Dodaj do ulubionych

Dobry ginekolog pilnie poszukiwany!!!

IP: *.* 25.02.03, 13:50
Pilne!Poszukuje dobrego ginekologa, który zaopiekuje się moją koleżanką zrażoną do lubelskich profesorów z kliniki. Koleżanka (po wizycie u specjalisty w W-wie) została skierowana na operację usunięcia przegrody macicy - niestety, teraz nie ma szans na to, by zostać mamą.Chodzi mi o lekarza bardzo serdecznego, ciepłego (nie traktującego kobiety przedmiotowo). Najlepiej, żeby oprócz prowadznia prywatnej praktyki pracował też w szpitalu.Będę wdzięczna za jakieś namiary.Beata z Warszawy
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: wyroślaczka IP: *.* 25.02.03, 17:37
    HejJa mogę polecić Dr. Leszka Surmacza. Prowadził moją ciążę i od porodu również do niego chodzę, ponieważ nabrałam do niego ogromnego zaufania po tym, jak w ostatnich tygodniach ciąży nie chciał nawet przez moment ryzykować zdrowia mojego dziecka i kazał mi połozyć sie do szpitala na dodatkowe badania.Na początku może wydawać się trochę oschły, ale jest wspaniałym profesjonalistą, z którym można porozmawiać dokładnie o każdym problemie i uzyskać wyczerpującą informację. W jednej z lubelskich gazet widziałam jakiś czas temu podziękowania dla niego od kobiety, której uratował życie precyzyjnie wykonaną operacją.Pracuje również w Szpitalu na AL.Kraśnickiej (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego), a gabinet prywatny ma w Lublinie, ul. Nadbystrzycka 20, tel. (0-81) 442 52 62. Przyjmuje w poniedziałki i środy w godz. 16-18, ale praktycznie pojawia się ok. godz. 15-tej i najlepiej pojawić się również około tej godziny, bo potem można dłuuugo czekać - jest w Lublinie znany i polecany przez wiele kobiet. Jeżeli chcesz nr komórki do niego, to pisz na priva.Pozdr.Kasia
  • Gość edziecko: Kasia_G IP: *.* 25.02.03, 23:18
    Proponuję docenta Lechosława Putowskiego. Przyjmuje w Lublinie na ul Bocianiej 6(Centrum leczenia niepłodności Ab-Ovo) i w szpitalu na Jaczewskiego. Prowadził moją bardzo zagrożoną ciążę. Przez cały czas czułam się bezpieczna. Tłumaczył mi wszystko i był praktycznie na każde moje zawołanie. Jest bardzo serdecznym człowiekiem, co poświadczyć może KAŻDA jego pacjentka. Polecam go z czystym sumieniem i sercem.Pozdrawiam Kasia
  • fasolka74 22.04.03, 13:29
    Putowski jest świetny! Podpisuje się pod tym rękami i nogami! A przy tym ma
    poczucie humoru co dla zestresowanych rodziców ma duże znaczenie smile Szczerze
    polecam!
  • Gość edziecko: agaka IP: *.* 26.02.03, 12:00
    Witam. Ja polecam gorąco dr Włodarczyka.Pracuje w szpitalu przy Kraśnickiej.Prywatnie przyjmuje przy Skołuby 10/ tel. 741-71-60 lub kom. 0601 207 144/. My z mężem straciliśmy 4-letniego synka no a pózniej było poronienie i o mało nie skończyło się to dla mnie tragicznie na skutek niedopatrzenia pewnej pani. Pan doktor zajął się mną troskliwie. Jest wspaniałym lekarzem, psychologiem, człowiekiem itd.Dodam, że ja zawsze uwarzałam, iż "za chiny" nie pójdę do faceta ginekologa. Teraz wiem ,ze bardziej delikatnego i konkretnego lekarza nie widziałam . Wiadomo nie od dziś, że wizyty ginekologiczne nie należą do łatwych a ja mogę powiedzieć, że chodzę do doktora Włodarczyka z wielką przyjemnością.Można by jescze długo o tym pisać ale na tym zakończę. Pozdrawiam.Aga -szczęśliwa mama 10-miesięcznej Ulusi.
  • Gość edziecko: sylwek IP: *.* 02.03.03, 17:11
    Witam !! Ja polecam Dr. Rózgę, przyjmuje w przyszpitalnej przychodni na Lubartowskiej. Jest bardzo konkretna i wyrozumiała. My z mężem trafilismy do niej po ponad rocznym leczeniu sie (dodam bez zadnych rezultatów i właściwie z doświadczeniem, że dla lekarzy jesteśmy tylko kolejnymi "typami" co to im głowy zawracają). Pani Rózga zajeła sie nami w sposob bardzo profesjonalny, a przy tym i bardzo miły - Ludzki. Tak wiec goraco polecam. W przychodni pani dr. przyjmuje codziennie, ale trzba być zaraz po 8.00 aby sie zarejestrowac. Gdybys byla zainteresowana praktyka prywatną, czy telefonem daj znac na priv. Pozdrawiam goraco Kasia
  • Gość edziecko: jusia IP: *.* 13.03.03, 10:24
    mam znakomitą pania ginekolog, która pracuje w psk4, dr beata marciniak a przyjmuje w gabinecie na chodżki,tel rej 7404072. jest super i bardzo kompetentna
  • ivia 08.10.03, 08:28
    Nie chwaliłabym tak bardzo p.marciniak. Miałam z nią do czynienia bo leżałam na
    patologii w psk4 na jej sali przez 14 dni. Jest bardzo niemiła, podchodzi
    bardzo przedmiotowo i powiedziałabym, że nie interesuje ją zdrowie i życie
    nienarodzonych dzieci. Przez jej "niechciejstwo" dziewczyna straciła dziecko,
    bo pani doktor nie dostała w kieszeń. Mam bardzo złe zdanie o tej kobiecie.
    Jest miła tylko dla swoich pacjentek, a nie daj Boże trafić na nią gdy chodzi
    się do innego lekarza (nawet z psk4).
    Pozdrawiam
    Iwona
  • pa.w.el 24.04.03, 19:49
    Jesli chodzi o operacje chirurgiczna, najlepszy bedzie w Lublinie prof.
    Grzegorz Jakiel, ktory laparoskopowo czyni cuda (mojej Zonie usunal 6-cm
    miesniak, a teraz mamy slicznego Dzidziusia...)
    Prywatnie: Krakowskie Przedmiescie 13, Klinika Rozrodczosci i Andrologii przy
    Staszica

pa.w.el@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.