Dodaj do ulubionych

Ludzki płód w oszczyszczalni ścieków we Włoszcz...

12.09.10, 23:02
Trzeba postawić jakiś krzyż przez Urzędem Gminy Włoszczowa- najlepiej ze 100 sztuk.
Ale najważniejsze że w weekend miałem luz, z dziewczyną spacerek, olałem sprawę durnych 2 desek ( tzw. krzyża). Uciekam ze spraw klechów, ciemnogrodu, bo to jest totalna zaraza.
Ja wolę spacerek, drinka, wypad za miasto, wycieczki, dobry film.
Resztę olewam - bo klecholandia jest dla debilnych moherów a nie dla ludzi z odrobiną mózgu.
Przestałem chodzić do kościoła- gdzie szaleje pedofilia, homoseksualizm.
Te durne szopki pseudo- facetów w cudacznych kieckach olewam.
Nie dam na tacę tym oszustom podatkowym. Lepiej wypić piwko.
Grubasy z nudów wymyślają bezkarne orgie- aż wstyd i wstręt podać rękę.
Ja wolę iść na spacerek, pojechać do Turcji, Hiszpanii, żyć normalnie i olewać ten durny klerykalizm.
Lubię sport,ale tam znowu korupcja za korupcją.
Lubię piwko Tyskie, pizzę, smażone rydzyki i zimnego Lecha.
Lubię też oglądać BBC bo tam zero durnoty i oszołomstwa.
Olewam rządzących którzy nie umieją podjąć żadnej decyzji aby prawo było prawem
Olewatorów olewam.
W USA to tych oszołomów od krzyża polaliby wodą i wsadzili- u nas rządzący są bez jaj- tchórze i picwanty.
Bezprawie w kościele, bezprawie i przyzwolenie klechom na wszystko- ja wolę sobie coś ciekawego poczytać.
Wolę iść do dobrej pizerii, wolę pojeździć samochodem.
Być poza tym durnym brukowym tematem klechów,krzyża.
Mój świat to luz blues- reszta to g... warta.
Edytor zaawansowany
  • Gość: eh IP: *.nplay.net.pl 12.09.10, 23:35
    Tak durnego postu to dawno nie widziałem
  • Gość: jurek IP: *.chello.pl 13.09.10, 05:47
    No i dobrze.
    Sensacyjki: zabił, zgwałcił, korupcja- to domena dziennikarzyków brukowców.
    Lepie opisywać luzackie tematy, bo kronika kryminalna to powinna być dla policji.
    Ja podzielam pogląd, żeby wszystko brać na luzie.
    Życie jest jedno a taplanie się w brukowcowych doniesieniach jest poniżaniem rozumu.
    Dlatego pojadę sobie na grzyby- jak nic nie znajdę to chociaż sobie z kolegami pochodzę po lesie.
    Popieram luzaka
  • Gość: Xero IP: *.chello.pl 13.09.10, 05:51
    Niech piszą że koń zdechł w Pacanowie, że wójt jakiejś gminy molestował urzędniczkę, że w Kielcach wyrwano torebkę staruszce, wybito szybę w samochodzie i skradziono CB radio, że facet zatankował za BP i nie zapłacił, że ksiądz nie zrobi podjazdu dla inwalidów do kościoła, że Obice to wyrzucone bezprawnie publiczne pieniądze, że Korona to mistrz świata, że będą "korki" w Kielcach największe w świecie, że ...= denne i żenujące informacje. Jakie miasto, tacy dziennikarze ( dziennikarzyny). Brukowiec dla bidy z nędzą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka