Dodaj do ulubionych

Usunięcie trzeciego migdałka w Citomed Toruń

10.04.10, 12:45
Mój syn ma skierowanie na wycięcie trzeciego migdałka i podcięcie bocznych.
Czy któraś z Was drogie mamy słyszała o wykonywaniu takiego zabiegu w CITOMED
Toruń na ul.Skłodowskiej
Jakie są opinie? Czy lepiej w Szpitalu Dziecięcym?
--
Moje kochane słoneczko
Edytor zaawansowany
  • 15.04.10, 11:49
    Witam. Mój syn miał usuwanego trzeciego migdała w Citomedzie w zeszłym roku w
    maju. Zabieg przeprowadzała dr Garstecka. Rewelacyjna kobieta, znakomita
    profesjonalistka. Zabieg w znieczuleniu ogólnym z intubacją. Zero powikłań.
    Zabieg odbywał się w piątek ok godz 17.00. Zostaliśmy na noc w Citomedzie a rano
    w sobotę byliśmy już w domu. Gdym ponownie miała decydować o tym zabiegu bez
    wahania wybrałabym Citomed. O szpitalu dziecięcym dość kiepskie opinie do mnie
    docierają. Pozdrawiam
    --
    Filip
  • 30.11.11, 20:16
    Mój syn miał wycinany 3 migdał w szpitalu dziecięcym w Toruniu kilka dni temu. Wszystko przebiegło bez komplikacji, mial znieczulenie miejscowe,uważam,że duzo bezpieczniejsze niż narkoza. Dzieci po narkozie mialy kompliakcje pozniej, wymioty, jakies kroplowki i dluzej byli w szpitalu, ale pewniet o nie reguła. Przy znieczuleniu miwjscowym dziecko wyjezdza na sale zabiegoa calkowiecie "nie kumate", moj mały nic nie pamietał i nie czuł ( ma 7 lat)wróćil po 15 minutach, trochę jeszce oszołomiony ale za godzine było juz wszytsko w normie.Mozna z dzieckiem byc cały dzień.
    Nie taki diabeł straszny...smile
    Pozdrawiam
  • 03.12.11, 08:27
    lepiej w szpitalu,w toruniu to jeszcze cos spartacza
  • 08.12.11, 15:56
    lodowa.live napisał:

> lepiej w szpitalu,w toruniu to jeszcze cos spartacza

Lokalna patriotkasmile. Brawo. Tak się składa ze to właśnie o SZPITALU dziecięcym słyszy się coraz to bardziej pikantne historie powikłań po wszelakich zabiegach, w przeciwieństwie do prywatnych lecznic toruńskich. Pozdrawiam
    --
    Filip
  • 18.01.13, 18:51
    witam,mój syn też ma skierowanie na usunięcie 3 migdałka, na zabieg w szpitalu trzeba czekać prawie dwa lata. Czy ktoś orjętuje się ile kosztuje ten zabieg w citomedzie?
  • 16.02.13, 13:30
    ja usuwałam na kasę chorych w Larmedzie, czekałam od października do lutego, bez płacenia, spróbuj tam może,
  • 16.02.13, 10:23
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.