Dodaj do ulubionych

Wielkanoc w górach - gdzie?

30.01.08, 13:01
Prosze o namiary na hotele, penjsonaty i inne miejsca w gorach,
gdzie mozna spedzic przyjemnie czas w okresie swiat Wielkanocnych.
Szczegolnie zalezy nam na miejscach dla rodzin z dziecmi.
Edytor zaawansowany
  • patpat16 07.03.15, 15:03
    Na Wielkanoc w górach mogę polecić to miejsce w Wiśle: geovita.pl/pl/Wisla/Oferta-wypoczynkowa/Wielkanoc, nadaje się na świąteczny, rodzinny wyjazd w góry
  • owianka 08.03.15, 13:22
    Co to za spamer, który nawet linku nie umie prawidłowo wkleić.
  • tamari15 16.02.16, 10:40
    Odświeżam wątek, może komuś się przyda ta informacja - ten hotel w Muszynie też ma ofertę Świąt Wielkanocnych. www.hotelklimek.pl/
  • noclegiwgorach5 16.02.16, 15:01
    ZAPRASZAMY DO NAS

Grupa przyjaciół, osób dla których bycie w górach jest wielką pasją przygotowała dla Państwa zróżnicowaną ofertę noclegową. Na naszej stronie możecie Państwo wybrać interesujący Was obiekt. Kliknięcie poznaj nas bliżej przeniesie Państwa na witryny internetowe poszczególnych obiektów.

Serdecznie zapraszamy do Michałowic.

spokojne klimatyczne miejsce, noclegi w górach, apartamenty w górach, wakacje z dziećmi, urlop z dziećmi, spokojne klimatyczne miejsce, noclegi w górach, apartamenty w górach, wakacje z dziećmi, urlop z dziećmi
    spokojne klimatyczne miejsce, noclegi w górach, apartamenty w górach, wakacje z dziećmi, urlop z dziećmi

www.noclegiwgorach.info?
  • sarumal 22.02.16, 07:30
    No to idealnym miejscem dla Was będzie Nosalowy Dwór w Zakopanym. Maja fajna, bogata ofertę na Wielkanoc. Poza wyżywieniem ze śniadaniem wielkanocnym, noclegami i tym co zawsze w standardzie w cenie wypadu wielkanocnego jest jeszcze malowanie pisanek i jakiś konkurs ma byc, a dla dzieciaków to super atrakcja, koszyczek wielkanocny, wyjazd wozami do kościoła i koncert kapeli góralskiej. My się wybieramy. Rezerwacja już w styczniu zrobiona.
  • moniib 23.02.16, 21:42
    Ja bardzo polecam obiekt o nazwie Willa Górski Wierch. Czysto, pięknie, a przede wszystkim z okna widać całą (od samego wschodu aż po zachód) panoramę Tatr. Wokół budynku dużo zieleni, cisza i spokój, blisko do Bukowiny, czy Białki Tatrzańskiej. Byliśmy tam na ferie warszawskie i na prawdę miejsce godne polecenia. Gospodarze przesympatyczni, pomogli nam nawet scholować samochód PS. byliśmy na letnich oponach, Pan Bogdan wie wszystko o górach, a to przecież najważniejsze !!!
  • sylwia_madej 25.02.16, 15:15
    Cześć wszystkim,
    w zeszłym roku byłam na Wielkanoc w Krynicy Górskiej. Niestety nie mam namiarów na sam ośrodek, ale ofert jest bez liku. Ja mogę Krynicę polecić do podróży z dzieckiem, choćby ze względu na fakt, że Krynica słynie z uzdrowisk. Długim spacerom sprzyja deptak, a jeśli ktoś chciałby poszusować, niedaleko jest Jaworzyna Krynicka. To, do czego mogłabym się przyczepić, to jedzenie w samym schronisku na Jaworzynie. Poza tym, nie mam zastrzeżeń.
  • chata_zwierzowka 18.03.16, 09:41
    Zapraszam w Beskid Żywiecki. Przyjemna Chata Zwierzówka w Zwardoniu blisko wyciągu Zwardoń Ski (jeszcze kręcą). www.eholiday.pl/noclegi-it2315.html lub FB: www.facebook.com/profile.php?id=100011287985098.
  • mama.laurki 21.03.16, 14:55
    polecam Hotel Krynica w Krynicy Górskiej oczywiście. Przede wszystkim mnóstwo atrakcji dla dzieci!
  • chata_zwierzowka 22.03.16, 13:35
    Chata Zwierzówka wolna w Święta Wielkanocne! Poczuj klimat gór! Zapraszamy! Więcej informacji www.eholiday.pl/noclegi-it2315.html
  • julijulia86 18.07.16, 11:32
    Co prawda do Wielkanocy jeszcze daleko, ale już serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji u nas, pobyt z pewnością będzie wspaniały, rodzinny i w cudownym miejscu.

Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej.
    Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię.
    Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.
    Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci.
    Kontakt:www.hotelikoranski.pl
    793 665 806 Paulina Grzelaczyk
  • oriana330 29.01.17, 15:34
    witam. ja w zeszłym roku wyjechałam z całą rodzinką poza dom w beskidy i nie żałuję. Byliśmy w ładnym nowym hotelu w Wegierskiej Górce, Beskidian, były animacje dla dzieci i dorosłych, spotkanie z Króliczkiem, amlowanie jajek moje dzieci były zachwycone,hotel supej, jedzenia muuuultum i pyszne i cena jak na 4 dni bardzo fajna. polecam
  • turystanizinny 29.01.17, 16:14
    Polecam Szczawnicę

www.orlica.com/oferta/pakiety
  • czteryporyroku42 17.03.17, 11:31
    Miałam okazję w tamtym roku przebywać z rodziną w Polańczyku w Apartamencie 4 pory roku. Czysta okolica i bardzo ładne pokoje. Świetne miejsce na wypoczynek.
    Wrzucam link dla osób które chcą fajnie czas spędzić www.4poryroku.bieszczady.pl/
  • ewabasek 31.03.17, 12:21
    A ja uwielbiam Zakopane. Na święta, na krokusy, na majówkę i na wakacje smile Jedyne takie miejsce, baza wypadowa w góry i doliny plus ogromny wybór atrakcji dla rodziców z dziećmi i na niepogodę. Polecam niezmiennie nasz ukochany domek, cały do wynajęcia. Nowy, śliczny, blisko centrum a cichutko i zielono. Zapraszam do Miodu www.tatrytop.pl/dom-miod-sauna-centrum-skibowki-zakopane
  • ewabasek 31.03.17, 12:21
    A ja uwielbiam Zakopane. Na święta, na krokusy, na majówkę i na wakacje smile Jedyne takie miejsce, baza wypadowa w góry i doliny plus ogromny wybór atrakcji dla rodziców z dziećmi i na niepogodę. Polecam niezmiennie nasz ukochany domek, cały do wynajęcia. Nowy, śliczny, blisko centrum a cichutko i zielono. Zapraszam do Miodu www.tatrytop.pl/dom-miod-sauna-centrum-skibowki-zakopane
  • piotrjedrz 05.12.17, 09:58
    Hej,

spróbuj w Kościelisku, a dokładnie w Eco Tatry. Nowy hotel, dobra miejscówka na wypady w góry i starają się, aby było jak najbardziej po "góralsku". Tekst linka

Pozdrawiam,

Piotrek
  • alien77 02.03.18, 14:15
    zobacz u nas:
    www.dzieciochatki.pl/wakacje_z_dziecmi/73/wielkanoc_z_dziecmi_agroturystyka_pensjonat_hotel.html
  • zbyszek1977 17.01.19, 13:31
    Cześć, byłem ostatnio w obiekcie Limba Grand & Resort. Było wyśmienicie, widoki na góry i komfortowe pokoje. Polecam sprawdź sobie na: www.grandlimba.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.