10.10.10, 20:14
Przepraszam Państwa za trywialne pytanie, ale nie daje mi ono spokoju.
Czy ktoś z Państwa wie gdzie mogę pograc profesjonalnie w badmintona w Kielcach?
Jeśli nie, to czy ktoś gra, grał w tą grę i miałby ochotę pogra ze mną?
Mieszkam na stałe w Irlandii i tam trenuję badmintona dzięki
Edytor zaawansowany
  • Gość: artema IP: *.chello.pl 10.10.10, 20:50
    wiem, ze grywają w centrum Roco ( tenis) na Ślichowicach. Siebie polecić nie mogę, bo pstatni raz grałam w dzieciństwie chyba :)
  • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.10, 10:16
    Zadzwon do Suchedniowa, tam jest klub "Orlicz", ktory gra w pierwszej lidze.
  • 11.10.10, 18:52
    tak, w hali Roco na Ślichowicach jest proboisko, ale nie ma tam klubu z prawdziwego zdarzenia niestety z grającymi zawodnikami.
  • 29.10.10, 14:32
    Zapraszam wszystkich miłośników badmintona do gry w Tuan Clubie. Zapewniamy wspaniałą zabawę i miło spędzony czas.
    Prowadzimy Szkołę Badmintona dla najmłodszych .Organizujemy turnieje .
    Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie.
    www.tuanclub.pl
    Zapraszamy
  • 07.01.11, 17:14
    Mam wiele możliwości (b. dobre kontakty) gry w badmintona w Kielcach, gram 2-3 razy w tygodniu. Chętnie pogram z Tobą, wróciłem do gry po przerwie i teraz szukam dobrego partnera do debla, aby grać w turniejach. Proszę skontaktuj się ze mną jak najszybciej (wkrótce jest turniej), adarbin@gazeta.pl
  • Gość: czarnaowca IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.13, 22:35
    Co do odchudzania to mogę potwierdzić, ze Tuan Club nie ma sobie równych. U mnie kompleksowo poszło. I porady i ćwiczenia i nie chwaląc się, ale nawet mój mąż mówi, że laska ze mnie. I to po 2 dzieci. Nie żebym byla jakimś próżniakiem, ale jest mi miło. Ale to naprawdę ogromna zasługa kochanej i sympatycznej załogi z Tuana ;-)
  • Gość: babington IP: *.kielce.hypnet.pl 04.11.13, 18:03
    A mnie , nic nie ujęło..niestety
  • Gość: CK Badminton IP: *.play-internet.pl 22.02.14, 21:32
    Temat stary, ale może ktoś szuka informacji na ten temat. W badmintona można pograć w każdy piątek o godz.20.30 i niedzielę 0 godz.17.00 w Gimnazjum nr 7 w Kielcach. Zapraszam wszystkich sympatyków.
  • Gość: pueblos IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.15, 14:20
    cześć, gdzie na chwilę obecną można profesjonalnie pograć i potrenować badminton w Kielcach?
  • Gość: Badminton CK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.15, 15:49
    Tak, jak w poście wyżej (Gimnazjum nr 7, przy Wszechnicy). W piątek o godz.20.30 i w niedzielę o godz. 17.00.
    Pozdrawiam
  • Gość: qyz123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.16, 21:56
    Czy w bieżącym roku organizowane są jakieś treningi badmintona w ww. Gimnazjum nr 7 ?
  • Gość: badminton CK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.17, 22:18
    Od kilku lat terminy treningów się nie zmieniają (hala dostępna jest w trakcie całego roku szkolnego), tylko w okresie wakacji nie ma żadnych treningów badmintona.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.