Dodaj do ulubionych

dwie prośby

IP: *.* 09.01.03, 23:13
Pierwsza - o rekomendację jakiejś opiekunki dla 10,5 miesięcznej NadijkiDruga - mam bardzo głębokiego doła gdzie w Toruniu można znaleźć jakąś pomoc psychologa - nieodpłatną. Jestem studentką i właściwie mogę korzystać tykjo z akademickiej przychodni ale tam się trudno dostać, czy są w Toruniu jakieś grupy wsparcia czy psychoterapie?Z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: an_walk IP: *.* 10.01.03, 03:02
    Hej, spróbuj znaleźć najbliżej Ciebie poradnię psychologiczno-pedagogiczną, tam porady są oczywiście bezpłatne, ale nie wiem czy w Toruniu trzeba czekać na wizytę i jak długo.pozdrawiam, anca
  • Gość edziecko: slimak IP: *.* 15.01.03, 22:43
    Też jestem studentką UMK - mamą 1,5 rocznej Małgosi. Nie odpowiem na Twoje pytanie, bo też tego nie wiem, ale jeśli miałabyś ochotę pogadać - służę pomocą. Może razem coś wymyślimy. Pozdrawiam
  • Gość edziecko: anastazja IP: *.* 29.01.03, 07:53
    Cześć nene :)Niestety ja też nie wiem gdzie w Toruniu możesz iść do psychologa, bo jestem z Bydgoszczy i znam poradnie jedynie tutaj. Ale również chetnie służę swoją pomocą. Też jestem młodą mamą 10 miesięcznego chłopczyka i studentką, tylko że ja sama wychowuję synka. Jeśli chcesz pisz na priva, na pewno odpiszę. Możemy się nawet spotkać - w końcu Toruń nie jest tak daleko. Pozdrawiam cieplutko Ciebie i córeczkę :)Anastazja
  • Gość edziecko: nonek IP: *.* 31.01.03, 00:43
    Cześć też jestem studentką i mamą 2-latka z Torunia.Jeśli masz taką potrzebę to możemy pogadać.Głowa do góry.Nie jesteś sama.Daj znać na priv.Pozdrawiam.Nonek
  • Gość edziecko: granna IP: *.* 19.02.03, 08:07
    Znalazłam ten post dopiero teraz, czy opiekunka jest Ci jeszcze potrzebna? Napisz bo być może znam kogośpozdrawim granna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka