmy się na konkretną
          godzinę. Jednego dnia wybieraliśmy się na Słowację i śniadanie było gotowe na
          6:00 rano. Normalnie "śniadaliśmy" o 8:30.
          Za pobyt i śniadania zapłaciłam kartą ostatniego dnia tuż przed wyjazdem.
          Faktycznie atmosfera nie była taka bardzo przyjazna jak w Wojtusiu, ale samą
          Karczmę oceniam na mocną 4 z plusem. Ja osobiście nie mam zastrzeżeń i miejsce
          mogę spokojnie polecić. Aczkolwiek dla rodzin z małym dzieckiem są lepsze
          pensjonaty w Bukowinie.

Pozdrawiam,
          Dagmara
          • 29.12.05, 13:27
            Czy możesz podać nazwy tych "lepszych" (odpowiedniejszych) pensjonatów dla
            rodzin z małym dzieckiem? Wiem, że czasami organizowane są specjalne turnusy
            dla jednego rodzica z dzieckiem połączone z nauką jazdy na nartach, ale
            niestety nie mogę jakoś znaleźć namiarów na nie. Za wszelkie uwagi będę
            wdzięczna.
            Pozdrawiam,
            Jagoda
            • 29.12.05, 14:26
              Bardziej odpowiedni dla rodzin z dziećmi jest tytułowy "Wojtuś". Dwa lata temu
              mieli tam nawet pokój zabaw dla dzieci. I atmosfera jest taka bardziej
              przyjazna.
              www.wojtus.home.pl
              Przy okazji pierwszego pobytu w Bukowinie obeszłam pensjonaty na Olczańskim
              Wierchu. Wtedy mieszkałam w "Skalnicy" na ul. Tatrzańskiej - fajnie, tylko do
              Klina daleko. Na Olczańskim oprócz Wojtusia podobały mi się też pensjonaty
              Relaks, Gawra i Wierchy. Zaznaczam jednak, że w tych nie mieszkałam.

Też szukałam specjalnego turnusu z nauką jazdy, ponieważ jestem w posiadaniu
              trzylatka wink Jedziemy w lutym do Szczawnicy do hotelu Jan na wczasy
              organizowane przez Wygoda Travel z Krakowa:
              tiny.pl/xrb4
              Jest jeszcze coś takiego:
              www.letsgo.com.pl/zima.htm - niestety tylko terminy warszawskie a ja
              jestem z Pomorza.

Pozdrawiam,
              Dagmara
              • 29.12.05, 14:30
                Warto tam też pojechać z dziećmi.
                www.bania.com.pl
                Pozdrawiam,
                Dagmara
                • 16.03.16, 22:07
                  Po moim pierwszym pobycie w Białce Tatrzańskiej jestem - zachwycona... Zarówno stokami w Kotelnicy, termami Bania, przepysznym jedzeniem i przesympatyczną obsługą w ośrodku Białka-Widok. Miejsce fantastyczne, polecam wszystkim - szczególnie na koniec sezonu wysokiego, kiedy to jest już mniej ludzi, ceny są troszeczkę niższe, ogólnie jest luźniej i spokojniej na wszystkich oferowanych przez Białkę atrakcjach.
                  --
                  Wejdź z ciekawości na moją stronę prezentującą atrakcje na wesele Jeśli
                  zwiedzanie Warszawy to tylko z biurem Poznaj Warszawę
      • 03.01.06, 08:31
        Witam
        Wybieram się z rodzinką w tym roku do Bukowiny. Będziemy mieszkać w Wojtusiu
        Dwa małe pytanka
        Jak daleko jest od Wojtusia do szkółki Budzyńskich ?
        i jakie są ceny za naukę jazdy na nartach dla dziecka i dorosłego
        Pozdrawiam
        Rafał
        • 03.01.06, 11:00
          Nie pamiętam dokładnie, ale od Wojtusia do Budzyńskich jest około 300-500m. Na
          szczęście po płaskim wink Można iść stokiem - bliżej ale mniej wygodnie (trzeba
          omijać górne stacje wyciągów i zazwyczaj iść w głębszym śniegu), lub ulicą -
          wtedy trochę dalej.
          2 lat temu godzina indywidualnej lekcji z instruktorem kosztowała 50zł.

Pozdrawiam,
          Dagmara
          • 03.01.06, 21:32
            Dziękuje i pozdrawiam
            Rafał
    • 29.12.05, 11:51
      Witaj, czy możesz dać mi namiary na ten ośrodek. Szukam czegoś na ferie, wiem,
      że jest już poźno, ale może akurat znajdę coś fajnego. Najlepiej na priva
      gosiuniek@o2.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.