07.02.10, 13:38
Poprzedni wątek jaki założyłem rozruszał to śpiące forum, może i ten spowoduje jakąś żywą dyskusję.
Spróbuję teraz z innej strony.
Rozwinę tytuł wątku: CHWALMY PANA BO….., może teraz Wielcy zwolennicy władzy napiszą coś co mnie i tych co myślą podobnie przekona do zmiany zdania. Niektórzy już zauważyli że zbliżają się wybory, każdy głos się liczy, warto powalczyć bo w „opozycji” jest nas trochę.
Obserwuj wątek
    • kibic321 Re: CHWALMY 07.02.10, 16:36
      co do samego burmistrza to go nie znam, ba nawet żadnego zdania z nim nigdy nie
      zamieniłem, wiec sie nie wypowiadam. Inwestycji też nie oceniam, jedne dobre
      inne złe, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Plusem napewno jest to że
      każdą inwestycję gmina stara się przeprowadzić za dotację unijną.
      • nowy.3 Re: CHWALMY 28.02.10, 20:04
        Udało mi się znaleźć coś na plus dla Władzy;
        od 2006 roku do 2010 roku fundusz płacy w gminie wzrósł o ok. 20%
        tj. z 10 684 652 zł. w 2006 r. do planowanego teraz 12 788 180 zł. W stosunku do roku ubiegłego fundusz wzrasta o 1 088 000 zł. co powinno dać średnio 10% podwyżki dla każdego urzędnika, to dobrze bo ludzie powinni godziwie zarabiać za wykonywaną pracę – takie postępowanie Pracodawcy jest godne pochwały.
        • elmariaczi79 Re: CHWALMY 01.03.10, 13:25
          No to że ktoś pracuje w samorządzie nie znaczy, że ma pracować ku chwale
          ojczyzny - a place w takich urzędach są nie za duże. Sam 2 lata temu pracowałem
          w podobnej wielkości urzędzie i właśnie ze względu na zarobki zmieniłem pracę
          (zresztą nie tylko ja). A z tym funduszem płac do nie do końca jest tak jak
          piszesz: część na pewno idzie na podwyżki a część na nowe miejsca pracy - od
          2006 roku raczej przybyło pracowników (wystarczy popatrzeć na ogłoszenia o pracę
          jakie pojawiały się na bip-e)

A co do głównego wątku to oprócz tak co pisał Kibic321 o funduszach unijnych to
          dodam jeszcze ilość zrealizowanych inwestycji - na którymś wątku ktoś zarzucił
          że co to za osiągnięcia jak większość z nich zrobiona za pieniądze z unii - no
          właśnie to że się po te pieniądze sięga.
          Nie wiem jak się ma to co zostało zrobione do obietnic przedwyborczych bo wtedy
          jeszcze tu nie mieszkałem, ale jeśli udało mu się zrealizować sporą część z nich
          to jest to duży sukces. Należy pamiętać, że oprócz burmistrza jest jeszcze rada
          która na wszystko musi wyrazić zgodę (tylko w serialu Ranczo wójt działa sam :-)
          )
          • checinyy Re: CHWALMY 01.03.10, 13:34
            Ale u Nas jest jak w Ranczo hahaha - co burmistrz powie to rada mu przyklepie :)
            i już robią.

Z jednej strony dobrze że nie ma konfliktów w działaniu burmistrz - rada
            miejska, a z drugiej to przyklepują wszystko jak leci i nie patrzy się czy
            warto, czy się opłaca, czy społecznie akceptowalne, itd. itp.

Odchodząc od tematu :) to burmistrza z serialu jednak bardziej przypominał
            poprzedni burmistrz. (choćby gabarytami :-) )
            Pozdrawiam
            • narciarz-only odp. / CHWALIMY !!! 01.03.10, 14:46
              >Ale u Nas jest jak w Ranczo hahaha - co burmistrz powie to rada mu przyklepie :)

w cale Tak nie jest oglądałem Ranczo wczoraj i został Wójt zmieniany na kobiety
              Lusi ;DD To u niech było chyba kłótnia jak u nas za poprzedników.

Według was lepiej żeby rada była nie zgodna z Burmistrzem i żeby się kłócili
              itp. i nic nie robili TAK DO NICZEGO BY NIE DOSZLI !!

Ps. dzięki współpracy i zgodzie można osiągnąć efekty, które w naszej gminie
              wreszcie zaczyna być widać. I O TO CHODZI:) POWODZENIA W DALSZEJ PRACY :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka