Dodaj do ulubionych

kawiarenka dla mam i dzieci

18.04.10, 20:18
Co sądzicie o pomyśle na kawiarenkę dla mam i ich pociech w Zielonej Górze? Dzieci miałyby salkę do zabaw a mamy pomieszczenie z kilkoma stolikami, gdzie z koleżankami mogłyby wypić dobrą kawę, zjeść coś słodkiego i pogawędzić. Organizowane byłyby dla dzieci zajęcia językowe i plastyczne (odpłatne) a wieczorami spotkania dla kobiet z kosmetyczką, psychologiem czy położną. Piszcie co sądzicie o pomyśle!
Edytor zaawansowany
  • k_e_t_i 09.06.10, 07:15
    Świtny pomysł, w sumie to z dziećmi nie ma się gdzie podziać jak nie jest ciepło
    a Mamusie tez by się chętnie oderwały od codzienności smile
  • mart-ka79 19.11.10, 20:23
    tez o tym myslalam moze wspolnie cos wymyslimy daj znac moj nr telefonu 609 731 965 marta pozdrawiam
  • ag.ako 22.11.10, 14:20
    Myślę, że takie miejce przydało by się w Zielonej Górze. Ja przynajmniej jestem bardzo zaineresowana smile
  • noo_noo 23.11.10, 12:35
    kawiarenka z salą zabaw działa przy nowym basenie sala zabaw
    w realu wyglada nieco inaczej niz na zdjeciach, "małpi gaj" dla dzieci nie jest tak duży jak w bubulandzie, ale jest ok. Obsługa mogłaby byc nieco bardziej "twórcza w zabawie".W kawiarence są pyszne desery, a kawa i herbata zdecydowanie lepiej zaparzona i podana niż w bubulandzie, czy arku.
  • ola_mi 15.12.10, 16:56

co do tematu tego wątku, to ja od dawna marze o tym aby w ZG powstała taka kawiarenka oraz restauracja, gdzie dostanie sie porcje dla dziecka i nie będzie to jedzenie w stylu frytki i sztuczne fileciki z kurczaka, tylko normalne jedzenie w odpowiedzniej porcji i cenie.
    mysle non stop o tym, aby wziac dofinansowanie z UP i pozyskac jakies srodki z UE ale boje cie sama w to wejsc
  • blue_mag 29.11.10, 10:52
    Z miłą chęcią poszłabym ze swoim synkiem do takiej kawiarenki. Byłaby to radość dla niego jak i dla mnie. Mieszkam od nie dawna w Zielonej Górze, nie znam tu nikogo, czuję się samotna. Pozdrawiam Forumowiczki smile
  • ag.ako 30.11.10, 15:02
    Ja jestem mamą dwulatka jeśli masz ochotę na nawiązanie znajomości pisz proszę na maila agako@op.pl
  • ola_mi 15.12.10, 16:54

ja równiez poznam nowe mamy.
    mieszkam w ZG od 4 lat.
    jestem mama 4 letniego chłopca i 3 miesięcznej dziewczynki
  • jaguarka1 16.12.10, 08:28
    Witam!
    Wielka szkoda, że w Sulechowie nikt nie chce otworzyć takiej kawiarenki połączonej z sala zabaw dla dzieci a przydała by sie na pewno.
    Pozdrawiam!
  • blue_mag 18.12.10, 11:20
    Drogie mamy! A może zorganizujemy jakieś nietypowe spotkanie z dzieciaczkami? Miałybyśmy okazję się poznać, pogadać, a dzieci miałyby radochę smile
    Ja również zastanawiam sie nad otwarciem jakiegoś biznesu, ale sama nie rzucę się na głęboką wodę.
    Pozdrawiam
    jewra@poczta.onet.pl
  • katy.8 21.02.11, 22:38
    Cześć dziewczyny? Co z tą kawiarenką i spotkaniem mam i dzieciaczków? Widzę, że ostatni post jest z grudnia; podbiję go, może ktoś już coś wymyślił na ten temat i chce się z nami podzielić wiadomościami? Pozdrawiam.
  • azulanik 22.03.11, 09:12
    w ostatnia sobote przez przypadek trafiliśmy do Zielonej Jadłodajni na kupieckiej. Było lepienie z gliny ozdób wielkanocnych. fajny pomysł. Mysle, że jak się poszuka, to mozn apewnie trafic na takie akcje. W każda 3 sobotę miesiąca w oddziale dziecięcym w Bibliotece im. Norwida jest Czytanie na drugie sniadanie. tez było fajnie, troche czytania książki, troche zabaw plastycznych, ruchowych, rozmów. Polecam.

Ale w nawiązaniu do tematu podpisuję się rękami i nogami pod tym, że takie miejsce w ZG by się przydało. Chętnie pomogę pomysłami, znajomościami i czym tylko się da. piszcie na zielonezakupy małpa poczta kropka eu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka