Wybory 2010. Konwencja PSL bez krawatów Dodaj do ulubionych

 • drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
 • 05.10.10, 20:44
  Cytuj Odpowiedz
  Jeśli rotę śpiewali tylko starsi członkowie to autor artykułu albo był na innej konwencji, albo celowo kłamie. Także prosiłbym nie czepiać się ludzi młodych, którzy również śpiewali.
  Przejdź do zaawansowanego formularza Odpowiedz
  • Re: Wybory 2010. Konwencja PSL bez krawatów

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: M. IP: *.chello.pl 05.10.10, 21:05
   jakby to było jakby Gazeta napisała coś pozytywnego o PSL! przecież to kłóci się z ogólnie przyjętą linią tejże Gazety!a więc Drodzy Czytelnicy sami sobie musicie odpowiedzieć na pytanie - czy Wy znacie Rotę?mnie np. nauczyli jej w szkole i wcale nie było to tak dawno temu ...a że ktoś nie śpiewał?może nie każdy w partii ma taki głos jak Jarubas .... wziął to Szanowny Redaktor pod uwagę?
  • Hahaha, PSL nie dopuścił do wojny :)

   Cytuj Odpowiedz
   05.10.10, 21:09
   Oczywiście zasługi przypisują sobie wszyscy, nawet pan Jarubas skrzętnie przypisuje sobie neutralizację działań wojennych pomiędzy PO i PIS w sejmiku. Tymczasem zastanówmy się czy to ma sens, bo dla zdrowego rozsądku to wyniszczanie się przeciwników jest na rękę nawet koalicjantowi.

   Z tego co nie wiadomo, a mówi się w kuluarach - to Wrzałka od początku trwania wielkiej koalicji, a w szczególności w bardzo problematycznych momentach dwa lata temu nie dopuścił do rozwalenia jej, wbrew pułkownikowi Miodowiczowi. Miodowicz widząc, iż nie ma wpływu na Wrzałkę postanowił usunąć go z czołówki PO, niestety ten nieudacznik Miodowicz nadal knuje, tym razem pod figurką pana Dr. Świercza, wyrzuconego ze szpitala za matactwa i inne rzeczy.

   Liczą się fakty!
   • Nowa gwiazda PS-ELA

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: jajcarze IP: *.cdma.centertel.pl 05.10.10, 21:40
    Nasz drogi doktor Góźdż ,dyrektor Onkologi jest już w trzeciej partii !!! Najpierw należał do SLD ,później do PiS , a teraz do PSL.Pójście do PS ELA wymusił na nim z pewnością absolwent akademii rolniczej,uzdrawiacz zadłużonej po uszy Onkologii niejaki inż Gos.Gos to szara eminencja w PSL i Zarządzie Województwa znana ze studiowania za nasze.Onkologię też uzdrawia ale bez skutku.Doktorowi nadać należy przydomek "chorągiewka" lub "obrotowy".
    • Re: Nowa gwiazda PS-ELA

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: mm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.10, 07:49
     alez to wszystko dla dobra pacjentow
     przymusili go
     zreszta bez krawata w gumiakach - to jest to -
     jakby tu wkroczyli muzulmanie - tez by krzyczal - Allach jest Wielki
     dla dobra pacjentow ma sie rozumiec
     a ze to jest zwykla prostytucja - a co tam = liczy sie kasa
   • Re: Hahaha, PSL nie dopuścił do wojny :)

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: therenatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 00:22
    Pan marszałek Wrzałka nie dopuścił do rozpadu koalicji, bo musialby wrocic tam skąd wyszedł,a wlaściwie skąd wyciągnął go jego dobrodziej p.poseł M., czyli do osiedlowego sklepiku spożywczego. A że przyjemniej jest być wybrańcem elektoratu z pensją parunastu tysiaków miesięcznie i możliwością bezplatnego uczenia się na Majstra Łod Administrowania (w skrocie MBA), niż od 4.30 rano żenić temuż elektoratowi bułki z zyskiem w wysokości ok. 5 gr na sztuce postanowił sprzedać dobroczyńcę. Dopomógl mu w tym pan marszalek Jarubas, bo latwiej mu się rządzilo ze Zdziskiem, niż po rozpadzie koalicji z zastępca z PIS-u, zresztą nie bylo już dyrektorskiego stolka dla niczyjej dziewczyny.I takaż to krotka historia kieleckiego lokalnego parlamentaryzmu.
  • zielone buraki

   Cytuj Odpowiedz
   05.10.10, 21:33
   pozyjemy zobaczymy czy wygrają, jedno dla mnie jest pewne ta partia powinna byc poza parlamentem, w opozycji w sejmiku i bez marszalka. dla mnie psl ma twarz wieslawa skopa z pacanowa i to jest dyskwalifikacja.

   ach te konkursy na stanowiska checiny, pacanow
  • Panie Jarubas dymisja !!

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: elektorat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 21:43
   Dośc tych przekrętó, obdzielania kolesi, twronienia forsy na pseudo promocje, Wrota Swietokrzyskie, telewizję marszałkowską, opłacanie studiów z pioenuiędzy podatników, dowolnośc w przydzielaniu dofinansowania z funduszy unijnych, popierania głupich pomyslow dotyczących lotniska w Maslowie a wymyslanych przez aeroklub i społkę lotniskową,, utrzymywanie fikcji w szpitalu - próby zwolnienia Gierady, w Onkologi - przerost zatrudnienia o 500 osób, pałacyk z Pacanowie - wybudowany nie widomo po co i dela kogo, pza etatami dla swoich z PSL, przydzielenie Lubawskiemu - z któym Jarubas zwarł pakt - pieniądze z UE na bzdurnme inwestycje, a za to miejsciowości w regionie nie dostały prez lata nic !
   • Re: Panie Jarubas dymisja !!

    Cytuj Odpowiedz
    06.10.10, 08:19
    A przykładem własciwego łagodzenia współpracy to skandaliczna sprawa M.Perza z PIS.
    Panie Jarubas kończ waśc wstydu oszczędż.
  • Re: Wybory 2010. Konwencja PSL bez krawatów

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: uczestnik IP: *.chello.pl 05.10.10, 22:17
   tendencyjny artykuł. Mam wrażenie, ze autor był na innej konwencji. W echu dnia jest zupełnie inna relacja. Wyborcza Kielecka schodzi na psy.
   • Re: Wybory 2010. Konwencja PSL bez krawatów

    Cytuj Odpowiedz
    05.10.10, 22:48
    Bo Wyborcza jest niezależna, a Echo, pisze to co władza chce, bo za to płaci....władza
    • prymitywne porownanie

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: fagot IP: *.182.39.197.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.10.10, 23:15
     trzeba byc prymitywem, i do tego bezczelnym by porownywac echo dnia do wyborczej, np. taki redaktor z buska to w jaki sposob pisze np. o ludowcach z ponidzia urąga zawodowi dziennikarza.jak kadzi , bezkrytycznie uprawia propagande w najgorszym stylu.
     • Re: prymitywne porownanie

      Cytuj Odpowiedz
      Gość: obiektywny IP: *.chello.pl 06.10.10, 00:12
      Nie chodzi o to, kto pisze pochwalnie a kto nie. Chodzi o pewną rzetelność dziennikarską. Przyglądałem się dzisiaj z ciekawości tej konwencji i tezy zawarte w tym artykule są zbyt daleko idące, a wręcz postawione na "dowalenie" PSL-owi. Zdaję sobie sprawę, że większość to piszących to ludzie podstawieni przez konkurencyjne komitety (partie), ale od prasy wymaga się chociaż odrobiny obiektywizmu. A tutaj nie mamy ani jednej informacji podanej bezstronnie.
      Nawet raz Marszałek Jarubas nie powiedział, ze nie dopuścił do wojny między PO a PiSem. Padły słowa, ze "koalicja była trudna, ale udana". I że "dziękuje partnerom za tą współpracę". Program przedstawiono zwięźle i merytorycznie bez wycieczek do konkurentów.
      A insynuację, ze młodzi nie znali Roty? Ciekawe czy dziennikarz znał. Niech się przyzna. Stałem obok nich i żaden nie śpiewał. Sam nie robił to niech nie wyrzuca innych, chociaż ja zauważyłem, ze cała sala śpiewała. I na koniec nie wspomniano o rewelacyjnych (!!!) występach wokalnych i tanecznych. Dzieciaki, które prezentowały "Królową Śniegu" były REWELACYJNE.
      Podsumowując: dziennikarze nie powinni bawić się w politykę tylko opisywać rzeczywistość. Ale jak ktoś rzekł: "psy szczekają, karawana jedzie dalej".
    • Re: Wybory 2010. Konwencja PSL bez krawatów

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: ixi IP: 81.219.211.* 06.10.10, 00:44
     taaaaaa, wyborcza niezależna, chyba peknę ze śmiechu. Redaktorzy gazety wyborczej pogladów politycznych nie mają?! Jest dokładnie tak samo niezależna jak i echo.
     • A Lubawski musi odejść!

      Cytuj Odpowiedz
      Gość: Ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 06:06
      A LUBAWSKI MUSI ODEJŚĆ!!!!
      • Re: A Lubawski musi odejść!

       Cytuj Odpowiedz
       Gość: Zniewolony IP: *.cdma.centertel.pl 06.10.10, 07:12
       Ciekawe ile kosztuje nas wyborców reklama wyborcza Jarubasa w TV oraz Radiu .Jarubas za nasze pieniądze zrobił spot wyborczy z dzieciakami z przedszkola ,gdzie jest chwalony przez dzieciaki ile to on dał pieniędzy i komu.Pytanie dał ze swoich czy partyjnych ?Nie unijnych.PSL Partia Swoich Ludzi -niech żyje.Waldemar Pawlak niech żyje.
  • Wybory 2010. Konwencja PSL bez krawatów

   Cytuj Odpowiedz
   06.10.10, 17:05
   PSL THE POPiSMAKER w regionie i bez krawata ... :P
   • Re: Wybory 2010. Konwencja PSL bez krawatów

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: mucha IP: *.centertel.pl 07.10.10, 05:39
    Jak nie Krawat to powrósło winni nosić a wszczególności nowe nabytki z innych ugrupowań, braciom było by do ich mordy super.
    • Jarubas musi odejść ! Kabaret PSL

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: widz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.10, 09:52
     Takie jaja to tylko może robic marszałek, dlatego musi odejść ! Powołal sobie radę pożytku publicznego! Ku...wa, czego jeszcze przed wyborami nie wymysli !
     Maja doradzać Jarubasowi i pomagac rozwiązywać potzreby społeczności lokalnej ! TYo Jarubas nie wie czego oczekuja ludzie w regionie ? Tyle lat siedzi za ciężke pieniądze ?
     I kto ma doradzać ? SWOI ! Pracownicy urzędu i radni sejmiku !!! Taka do rada ! Z podwładnych !
     Kpiny i kolejny kabaret w wydabniu jarubasowym ! Prze wyborami zrobili wkopanie łopat w Maslowie !! Kretynizm !
     Czy w tym PSL nikt tego nie widzi ? Co robi Domagalski patron Jarubasa, Pawłak w Warszawie ?
  • Wybory 2010. Konwencja PSL bez krawatów

   Cytuj Odpowiedz
   07.10.10, 18:20
   Ten chłopaczek jest zakochany w sobi typowy narcyz.Boje się otworzyć lodówkę żeby itam go niebyło.Ile on wydał na swoją iPSL reklamę we wszystkich gazetach i innych medjach pieniędzy podatników.
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.