Dodaj do ulubionych

Wakacje w Garbatce Letnisko

IP: *.* 17.02.03, 15:13
Czy któraś z Was wypoczywa latem w miejscowości Garbatka Letnisko niedaleko Kozienic?
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: fran IP: *.* 17.02.03, 15:15
    anka a co to?powiedz cos wiecej, bo ja bardzo pilnie szukam czego blisko wawy a kozienice to rzut beretem ode mnie (gora kalwaria) czy tam drogo? czy mozna z dziecmi i w ogole jak tam trafic?plis, fran
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 17.02.03, 15:25
    Mała miejscowość bez większych atrakcji ale idealna do wypoczynku z małymi dziećmi.Wkoło piękne lasy sosnowe i mikroklimat podobno zbliżony do tego w Rabce.Do wynajęcia są tam kwatery prywatne głównie na cały sezon (czerwiec-sierpień)lub na miesiąc.Ja ostatnio płaciłam 1300 zł./mies. za wynajęcie mieszkanka(pokój, kuchnia i łazienka) plus opłata za energię i gaz z butli.
  • Gość edziecko: fran IP: *.* 17.02.03, 15:30
    anka w to mi graj, masz jakies namiary? telefon lub adres, bo moze bym pojechala w weekend zbadac jak to wygląda? bardzo mi zalezy, bo franio ma w tej chwili poltora roku a w brzuszku drugiesmile. stąd moja niechęć do oddalania się od warszawy.jak mozesz to napisz co i jak, moze sie spotkamy latemsmilefran
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 17.02.03, 16:27
    Najlepiej jechać tam samemu i poszukać. Muszę Cię uprzedzić że większość kwater jest bez łazienki (wygódka na podwórku)ale jest dość wcześnie więc może znajdziesz coś z łazienką.Jadąc trasą Kozienice-Zwoleń skręcasz w ul. Kochanowskiego(główna ulica Garbatki)i po przejechaniu ok.3 km. jest drogowskaz do stacji PKP. Należy skręcić, przejechać przez tory kolejowe i dojechać do ulicy Spacerowej. Od tej ulicy odchodzą w prawo uliczki i tam najlepiej szukać(ulica Bielawskiego,Słowackiego,Plażowa).Napisz czy coś znalazłaś, z przyjemnością spotkamy się z Wami w Garbatce.
  • Gość edziecko: fran IP: *.* 18.02.03, 13:57
    o rany, bez lazienki to dramat, no ale nic, moze znajdziemy cos, na razie szukam na oslep czegos blisko, nie mam jeszcze planu wakacjiw kazdym razie dziękifran
  • Gość edziecko: ReniaW. IP: *.* 21.02.03, 11:06
    Kochane dziewczyny a może wybierzecie się do Kozienic?Ja jestem właśnie z tego miasta.Co prawda od 8 lat mieszkam w Kielcach, ale dusza rwie się w rodzinne strony crying((Nigdy nie byłam w Garbatce więc nie mam porównania.Ale Kozienice serdecznie Wam polecam. Jest tam jezioro, a przy nim ośrodek wypoczynkowy (są domki- ale chyba bez łazienek, za to jest pensjonat-napewno z łazienkami). Nie wiem jakie są ceny ale 2 lata temu byli znajomi i byli bardzo zadowoleni.Poza tym jest nowa kryta pływalnia z rurą do zjeżdżania (super).Jest tam kilka basenów (dla doroslych i dla dzieci, jacuzzi). Jest stadnina koni, a dookoła lasy. Miasto jest czyste, zadbane, jest kilka knajpek i jest naprawdę super.Polecam Kozienice - Renata
  • Gość edziecko: Anula IP: *.* 02.03.03, 11:24
    WitamO Garbatce nie wiem nic, a szkoda. Ale zanlazłam ostatnio ogłoszenie o Puszczy Bolimowskiej (15 km. za Żyrardowem). Zadzwoniłam tam, pan miły, serdecznie zapraszał na jednodniowy rekonesans - jak się wcześniej zadzwoni to przegotują posiłki i można tam z narybkiem cały dzień spędzić. Są tam do wynjęcia apartamenty, np. czteroosobowy kosztuje 100 zł + 30 zł od osoby za całodzienne wyżywienie. Dla dorosłych jest basen, dla małych brodzik, brzmi fajnie. Wybieramy się tam na wiosnę zobaczyć co i jak. Jeśli jesteś zainteresowana daj znać, podam Ci namiary.Pozdrawiam serdecznie. Ania
  • Gość edziecko: SylwiamamaNastki,Jagody IP: *.* 21.02.03, 21:12
    A ja jestem z Kozienic właśnie :bounce: i mimo, ze od 7 lat mieszkam na wsi w Wielkopolsce to bardzo je kocham :love:I polecam szczerze jako miejsce wakacyjne.Miasto jest czyste, zadbane, ciągle są prowadzone jakieś wielkie inwestycje. W tamte wakacje zastała oddana pięna pływalnia, coś zaczeli robić w parku miejskim - tego akurat nie popieram - nie widziałam efektu końcowego, nie wiem jak to teraz wygląda - ale ja widziałam jak spychacze niszczyły całe runo, bardzo bogate wiosną w kwitnące fiołki, przebiśniegi, zawilce.... Pewnie zamiast starego parku, pełnego ptaków i tajemniczych miejsc - jest tam teraz promenada wspaniała :gun:Jest ośrodek wypoczynkowy, z jeziorem, pensjonatem, kortem tenisowym, domkami różnej klasy, sanitariatem, pole namiotowe, Ogólnie to ośrodek ten stale zdobywa jakieś nagrody - za coś tam...:hap:A wydaje mi się, że w domkach są łazienki - nawet w tych zwykłych , ale trzebaby sprawdzić - mogę zdobyć numer telefonu :)Zresztą moi rodzice tam przez szereg lat pracowali - teraz tylko ojciec... mama na kuroniu :fou: W mieście dużó się ogolnie dzieje, są jakieś koncetry na muszli koncertowej - na terenie ośrodka ;) Jakieś plenery malarskie, rzeźbiarskie... Wogóle to jest miasto fajnych ludzi, dużó artystów, tworców nie tylko ludowych, jakieś wieczorki poetycie. Dla Ciebie, to moze nie ma znaczenia, ja teraz na wsi mieszkam - więc dla nas to atrakcja wielka :lol:Jest też w tym "zdewastowanym" właśnie ostatnio parku odreastaurowany pałacyk - w ktorym sie nam kiedyś tam Zygmunt Stary narodził. Jest tam teraz muzeum regionalne - fajne bardzo. Wystawy sie ciągle zmieniają, więc jesteśmy tam co roku - we wtorki za darmo ;). NA przeciwko tego kompleksiku pałacowego jest pięny ogródek jordanowski - ze starymi drzewami, huśtwakami, piaskownicami... Dwa lata temu oddano oddano też tam nowy wielki budynek, gdzie dziecaki mogą poszaleć - są różne kluby, sekcje, zajęcia. Nas interesuje zawsze basen i piłkami ;)Nie wiem jaką atrakcją moze to być dla stolicowych dzieci - ALe to fajne miejsce, bo można sobie posiedzieć w cieniu, poczytać, a dzieciai poszaleć....Też bliziutko jest stadnina koni , i stawy hodowlane - wszystko blisko - bo malutkie miasteczko.Wokół miasta lasy sosnowe, ale nie tylko. Zaraz za miastem zaczyna się Kozienicki Park Krajobrazowy. W pobliskich Pionkach jest zarząd Parku, są jakieś ścieżki edukacyjno ekologiczne, możńa sobie wycieczki robić. Jest duzó rwezerwatów, fajnych miejsc... Jak widzisz patriotka ze mnie lokalna :lol:A Garbatka Letnisko? dokłądnie nie wiem - byłam kilkanaście razy..., ale jakoś tak...Na pewno są tam piękne domki drewnaine :D . Zawsze mówię męzowi, że chciałabym sobie kiedyś taki domek sprawić jak w Garbatce właśnie... Takie piętrowe, z werandą, balkonikami, balkonami, oknami wieloma... malowane wprawdzie oleicą na orzechowo..., ale urocze bardzo! Pamiętam, ze na początku lat 90, na pewno w Garbatce był ośrodek wypoczynkowy - taka miniaturka tego z Kozienic - też jeziorko, ale malutkie, te same drewniane domki... podobny sanitariat, też wszystko w lesie sosnowym. Nie wiem tylko jak się od tamtozienicki ciągle jest remontowany - w końcu mój ojciec jest tam konerwatorem :lol: hii hiALe wszystkiego można się dowiedzić... Ja włąściwie to wybrałąbym Garbatkę..., i raczej jakieś pokoje we wsi (ech te domki cudne :ouch: ). Jakoś nie przepadam za ośrodkami, z akademikami mi się kojarzą ... taki spęd jakiś. Ale różnie bywa.Acha zapomnialam jeszcze dodać, ze niedaleko kozienickiego Ośrodka jest market ALBERT - co też jest jakimś plusem - zwłaszcza, że jest to jedyny tego typu sklep w mieście :crazy: . I jak myśłisz kto tam pracuje ? mój brat oczywiście :lol: - nieźle mamy obstawione miasteczko, co? jeszcze tylko żeby tak np. babcia lody na plaży sprzedawła... hi hiJeszcze dodam, zę z drugiej strony Kozienic - na Dęblin jest wieś Ruda, gdzie jest jedno lub dwa gospodarstwa agrotusystyczne. Byli tam w tamtym roku nasi znajomi z pracy - wrócili zadowoleni bardzo, bo to i do Kazimierza nie daleko i ryby można w Wiśle połowieć. Śmiesznie tak bo sie zgapili chyba i myśleli , że pod Kazimierz jadą - na miejscu okazało się, ze to 2km od mojego bloku rodzinnego...Dobra kończę, jak masz jakieś pytania to pisz, jestem do twojej dyspozycji... mogę jakieś telefony zdobyć itd. Hmmm też mi sie już tęskni za Kozienicami kochanymi :cry: - może sięspotkamy?A do Renaty, co to z Kozienic pochodzi i w Kielcach teraz mieszka... napisz do mnie, moze sie znamy? do kozienickiego ogólniaka chodziłaś? który rocznik? Odezwji się proszę :hello:Sylwia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka