• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Usunięcie trzeciego migdałka w Citomed Toruń Dodaj do ulubionych

• 10.04.10, 12:45
    Mój syn ma skierowanie na wycięcie trzeciego migdałka i podcięcie bocznych.
    Czy któraś z Was drogie mamy słyszała o wykonywaniu takiego zabiegu w CITOMED
    Toruń na ul.Skłodowskiej
    Jakie są opinie? Czy lepiej w Szpitalu Dziecięcym?
    --
    Moje kochane słoneczko
    Edytor zaawansowany
    • 15.04.10, 11:49
      Witam. Mój syn miał usuwanego trzeciego migdała w Citomedzie w zeszłym roku w
      maju. Zabieg przeprowadzała dr Garstecka. Rewelacyjna kobieta, znakomita
      profesjonalistka. Zabieg w znieczuleniu ogólnym z intubacją. Zero powikłań.
      Zabieg odbywał się w piątek ok godz 17.00. Zostaliśmy na noc w Citomedzie a rano
      w sobotę byliśmy już w domu. Gdym ponownie miała decydować o tym zabiegu bez
      wahania wybrałabym Citomed. O szpitalu dziecięcym dość kiepskie opinie do mnie
      docierają. Pozdrawiam
      --
      Filip
      • 30.11.11, 20:16
        Mój syn miał wycinany 3 migdał w szpitalu dziecięcym w Toruniu kilka dni temu. Wszystko przebiegło bez komplikacji, mial znieczulenie miejscowe,uważam,że duzo bezpieczniejsze niż narkoza. Dzieci po narkozie mialy kompliakcje pozniej, wymioty, jakies kroplowki i dluzej byli w szpitalu, ale pewniet o nie reguła. Przy znieczuleniu miwjscowym dziecko wyjezdza na sale zabiegoa calkowiecie "nie kumate", moj mały nic nie pamietał i nie czuł ( ma 7 lat)wróćil po 15 minutach, trochę jeszce oszołomiony ale za godzine było juz wszytsko w normie.Mozna z dzieckiem byc cały dzień.
        Nie taki diabeł straszny...smile
        Pozdrawiam
    • 03.12.11, 08:27
      lepiej w szpitalu,w toruniu to jeszcze cos spartacza
      • 08.12.11, 15:56
        lodowa.live napisał:

> lepiej w szpitalu,w toruniu to jeszcze cos spartacza

Lokalna patriotkasmile. Brawo. Tak się składa ze to właśnie o SZPITALU dziecięcym słyszy się coraz to bardziej pikantne historie powikłań po wszelakich zabiegach, w przeciwieństwie do prywatnych lecznic toruńskich. Pozdrawiam
        --
        Filip
      • 18.01.13, 18:51
        witam,mój syn też ma skierowanie na usunięcie 3 migdałka, na zabieg w szpitalu trzeba czekać prawie dwa lata. Czy ktoś orjętuje się ile kosztuje ten zabieg w citomedzie?
        • 16.02.13, 13:30
          ja usuwałam na kasę chorych w Larmedzie, czekałam od października do lutego, bez płacenia, spróbuj tam może,
    • 16.02.13, 10:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.