Dodaj do ulubionych

Pobierowo - nocleg

18.06.06, 14:34
Proszę poratujcie mnie, bo już nie mam siły z wyszukiwaniem.
Szukam pokoju dla 2 osób plus 1,5 roczne dziecko,
z dostepem do aneksu kuchennego.
Możecie polecić coś sprawdzonego.

Edytor zaawansowany
  • nchyb 19.06.06, 11:47
    > Ja byłam w tym na rogu ul Zgody
    budynek na rogu ul. Zgoy i Moniuszki...
    Ten drugi, nad sklepem też ponoć niczego sobie...
    --
    Archeologia
  • monika121975 01.07.06, 22:18
    Napiszcie proszę jakie u nich są ceny, bo nie ma o tym żadnej wzmianki na www.
  • nchyb 02.07.06, 07:05
    w zeszłym roku płaciłam po 50 zł za osobę plus 20 zł za dziecko...
    --
    Archeologia
  • monika121975 03.07.06, 11:07
    To trochę drogo. W "Naszej Chacie" chcą 100zł za 2 dorosłych+dziecko. A z tego
    co widzę standard podobnysmile No nic - szukam dalej czegoś na nasze możliwoścismile
  • onaaa1989 18.02.14, 23:45
    Teraz to w sumie standardowa cena wink zależy ile jest osób w pokoju, bo im więcej, tym w sumie mniej wychodzi, ale zawsze tak koło 50 złotych jest, czasami więcej, czasami mniej. Byłyśmy z przyjaciółką Pod Winogronem, to właśnie płaciłyśmy za osobę na dzień po 60 złotych na głowę bez wyżywienia (same gotowałyśmy, chodziłyśmy do restauracji). Jak za tę cenę miałam wszystko, czego potrzebowałam smile
  • 95mirka 22.02.14, 23:19
    Ceny rzeczywiście umiarkowane, bo można znaleźć coś taniej, ale standard nadrabia, więc stosunek cena/jakość jest korzystny. Pod Winogronem na Zgody 11 mi się bardzo podobało właśnie z powodu standardu i wyposażenia pokoju. W innych pensjonatach kuchnia jest jedna na piętro, a tu w pokoju aneks kuchenny, co prawda niewielki, ale miał wszystko, co mi było potrzebne, żeby coś ugotować czy podgrzać.
  • rabke 17.02.14, 04:15
    Byliśmy z żoną i dziećmi u Jakusza Pod Winogronem.
    Nocowaliśmy dokładnie w tym pokoju www.jakusz-pobierowo.pl/pfnjq_pokoj_nr_15.htm
    Cena dość wysoka za jeden dzień, ale tam jest też dużo tańszych pokojów, nawet chyba za 100 złotych na dobę.
    Polecam pojechanie pod koniec sierpnia jak można, bo ceny są wtedy niższe.
    Pozdrawiam.
  • 2trixie 08.02.14, 02:16
    Pod Winogronem to dobry pomysł na wakacje w Pobierowie smile z dziećmi też, bo dom dobrze przystosowany dla maluchów (plac zabaw, aneks kuchenny, można coś przygotować, do morza blisko). Ceny jak dla mnie zachęcające, chociaż są tańsze domy, ale standard już nie ten wink
  • rabke 17.02.14, 04:26
    Też nocowałem Pod Winogronem i było kilka rodzin z dziećmi (w tym nasza wink ). Plac zabaw co prawda nie jest jakiś ogromny, ale jest zjeżdżalnia, huśtawki, rozkładana trampolina, trawa, więc można rozłożyć kocyk, chociaż nasze dzieci mało z niego korzystały, bo bawiliśmy się głównie na plaży/spacery/podróże w okolicach. Ale ogólnie pobyt był na plus, wyżywienie bardzo smaczne, podawane w pensjonacie obok. Może jeszcze się tam wybierzemy kolejny raz.
  • janka395 09.01.14, 23:02
    Również polecam ten pensjonat smile
  • pio_trr 19.02.14, 23:52
    Chyba też się Pod Winogrono wybiorę w tym roku. Mam już polecenie od siostry, która tam nocowała i bardzo sobie chwaliła. Pokoje mają ok, dobrze że dla czterech osób też są i z oddzielnymi łóżkami. Planuję wycieczkę na czerwiec, jak wrócę to się pochwalę jak było wink
  • malwina541 27.02.14, 23:23
    Zgadzam się z opinią. Miejsce godne polecenia. Nocowałam na ulicy Zgody 11. Pod Winogronem zawsze bedę dobrze wspominać i też chyba jeszcze tam wrócę smile
  • olivia.ona 01.07.06, 23:34
    My tez bylismy w tym osrodku z naszym maluchem i bylo rewelacyjnie polecam ten osrodek. Niestety nie powiem Ci teraz jakie sa ceny bo za wszystko placil i zalatwial mazsmile a nie ma go teraz kolo mniesmile

--
    Pozdrawiamy
    Oliwka i Marcelek (01.02.2006r)
    Marceluś

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.