Komentarze do artykułu

Sanatorium tylko latem? Pacjenci nie chcą jechać w zimie

- Nie pojadę w styczniu do Buska, bo nie będę mogła wąchać rozkwitających pąków róż - poinformowała ostatnio NFZ jedna z pacjentek. Podobnych rezygnacji wpływa dziennie nawet 50

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Sanatorium tylko latem? Pacjenci nie chcą jecha... Dodaj do ulubionych

• 27.12.10, 11:37
    dziwne, moja mama pojechałaby o kazdej porze roku ale niestety czekała 2 lata na kwalifikację o teraz dostała pismo odmowne ponieważ wniosek się przeterminował.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: kielczanin IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.10, 13:33
      Bo w większości to Qurwcjuszki a kuracjuszki.ostatnio szukałem wpisów o sanatorium.oto na forum o2 w dziale "Właśnie wróciłem z sanatorium w Stróżach k N.Sącza " czytam wpisy i jest tak":-pisze niejaka kura cjuszka-
      [15.12] 08:16
      Kura-cjuszka
      5 lat temu w jednym z sanatoriów przeżyłam wspaniały romans....
      boże jak było nam cudownie....
      pozwoliłam mu wprowadzić członka we wszystkie dziurki i połknęłam mu

Nic dodać nic ująć.Rżną się tam stare du**y /młode też-to normalne/ jak deski w tartaku.
      50 procent po to tam jedzie.
      • Gość: fredek IP: *.nplay.net.pl 02.03.11, 10:24
        Głupia jesteś chyba miałaś sen ,wymysł chorej wyobrażni .wróciłem z IWONICZA to dokładnie wiem,chory, nie sprawny i seks
        • Gość: ewa IP: *.nplay.net.pl 02.03.11, 19:50
          to chyba ty pomyliłeś lekarz zamiast do psycha trafiłes omyłkowo do iwonicza, szkoda tylko moich jako podatnika pieniędzy, lecz sie i nie wypowiadaj sie jako niedorub.
    • 28.12.10, 01:04
      Pobyt w sanatorium kobietom po 40, wpływa wyjątkowo, na ich stan zdrowia, a metody "leczenia" są znane od stuleci. Już sam pobyt bez marudnego współmałżonka wpływa dodatnio na zdrowie.
      Kto nie wierzy niech pojedzie i się przekona...
      • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.11, 22:08
        Dobrze by było, aby NFZ publicznie zaprezentował jaki jest przekrój wiiekowy pacjentów "kurujących się" w sanatoriach? Czy większość Pacjentów nie stanowią osoby poniżej 40 - 45 i powyżej 65 - 70 -roku roku zycia? Jakie szanse na sanatorium ma cierpiący na wiele schorzeń, ale pracujący 50 - 60- latek obojga płci? Czy jego szanse są porównywalne z 35 - 40-letnią zdrową młodzieżą płci żeńskiej, co roku wyjeżdżajacą na kuracje do Baden - Baden na skierowanie NFZ? Z ogromnym szacunkiem odnoszę się do kuracjuszy senioriow, ale, czy sanatoria są również dla zdrowych?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.