Dodaj do ulubionych

Kolonie dla dzieci- sprawdzone i niedrogie.

17.03.07, 17:36
Witajcie. Macie moze namiary na organizatora wakacyjnych uciech dla dzieci w
wieku 11 i 13 lat. Chodzi mi o aktywny wypoczynek, dobrze zorganizowany i za
relatywnie rozsadne pieniadze. Dzieki za info. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • dagbe 19.03.07, 14:27
    Moj syn sprawdzil osobiscie - moge polecic:
    * Szkole Magii w zamku Gniew www.czarodzieje.pl - to dla fanow Harry'ego
    Pottera
    * oboz RPG w Srebrnej Gorze www.kortunal.com/
    * oboz rowerowo-kajakowy www.fyrsta.pl

Pozdrawiam,
    Dagmara
  • amj2 20.03.07, 11:14
    Dagmaro a potrafisz mi powiedzieć ile taki obóz kajakowo-rowerowy kosztuje?
    Pozdrawiam
    --
  • dagbe 20.03.07, 15:34
    Mati byl na tym obozie dwa lata temu - wtedy kosztowal 850 zl. Nie jestem na
    100% pewna, bo tylko doplate sprawdzilam w banku, to bylo 750 zl. Zaliczka to
    chyba bylo 100 zl. Sprawdze jeszcze w domu, bo cos mi sie ta kwota zbyt mala
    wydaje...

Pozdrawiam,
    Dagmara
  • daris111 19.03.07, 19:55
    Ja swoją małą wysłałam w ubiegłym roku do Cieniawy
    - kolonie nazywały się AGENT 007
    a znalazłam ich na "but.pl" - czy coś w tym stylu
    wpisz w wyszukiwarkę kolonie , obozy - zobaczysz jak dużo wyskoczy.
    Mieszkam w małej miejscowości
    i zawsze w ten sposób szukałam ofert, gdy wybierasz sprawdzone biuro nie ma wpadki

Moje dzieci zawsze były zadowolone .
    Powodzenia
  • daris111 19.03.07, 19:59
    Pomyłka " www.but.waw.pl/ "
    to jest ta strona
  • wwwpodkogutempl 12.12.15, 09:33
    Fajne wakacje i zimowiska - dzieci nie chcą wracać do domu smile
    podkogutem.pl/oferta/ferie-zimowe-dla-dzieci-2016/
  • hanna_anna2014 29.04.16, 13:07
    Szkoła LEXIS ma duży wybór kursów i obozów dla dzieci www.lexis.edu.pl/obozyjezykoweanglia.html
  • kasiek511 14.11.16, 14:07
    Jest kilka fajnych biur podróży, podeślę wieczorem smile
  • sylwia_maczek 12.12.16, 17:16
    Moje dzieci jeżdżą zwykle na kolonie zimowe z kochamwakacje, czyli BUT- bardzo dobre, sprawdzone biuro, oferta niezwykle bogata (polskie i zagraniczne wycieczki dla dzieci w różnym wieku). Jestem w trójce klasowej, więc zajmuję się też przygotowaniem wyjazdów na obozy, zielone szkoły i wszelkie wycieczki i zwykle korzystam właśnie w tego biura. W tym roku jadą na Słowację, ale są też wyjazdy do Włoch czy Austrii oraz w polskie góry. Sprawdźcie sami wink
  • gosiaa77 02.02.17, 10:53
    Ja z czystym sumieniem polecam "Ale fajnie" z Dabrowy Górniczej - mój synek był w styczniu na zimowisku i wrócił zachwycony, był pierwszy raz na wyjezdzie bez rodziców i już mówi że w wakacje jedzie na kolonie .
  • dominika_32 16.02.17, 10:23
    Ja polecam agroturystykę "Pod kogutem". Dzieciaki wróciły z koloni zadowolone i nawet nie dzwoniły do mnie często co mnie zaskoczyło. Kadra kompetentna, dziewczyny się nie nudziły, duży ośrodek z mini zoo,więc zobaczyły jak wygląda dzik czy lama.
    podkogutem.pl/
  • ewelikos 06.03.17, 10:11
    Ja zapisuję w tym roku dzieci na kolonię organizowaną przez firmę Bajkowo z Suwałek smile polecam poczytać na ich stronie co oferują www.bajkowo.suwalki.pl/ w zeszłym roku dzieci były na kolonii organizowanej przez Bajkowo i były zachwycone
  • aknaknakn 24.03.17, 09:32
    Witam. Ja kolejny raz posłyam moje pociechy z Akademią Nauki. Świetne tematy kolonii (co roku coś nowego), sporo ciekawych wycieczek i zajęcia, które naprawdę wciągają dzieci. Zawsze żałują, że już muszą wracać smile Polecam sprawdzić co przygotowali w tym roku smile www.akn.pl/kolonie/
  • justys321 27.03.17, 11:20
    Dzieci mojej siostry tez w ubiegłym roku były na kolonii, której organizatorem była firma Bajkowo Suwałki i z tego co opowiadały to było SUPER w tym roku coś wspominała siostra, że prawdopodobnie też wybierają się na jakiś obóz organizowany przez tą samą firmę
  • nikolakoal 18.04.17, 14:38
    Ja szczerze polecam kolonie organizowane przez kochamwakacje.plsmile Naprawdę moja córka wróciła wypoczęta i zadowolona! Cenowo też bardzo przyzwoicie tongue_out Teraz córka czeka na kolejny wyjazd, tym razem do zdecydujemy się na kolonie za granicą!
  • emams755 26.04.17, 13:25
    Szczerze polecam obozy językowe. Organizacja super, połączenie wypoczynku i nauką. Moja córka była rok temu. W tym roku wysyłamy ją znowu bo efekty są naprawdę widoczne. Moja córka jechała ze szkołą Glossa - obozy-jezykowe.com
  • juskno 28.04.17, 10:29
    Zależy jakiego typu kolonii szukasz. Jeśli interesują Cię obozy sportowe ( pływackie, żeglarskie, przygodowe itd) a w zimę narty lub snowboard to bardzo polecam firmę FunFan z Warszawy. Ogranizują wyjazdy dla dzieci oraz rodzinne. My z nimi jeździmy i jesteśmy bardzo zadowoleniwink Rewelacyjni instruktorzy którzy mają super podejście do dzieci.
    funfan.pl/
  • aneczka1254 04.05.17, 14:55
    Każdemu polecam kolonie z Twórczą Chatką!! Wspaniałe wakacje - dzieci nie chcą wracaćwink Profesjonalna kadra wychowawców - rzetelni i bardzo pozytywnie nastawieni do dzieci - a to ważne... Zapisałyśmy się w terminie 26 czerwca - 2 lipca. www.tworczachatka.pl Ktoś jedzie z forum?smile
  • mama87ania 04.05.17, 15:09
    Polecam kolonie i obozy z Twórczą Chatką. W tym roku organizują rekreacyjne obozy i taneczne w Zakopanem. www.tworczachatka.pl W tamtym roku w Wiślesmile Dzieci nie chciały wracać z obozu.smile Polecam wszystkim!
  • aj2 23.05.17, 15:14
    Ja polecam już wymienione wcześniej kolonie Akademii Nauki www.akn.pl. Przeglądam wiele ofert, ale ich zawsze wyróżnia się doskonale dopracowanym, a przede wszystkim ciekawym programem. Bardzo mi się również podoba, że propagują czytelnictwo, gdyż każdy program jest tworzony w oparciu o znane i lubiane książki dla dzieci. Uważam to za bardzo cenną inicjatywę!
  • hankaa1978 11.10.17, 13:33
    A ja polecam obozy z Sun Sport. Sama znalazłam przypadkiem ich ofertę i nie żałuję. Córka zachwycona, ja również. smile
  • hankaa1978 13.10.17, 08:53
    Moje dziecko jeździ na kolonie od 3 lat, ale w tym roku pojechał z Sun Sportem do Giewartowa i był zachwycony, nie chciał wracać do domu. Wykupiliśmy teraz wczasy z rodziną na zimę, bo aż sami jesteśmy ciekawi, co takiego cudownego tam jest... wink
  • domcia64 05.01.18, 19:18
    www.empi.org.pl zakładka Aktualna Oferta co prawda jest napisane że nie mają już miejsc ale ze dwa miejsca może jeszcze się znajdą Telefon do kierowniczki biura pani Małgorzata Górska 603 894 999.
  • domcia64 05.01.18, 19:22
    www.empi.org.pl Zakładka Aktualna Oferta na stronie co prawda jest napisane że nie ma miejsc ale ze dwa noże jeszcze się znajdą. Telefon Kontaktowy do właścicielki biura 603 894 999.+
  • biel113 10.04.18, 22:51
    sprawdzone obozy dla dzieci z ADHD lub ZA tu
  • katarzynadabbb 07.05.19, 18:09
    moj syn w zeszłym roku był na wyjezdzie z www.gigancitravel.pl i w tym roku też jedziemy. duzo atrakcji i cena ok.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.