Dodaj do ulubionych

I jeszcze Pod Winogronem Pobierowo

15.02.08, 22:33
Dalej szukamy kwater,przejrzeliśmy wiele, od niskiego do bardzo
wysokiego, ale też drogiego standartu. Czy ktos był u P. Jakusz Pod
Winogronem w Pobierowie? Możecie powiedzieć coś o domu, standarcie
pokoi i wywiązywaniu się właścicieli z podjętych z gośćmi ustaleń
( co do ceny, wybranego pokoju itp.)? Czy można bez strachu jechać
tam z 2,5 letnim dzieckiem.
Edytor zaawansowany
  • renik74 17.02.08, 09:30
    Rany!!! Nikt nie był???
  • domifil 18.02.08, 10:45
    Byłam w Pobierowie dwukrotnie ale nie w tym pensjnacie, więc nie
    będę sie o nim wypowiadała. Natomiast spojrzałam na mapkę gdzie on
    jest usytuowany - to jest ścisłe centrum gdzie jest gwar, ścisk,
    tłok, trudno przejść ulicą i co najważniejsze będzie tłum ludzi na
    plaży.
    Czy sprawdzałaś drugą stronę Pobierowa tzn. wschodnią. Tam znajduje
    się Nasza Chata,ale nie wiem czy jeszcze będzie cośc wolnego. Ja
    byłam w zeszłym roku w Morskich Ogrodach. Nowy dom z apartamentami,
    bardzo sympatyczny właściciel i przede wszystkim cisza i spokój bo
    nie dociera gwar centrum. Do plaży bliziutko i można spokojnie na
    niej znaleźć miejsce. To miejsce polecam.
    Nie wiem jakie ceny są Pod Winogronem i byc może zależy Ci na
    pobycie w centrum. Jeśli tak to przepraszam za moralizowanie.
    Pozdrawiam
  • monika121975 18.02.08, 11:33
    Również dwa razy byłam w Pobierowie, co prawda poza sezonem i nie
    Pod Winogronem, ale zdecydowanie nie polecam. Raz, że kawałek do
    plaży i to przez "centrum" a dwa - na dole pensjonatu mieści się
    samoobsługowy sklep - nawet nie wiem czy nie całodobowy...
  • renik74 18.02.08, 23:41
    Bardzo dziękuję za Wasze opinie - jak nie zna się miasteczka, to
    klops. Pewnie ze względu na dziecko rozważymy coś innego. Pozdrawiam.
  • janka395 09.01.14, 23:06
    Ja bardzo miło wspominam wakacyjny pobyt w "Pensjonacie pod winogronem". Byłam tam z całą rodziną i chwalę sobie bazę noclegową oraz podejście właścicieli do nas jako klientów.
  • magdakaszuby 26.03.14, 16:18
    polecam kaszuby www.rokity.maxmedia.pl
  • bdykiel 17.07.13, 20:04
    UWAGA OSZUSTWO!!!!!!!!!! pod winogronem z ul Zgody 11 może okazać się ośrodkeim na Zgody 11 porówanj standard !!!!!!!!1 zobcz jaka różnica!!!!!!!!
  • janka395 09.01.14, 23:08
    O czym ty piszesz? Być może myślimy o dwóch różnych ośrodkach, ale ja bardzo miło wspominam wypoczynek z noclegiem w "Pensjonacie pod winogronem". Pozdrawiam.
  • rudapaskuda 04.02.14, 23:22
    Są dwa ośrodki, które mają tę samą nazwę, ale to chyba wiadomo, gdzie się robi rezerwację, więc żadne oszustwo. Jak dla mnie zresztą standard jest porównywalny, wystarczy sobie spojrzeć na strony internetowe ośrodków i zobaczyć.
  • monokrome 12.02.14, 17:34
    Byłam u Państwa Jakusz w wakacje. Z wakacji w Pobierowie przywiozłam piękne wspomnienia. Ceny zachęcające i jakość wypoczynku wysoka. Pokoje bardzo ładnie urządzone, z aneksem kuchennym, łazienka w pokoju na Zgody 11. Polecam!!!!

--
    www.youtube.com/watch?v=aue3NrdtzN0&
  • maco1965 28.02.14, 00:23
    Byłem tam pierwszy raz na wakacjach nad morzem - stary koń, ktory nigdy nie był wcześniej i pojechał po 40-tce tongue_out bardzo mi się podobało, bo plaża jest rzeczywiście niedaleko, wyżywienie miałem wykupione, bardzo było dobre i zawsze wychodziłem najedzony. Ceny jak na moją kieszeń niewysokie. Adres to Pod Winogronem, Pobierowo, Zgody 11.
  • 2trixie 05.02.14, 18:43
    bdykiel napisał(a):

> UWAGA OSZUSTWO!!!!!!!!!! pod winogronem z ul Zgody 11 może okazać się ośrodkeim
    > na Zgody 11 porówanj standard !!!!!!!!1 zobcz jaka różnica!!!!!!!!

No rzeczywiście, ogromne oszustwo, bo ośrodek na Zgody 11 jest ośrodkiem na Zgody 11 wink Akurat miałam możliwość nocowania w tym miejscu i rzeczywiście, niedaleko jest jeden inny ośrodek, dokładnie na Zgody 19. Można na przykład zamiennie skorzystać z wyżywienia. Jak ktoś szuka noclegu w Pobierowie ten na Zgody 11 jest naprawdę fajny, też dla rodzin z dziecmi.
  • kryssia221 10.02.14, 22:27
    U Państwa Jakusz byłam wraz z mężem całkiem niedawno, bo w przerwie świątecznej i na Sylwestra. Zima w Pobierowie piękna, komfort wypoczynku też na wysokim poziomie. Pokój dokładnie taki jaki zamówiliśmy i taki jak na zdjęciu. Mieliśmy wyżywienie w drugim ośrodku, ale przejście kawałeczek to nie był żaden problem. Zamierzamy wybrać sie tam też na lato.
  • onaaa1989 21.02.14, 23:30
    Dołączam się do rekomendacji. Pobierowo i Pod Winogronem to idealne połączenie smile warto pojechać i wypocząć, nawet przed sezonem jest fajnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.