Dodaj do ulubionych

gdzie w góry z roczniakiem?

06.06.07, 12:23
Proszę polećcie mi jakieś fajne miejsce na urlop z roczniakiem w górach.
Bierzemy pod uwagę wszyskie góry oprócz Tatr (za wysoko).
Pensjonat lub agroturystyka musi miec udogodnienia dla dzieci typu fotelik do
karmienia, łóżeczko,plac zabaw - chociaż 1 huśtawka w okolicy.
Nasz roczniak jeszcze nie chodzi.
Szukałam w necie takich miejsc, ale albo ja nie umiem szukac albo one nie
istnieją.

--
Iguanka 01.06.06
Edytor zaawansowany
  • mal_art 06.06.07, 19:12
    Sama jakoś nie mogę Ci nic szczególnego polecić (z reguły zatrzymujemy się na
    dowolnym agro i szukamy atrakcji w okolicy) ale NA PEWNO sa w polskich górach
    takie miejsca! Podejrzewam, że najszybciej w takich większych miejscowościach
    jak Karpacz, Szklarska Poręba w Sudetach. Znajomi polecali mi też takie kwatery
    ale niestety w okolicach Zakopanego (czyli nie tam , gdzie chcesz jechać). Moim
    dzieciom do pełni szczęścia wystarczają na agroturystykach zwierzaczki np.
    krowa, kura i ew. inne dzieci, jakieś drzewo do wspinania no ale są już starsze.
    Pewnie dobrze byłoby doprecyzować sobie region, czy nawet miejscowość i dzwonić
    lub mailować do poszczególnych gospodarzy, czy mają takie udogodnienia.
    NA PEWNO musi coś być!!!
  • mamairobcio 06.06.07, 21:55
    Nam bardzo podobało się w Wiśle w pensjonacie Latający Holender. Było łóżeczko,
    krzesełka w jadalni, huśtawka zewnętrzna i wewnętrzna, zjeżdżalnia, skrzynia z
    zabawkami. Byliśmy przed sezonem więc nie było jeszcze tłumów. Dookoła sporo
    miejscowości i górek o przyzwoitej wysokości. Polecamy.
  • moni_k76 06.06.07, 22:59
    podbijam - tez czegos takiego poszukuje dla mojego roczniaka
  • moni_k76 08.06.07, 23:48
    up up
  • bgoralska1972 09.06.07, 16:28
    Krynica, Krynica i jeszcze raz Krynica.
    Byłam tam tydzien z moim 2 latkiem i jeszcze moglabym siedzeić dłużej. Deptak -
    super sprawa, oprócz tego mnóstwo scieżek w około w lesie w sród drzew -
    idealnie zacienione- czesc jest wylozona chodnikiem wiec mozna tam jezdzić
    wozkiem np jak dzieko spi - np wokól jeziorka z łabędziami i kaczkami. Jest Góra
    parkowa, niedaleko jest jaworzyna Krynicka z której można zjechac wózkiem !!!!
    widziałam, choc mysmy byli z nosidłem. Sklepy dobrze zaopatrzone w pampersy,
    kosmetyki, zupki.
    Zobaczcie na moim blogu - tam jest czesc zdjec z Krynicy i nie tylko
    (pojezdzilismy troche). Systematycznie zamieszczam dalsze.
    --
    Mój blog
  • mamuk1 11.06.07, 13:50
    Krynica jest fajna, choć nie ma tam placów zabaw. Jedyne spotkalismy na Górze
    Parkowej i na Jaworzynie. My byliśmy w pensjonacie "Pod Smrekami". Specjalnych
    udogodnień dla maluszków nie pamiętam, ale na dworze jest piaskownica, a w domu
    pokój z zabawkami. Poza tym bardzo miła właścicielka, dobre jedzenie, czysto i w
    spokojnym miejscu. Można znaleźć w internecie, choć w tej chwili nie pamietam
    linku.

pozdrawiam
    Asia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.