Dodaj do ulubionych

Szukam ginekologa

IP: *.* 22.11.02, 22:23
Hej dziewczynysmileMam prośbę :Czy mogłybyście mi polecić dobrego ginekologa?Coś chyba ze mną nie tak, a z obecnego nie jestem zbyt zadowolona.Pozdrawiam, Basia.
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: Lolinka Re: Szukam ginekologa IP: *.* 22.11.02, 23:12
      Najlepszy ginekolog jakiego znam (a z racji swojej bogatej kartoteki medycznej znam, niestety, wielu) przeniósł się niedawno z Białej Podlaskiej (gdzie był ordynatorem położnictwa) do Lublina. Pracuje obecnie w szpitalu ginekologiczno położniczym na Lubartowskiej, ale jeszcze tam nie byłam, więc do końca nie wiem co i jak. Namiary: dr n.med. Leszek Łagód, tel.605101661 (ewentualnie się dopytasz, gdzie go można ścignąć). Wybitny specjalista i wspaniały człowiek. Za to ręczę czterema odnóżami i głową. Gorąco polecam. Karolina
      • Gość edziecko: Rafaelka Re: Szukam ginekologa IP: *.* 26.11.02, 20:02
        Hej Dziewczyny, witam po długiej przerwie. :hello:Dorcia, podaję namiary do dra Włodarczyka (rejestracja) 741 71 60. Chodzę do niego od ponad roku i bardzo sobie go chwalę. Może sie wydawać, że to niezbyt długi okres, ale z powodów zdrowotnych zaliczyłam u niego już ok. 8-9 wizyt, to chyba dużo, zeby wyrobić sobie opinię. To pierwszy lekarz, który bardzo dokładnie zajął się mną zajął. Pochwały na jego temat pisałam już w jakimś innym wątku. Jeśli chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej, napisz na priva.PozdrawiamRafa
    • Gość edziecko: EwulaKS Re: Szukam ginekologa IP: *.* 26.11.02, 19:17
      Ja ze swej strony gorąco polecam dr Michalak, przyjmuje w Luxmedzie, a pracuje na Jaczewskiego, jest gin-położnikiem, natomiast jeśli masz większe zaufanie do mężczyzn, to świetny jest Wroczek, pracuje w Szpitalu MSW, a przyjmuje też chyba w Luxmedzie.dużo zdrówkaEwula
    • Gość edziecko: janeczka Re: Szukam ginekologa IP: *.* 29.11.02, 11:04
      Dopisuję się do osób wychwalających doktora Włodarczyka-przyjmuje na Skołuby(Czechów) i chyba nie znam żadnej pani, która nie byłaby z niego zadowolona.Osobiście-tu jeśli chodzi o leczenie w ramach ubezpieczenia-zauważyłam, że dobrzy lekarze są na Lubartowskiej-w przychodni-mogę Ci podać telefon. Co prawda przydałby się tej przychodni remont, ale fachowców mają dobrych.Wiele pań chwali doktora Pawła Kwiatkowskiego- przyjmuje na ubezpieczenie-w Farmedzie-tym na Bazylianówce-są jednak do niego duże kolejki.Pozdrawiam!I życzę jak najmniej kłopotów "kobiecych".
      • Gość edziecko: q1313q Re: Szukam ginekologa IP: *.* 30.11.02, 14:45
        Basiu, a bylas kiedy u dr Wieslawa Kanadysa? On przyjmuje w wawozie :-) To bardzo fajny facet i dziewczyny go lubia i bardzo chwala jako lekarza i jako milego pana. I bardzo blisko bys miala. Ja wlasnie u niego bylam. Tylko trzeba sie umowic przez telefon ale zqa to od razu na konkretna godzine, z tym, ze ok 2 tygodnie sie czeka na wizyte.Naprawde polecam.Jest mily, szybki i konkretny.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka