• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Zaklad pogrzebowy Zwolscy, Radiowa Dodaj do ulubionych

• 01.05.10, 11:01
    Chcialabym podzielic sie z Panstwem kilkoma uwagami pod adresem wyzej wymienionego zakladu pogrzebowego.
    We wtorek pochowalam mojego ukochanego tatusia. Pogrzeb organizowal ow zaklad.
    Przykre uczucie pojawilo sie juz przy zamawianiu wiazanek, kiedy to najpierw pracownica zdziwila sie szczerze, ze chcemy wiazanki obejrzec, a nie zamowic od razu. Potem okazalo sie, ze wiazanki mozna obejrzec w komputerze, ktorego ta pani obslugiwac nie umie. Musielismy wiec czekac na wlasciciela.
    Kiedy my ogladalismy wiazanki, zalatwiano jeszcze jednego klienta - inna rodzine. Nie byloby w tym nic zdroznego, gdyby pracownica co kilka minut mnie zadawala pytan wlascicielowi, ktory nas obslugiwal. Nie padlo: 'przepraszam', 'za chwile', etc. Bezceremonialnie nam przerywano. Nie dalo sie odczuc wagi sytuacji, dyskrecji ani wyczucia.
    Wlasciciel z laska pokazywal wiazanki w komputerze, zatrzymujac sie mniej wiecej po 2 sekundy na jednej. Czuc bylo, ze szkoda mu czasu. W efekcie wiazanki zamowilismy w pobliskiej kwiaciarni 'Ewa', gdzie pani poswiecila nam duzo uwagi, czasu i zaangazowania.
    W dniu pogrzebu, cialo tatusia mialo byc wystwione w kaplicy pogrzebowej. Kiedy wchodzlismy do kaplicy, panowie bez zadnej zapowiedzi, zdjeli wieko trumny. Prosze sobie wyobrazic jak sie wszyscy poczulismy. Nie dano nam ani usiasc, ani odpowiednio przygotowac sie do tej chwili ostatniego pozegnania z ukochana osoba. W kaplicy bylo brudno, pod postumentem, na ktorym stala trumna znajdowaly sie pogniecione rachunki, ktore sami wyciagnelismy.
    Chcialabym Panstwu serdecznie odradzic zaklad pogrzebowy 'Zwolscy', jesli chcecie, zeby pogrzeb bliskich odbyl sie z nalezyta czcia i powaga.

--
    www.zobacz-uslysz-powiedz.pl/
    Zaawansowany formularz
    • Gość: takze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.10, 21:10
      Potwierdzam ,Zwolscy , Radiowa, nieuczciwośc, przewrócone w glowie.
      Ponad 10 lat temu, korzystałam (ostatni raz!0 z uslugi tego zakładu.

Oczywiście koszmarnie brzydkie wieńce/wiązanki zaproponowano mi
      wykonać na miejscu, zaproponowano trumnę, którą o połowę (dosłownie!)
      taniej mołam zakupić w zakładzie przy ul.Spokojnej (obok Cmentarza
      Nowego), także wystawienie zwłok we własnej kaplicy przy ul.Radiowej-
      i tu uwaga! - "bo w Bazylice Katedralnej biorą dwa razy! więcej".
      Okazało się, że "Bazylika" zazyczyła sobie sobie za bardzo godny
      pogrzeb 2 razy! mniej.
      Wieńce ułożyła mi pięknie, Pani z kwiaciarni obok Kieleckich Zakł.
      Surowców Mineralnych przy Ściegiennego.

Prymitywnych Wolskich mijam z daleka.
    • 02.05.10, 11:22
      Chcialam sprostowac: moj post wyraza moja opinie i kilku innych osob, aczkolwiek
      nie wszystkich.
      M.
      --
      www.zobacz-uslysz-powiedz.pl/
    • Gość: gość IP: *.kielce.vectranet.pl 07.11.13, 18:28
      Bardzo smutna historia, wyrazy współczucia i dobrze że Pani to opisała bo ja też jestem w podobnej sytuacji i właśnie szukam zakładu pogrzebowego. Pozdrawiam.
    • Gość: Co? IP: *.kielce.hypnet.pl 07.11.13, 18:37
      Jeszcze wyciągniecie ze starego kapelusza??
      • Gość: sygi IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.13, 12:39
        Kiedyś , kiedy opłacałem tzw usługę pogrzebową u młodego Zwolskiego
        usłyszałem dochodzący z pięterka głos chyba starej Zwolskiej.
        Raczej ryk z zaświatów - o tym jak niektórzy klienci nie wywiązują się z zobowiązań finansowych.
        Usługa była wykonana wzorowo.
        Obsługa młodego nienaganna.
        Natomiast tego ryku nie zapomnę.
        • Gość: sygi IP: *.dynamic.chello.pl 10.11.13, 15:58
          Swoją drogą panie Zwolski
          wyrazy współczucia z powodu zachowań małżonki.
          Ale dlaczego tak to się drze?
          W końcu to dom pogrzebowy.

Przecież nie musi pan tego robić,
          może pan np. otworzyć pralnię,
          krematorium
          albo dyskotekę.
          I niech się Ona tam drze.

Jak Pan uważa,
          czy osoby pogrążone w żałobie oczekują wyciszenia i szacunku dla zmarłego i żałobników,
          czy chamskich aroganckich odzywek z pięterka.

Nie za to się wam płaci.

• Gość: sygi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 11:55
            Odpowiedz młody.
            Nie wyciągając ze starego kapelusza.

Czy tak to dalej działa.

I dlaczego nie chciałbyś tak żegnać swoich najbliższych.
            Pokaż, że stać cię na więcej.

Albo kontynuuj rodzinną tradycję.
            • Gość: sygi IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.13, 11:50
              Polecam Zwolskich.

Niezapomniane wrażenia.
    • Gość: Grzegorz IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.14, 15:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: smurfmadrala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.14, 19:13
        Raz skorzystałem, nauczka jednorazowa, raz i nigdy więcej !
    • Gość: ala IP: 195.191.163.* 27.08.14, 08:40
      A ja chciałabym wiedzieć czy Zwolscy są właścicielami części ulicy Radiowej? Pytam, bo raz mnie taka starucha kiepiąca na ulicę zrugała, gdy chciałam tam zaparkować.
      • Gość: sygitoyo IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.14, 16:30
        to musiała być ta z pięterka
        - tak do niej pasuje.
        makijaż mogła mieć dobry, bo to akurat potrafią.
    • Gość: ANIA IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.15, 04:20
      Wczorajszego dnia po niespodziewanej śmierci, pochowaliśmy naszego tatę. Wybrałam firmę Zwolskich i dziwią mnie negatywne komentarze, gdyż moje odczucia jak przy takim smutnym wydarzeniu są naprawde bardzo pozytywne....załatwiałam sama wszystkie formalności i o której bym nie zadzwoniła zawsze zostałam poinformowana w sprawie, która mi zaprzątała głowę...bardzo mili właściciele, obsługa która. opiekowała się tatą również...a wiązanki z czerwonych róż piękne...dla nas było ważną rzeczą pożegnać się z tatą, dlatego też wybraliśmy właśnie tą firmę, gdyż mają swoją kaplicę...zapewne są firmy tańsze...ale w takim momencie, człowiek nie myśli o pieniądzach a o tej najbliższej osobie krórej między nami już nie ma...
      • 07.03.15, 10:49
        a mnie nie dziwią te komentarze
        bo z życia wzięte
      • 07.03.15, 13:04
        Aniu
        oprócz wykonania usługi
        w tej branży trzeba mieć tzw empatię
        Sama zdolność przerobowa i zgodność z procedurą
        - to wystarcza jak produkuje się kostkę brukową.
        Kryptoreklama tego nie zmieni.
        Uświadom to tej heterze, bo sama nie zrozumie.
      • Gość: nowaaaa9322 IP: *.dynamic-ra-2.vectranet.pl 31.03.15, 15:10
        Witam .Ja również jestem zdziwiona negatywną opinią .Również w piątek chowałam bliska mi osobę , jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Pani która załatwiała z nami wszystkie formalności w siedzibie firmy przy ul .radiowej była bardo , m iła , rzetelna i kompetentna . Wiązki z białych róż były zrobione piękne ,.Ostatnie pożegnanie w kaplicy też odbyło się bez zarzutu . Moim zadnie ta firma jest godna polecenia .P
        • Gość: Olek IP: *.limes.com.pl 01.04.15, 18:19
          Brałem udział w pogrzebie organizowanym przez tą godną pożałowania firmę w poniedziałek. Uroczystość była z wiadomych względów smutna, do tego koszmarnie padało ale nie z tych powodów umieszczam tutaj wpis. Powodem jest fakt, że państwo Zwolińscy nie potrafili załatwić tak podstawowej sprawy jak otwarcie bramy! Trumna musiala zostac wniesiona bokiem przez furtkę!!! Zdaje sobie sprawe z rozpaczy rodziny w takiej sytuacji, ale Zwolscy maja to gdzies. Szczerze odradzam korzystanie z uslug tych amatorow
    • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 08.03.15, 13:33
      moim celem napewno nie było to żeby reklamować i zachęcać do korzystania z usług firmy...ja poprostu wyraziłam swoją opinię. Dla każdego kto doświadcza straty najbliższej osoby, zapewne jest ważny całokształt ceremoni jak i zachowań obsługi...ja zostałam potraktowana naprawdę rzetelnie i z szacunkiem...przykro mi jeśli ktoś tego nie doświadczył, każdy kto udaje się do takich firm nie przychodzi tam zamówić imprezę stulecia...więc właściciele jak i osoby przebywające tam powinny czuć się na tyle komfortowo na ile pozwala sytuacja...pozdrawiam...
      • 08.03.15, 15:04
        Nie wiem czy inne firmy są lepsze czy gorsze.
        Ale na pewno nie zapomnę niewymuszonego niczym ryku - monologu tej damy.
        Obrzydliwość.
    • Gość: Ania IP: *.centertel.pl 08.03.15, 21:55
      Ja na szczęście nikogo takiego na swej drodze nie spotkałam...😉 ale wiem jedno nie życzę nikomu stresów związanych ze śmiercią najbliższych...szczególnie odejścia nagłego...
    • Gość: zawiedziony IP: *.dynamic.mm.pl 01.04.15, 18:35
      Oszuści, których zgubiła rutyna! może kiedyś byli profesjonalni, teraz z pewnością nie są! ciekawe dlaczego Kielecki szpital ich poleca??? z pewnością R' ka która ufundowali jest przydatna, ale czy tędy droga?! zarząd cmentarza w Kielcach bardzo dobrze zna ich przekręty i mówi o nich otwarcie, tak samo jak okoliczni kamieniarze...a nie są dla nich żadna konkurencją, wiec po co mieli by kłamać!!?? Więc zupełnie bezpodstawne jest tłumaczenie firmy ZWOLIŃSCY ze to konkurencja o nich źle mówi! ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Nasi ukochani bliscy zasługują na to by ostatnia drogę organizowała i uczciwa i godna polecenia firma, a nie taka dla której liczy się tylko kasa i to nie ważne czy uczciwie zdobyta! nie chce przytaczać konkretnego przykładu, czym tak bardzo mnie zawiedli, bo wiedzieli by o kim mowa personalnie a, skoro są tak nieuczciwi to nie wiadomo do czego jeszcze są w stanie się posunąć....
    • Gość: sygitoyo IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.15, 15:08
      Czy zwróciliście uwagę,
      że podstawowe wydatki za usługi zakładu pogrzebowego
      są dokładnie takie, jak to co dostajemy z ubezpieczalni?
      Bardzo dziwna zbieżność.

• 15.04.15, 11:00
      Ten zakład pogrzebowy to wstyd dla miasta. Mają podpisaną umowę na dzierżawienie chłodni przy ul. Radiowej i dlatego większość ludzi pierwsze kroki kieruje do nich. A przecież Zakład pogrzebowy PUK jest dużo tańszy i obsługa w nim idealna do sytuacji. Nie naciągają na zbędne wydatki, doradzą w kwestii wiązanek, czy transportu dla uczestników uroczystości.No i cała obsługa pogrzebu profesjonalna .
    • 18.04.15, 11:50
      O konkurencja działa.

A mi zależy tylko na tym,
      żeby nigdzie żadna cholera
      nie darła na mnie ryja bez powodu.
      Nigdzie.
      Bo nikt tej Pani za to nie płaci.
      A chamstwo należy zwalczać.
    • Gość: Maria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.15, 11:32
      Ja też opini na temat firmy pogrzebowej szukałam w internecie a teraz wiem że nie miało sensu liczy się to czego dowiesz się od rodziny, bliskich, sąsiadów. Mnie Zwolskich poleciła sąsiadka druga stanowczo odradzała bo za drogo ale postanowiliśmy sprawdzić . Niestety los nas doświadczył ostatnio bardzo i ciągu 5 lat mieliśmy 3 pogrzeby dwa organizował państwowy zakład a trzeci Zwolscy. Ponieważ czytałam wcześniej ten wątek muszę się do niego odnieść . Ceny porównane z obecnej faktury są prawie identyczne jak za te same usługi w państwowej firmie chociaż było to nawet 5 lat temu . U Zwolskich załatwiał nas młody chłopak który wziął swój samochód pojechał z nami do sanepidu potem do kancelarii i na cmentarz nic za to nie wziął a w państwowym za wszystkim biegaliśmy same od kancelarii do grabarzy a potem jeszcze do pana który świadczy usługi otwierania grobów więc tu duży plus dla Zwolskich . Rozumiem że to praca ale zaangażowanie, pomoc i informacje wykraczały dużo poza to niż bym sie tego po wcześniejszych opiniach spodziewała. I na koniec rozliczenie tu też zaskoczenie chłopak wyliczył ile całość będzie kosztować dał mi kartkę z pieczątką i nie chciał żadnej zaliczki po pogrzebie wypełniliśmy dokumenty do ZUS ( wcześniej chodziłyśmy same )dopłaciliśmy różnice ponieważ w cenę wchodził nowy grób i nasza rola się zakończyła. Ceremonia obsługa bardzo poprawnie , wieńce zgodne z zamówieniem naprawdę nie ma się do czego przyczepić . Teraz mając swoje doświadczenia mogę polecić ten zakład a innym radzę w trudnych momentach się przejść po zakładach czasem wystarczy 5 min rozmowy i człowiek wie gdzie będzie załatwiony najlepiej.
    • Gość: sygitoyo IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.15, 11:23
      młody zawsze był profesjonalistą
      ale nic nie zatrze wrażenia wynikającego z neuzasadnionego "ryku hetery"
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.