Dodaj do ulubionych

W takim razie niedziela 07.09- koło Palmiarni godz. 15.00

IP: *.* 29.08.02, 09:32
Hej słoneczka!!!! :benetton: Skoro wiekszość chciałaby w niedzielę to pozwoliłam sobie ustalić konkretny termin.Mam nadzieję, że teraz będzie wam on pasował i wreszcie się poznamy. Jak coś by jeszcze było nie tak to dajcie znać.Myślę ,żę pogoda nie spłata nam figla i nie będzie padać bo.. :cry: W takim razie do zobaczenia za tydzień na placu zabaw klło Palmiarni. :bounce: P O Z D R A W I A M : A G A :bounce:
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: ikasia IP: *.* 29.08.02, 10:05
    Niby to tak niedaleko... Żary i Zielona Góra a różnica czasu wynosi aż jeden dzień ;) U nas niedziela przypada na ósmego września ;) hihihi :lol: :lol: :lol: A może ja mam zły kalendarz...? ;)Ale fajosko !!!! Się zobaczymy !!! Agniesia, nie łam się ! Każdy może się machnąć ! To chyba z tego szczęścia, że nas zobaczysz. co ??? :lol:ikasia :hello:
  • Gość edziecko: agniesia1 IP: *.* 29.08.02, 13:20
    No tak Kasiu to z wrażenia że się spotkamy daty mi się pomerdały. oczywiście widzimy się 8 września w niedzielę.Mam nadzieję że parę z was będzie!!! Czekam ze zniecierpliwieniem-Aga
  • Gość edziecko: Raczek74 IP: *.* 29.08.02, 19:40
    Ja oczywiscie też będę. Już nie mogę się doczekać.Papatki.
  • Gość edziecko: lea IP: *.* 29.08.02, 22:33
    Następnym razem to i ja przybęde nawet na nogach, przylecę na miotle albo autostopem ale będe papa - bawcie się dobrze lea - w tym czasie w szpitalu :hello:
  • Gość edziecko: goniap IP: *.* 30.08.02, 12:17
    Witajcie!!Ja też się wybieram na spotkanie z Wami - emamy :-))Mój mąż się dopytywał, czy też może ze mną iść??Co Wy na to??Do zobaczenia w niedzielę.Gonia.
  • Gość edziecko: Raczek74 IP: *.* 30.08.02, 19:52
    A mój mąż zapiera się rękami i nogami,zeby nie pójść, nie chce "siedzieć z babami", ale myślę ,że wszyscy mężowie, którzy przyjdą będą mile widziani.Zreszta może mojego też namówię?
  • Gość edziecko: ikasia IP: *.* 31.08.02, 23:22
    A moj będzie na pewno,w końcu jest moim kierowcą ;) Kurcze, boję się tylko, żeby mi coś niespodziewanego nie wypadło, bo nie wiem, co zrobię... chyba się we własnych łzach utopię ;) A jak się rozpoznamy ?
  • Gość edziecko: agniesia1 IP: *.* 01.09.02, 09:19
    ja będę miała granatowy wózek w drobne kwiatki i bede z 2 dzieci ( oczywiście mały w wózku a córka obok) mnie będzie łatwo rozpoznać bo mam ciemne i krotkie włosy a w czoraj rozjaśniłam sobie samą grzywkę na rudo i nawet mi się podoba. Do zobaczyska za tydzień!!!!!! :bounce:
  • Gość edziecko: ikasia IP: *.* 01.09.02, 18:37
    W takim razie będę szukać mamuśki z rudą grzywka :)
  • Gość edziecko: Horska IP: *.* 02.09.02, 17:04
    A ja się dwoję i troję by być z wami :crazy: i jak na razienic mi nie wychodzi.Autobusem nie za bardzo, samochodu nie mam,ale mąż chce 12.09 pojechać na zlot pod Zieloną Górę, więc jak chce jechać to niech kombinuje jak by tu nas zawieźć :lol: Też chcę mieć coś od życia, a co ;)Pozdrawiamy cieplutko Agnieszka i Szymcio
  • Gość edziecko: Gabi01 IP: *.* 07.09.02, 13:39
    Ja teżczekam ze zniecierpliwieniem i chociaż dopiero przyjechalam do domu, chętnie znowu wsiądę w samochód żeby tam być. Mam nadzieje że Nowa Sól nie zawiedzie i pojawi się ktoś. Gonia szkoda że Cię tam nie będzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka