• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

najlepszy fryzjer Kielce Dodaj do ulubionych

• 26.02.11, 21:20
    Ostatnio rozmawialysmy z kolezankami w pracy, ktory fryzjer najlepszy w Kielcach. I o dziwo nie znamy takiego. kazda z nas gdzie chodzi, ale ja na przyklad poszukuje kogos kto super strzyze, idealnie obciete wlosy genialnie sie ukladaja. I takiego kogos kto sledzi trendy, jest na biazaco, jest kreatywny. Czy znacie takiego fryzjera w Kielcach???
    Zaawansowany formularz
    • Gość: podrywacz IP: *.kielce.vectranet.pl 27.02.11, 14:31
      w pracy się pracuje a nie rozmawia z koleżankami
      • Gość: szsz IP: *.39.udn.pl 27.02.11, 19:50
        prezentujesz 100% byractwa nie da się ukryć. nie wyrażaj swoich mysli - tak będzie lepiej dla ludzkości.
        • Gość: stagnus IP: *.play-internet.pl 27.02.11, 20:43
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: AGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 13:44
      Polecam Piotra Agnieszczaka. Salon na Sienkiewicz 42 jak dobrze pamiętam
      • Gość: Maria Błachut IP: *.182.27.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.08.14, 07:05
        Serdecznie polecam Stylistę i Fryzjera ,Pana Adriana Zowczaka. Salon Alter Ego przy ul. Niskiej 5.Jako jeden z nielicznych w tym mieście potrafi po mistrzowsku wykonać damskiego irokeza.Nie jest to prosta konstrukcja a przy wykonaniu Pana Adriana jest to pełna perfekcja.Dziękuję i polecam.
        • 15.06.15, 22:58
          No cóż, nie każdemu irokez pasuje, zwłaszcza, jak ktoś już 40-tkę przekroczył, albo wypełniacze nie dają rady zmarszczkom - jest to raczej fryzura dla młodych dziewczyn, o świeżej buzi.
    • Gość: Natalia IP: *.dynamic.chello.pl 29.10.11, 22:52
      Powinnaś "wypróbować" Adriana z salonu ALTER EGO na Słowackiego. Strzyżenia robi genialne.
    • Gość: ala IP: *.kielce.vectranet.pl 30.10.11, 09:20
      Polecam uskutecznianie takich rozmów po pracy.
    • Gość: Ronin IP: 81.219.189.* 31.10.11, 00:16

i tanio a nawet bezpłatnie, za paczkę papierosów zrobi na głowie cudo :-)))
      • Gość: smurfmadrala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.11, 08:07
        najkrócej, do różowej skóry strzyże ZUS i US
    • Gość: Jurek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.11, 11:38
      Edward na Zagórskiej jest super
    • Gość: zaria IP: *.dynamic.chello.pl 16.03.12, 15:14
      Byłam dziś u Karoliny Moćko (Śniadeckich 3/7) nie ma lepszego fryzjera w CK, a byłam u wielu, kupiłam kupon na sweetdeal i nie żałuję pewnie bez niego bym do niej nie trafiła, P.Karolina to pierwszorzędna profesjonalistka, dobór fryzury do kształtu twarzy, upodobań, rodzaju włosów, stylu życia wszystko jest wzięte pod uwagę, nie wiedząc czego chcesz możesz w pełni zaufać P.Karolinie, ja tak zrobiłam i nie żałuję i na pewno do niej wrócę :) pierwszy raz wypowiadam się na forum ponieważ sama szukałam fryzjera a że znalazłam postanowiłam się tym podzielić z innymi :-) ma swoją stronę sami zobaczcie.
      • Gość: Jaaaaa IP: *.kielce.vectranet.pl 14.12.12, 14:38
        z tą Karoliną to lekka przesada, bardzo fajna i sympatyczna przyznaje, ale po tym co mi kiedys zrobila na glowie dwa dni chodzilam w czapce, kilka miesiecy musialy mi odrastac, zeby je zrownac... bez reklamy poprosze. Moze i komus tam pasuje, ale w moim przypadku byla to jedna i ta sama fryzura wcale nie dobrana.
        • 05.03.15, 18:19
          A ja nadal twierdzę, że najlepsza jest Beata z salonu BEA, zielony biurowiec na rondzie z IX wieków Kielc. Czesze mnie od 30 lat. Jest pełna pomysłów, kreatywna, cięcie ma doskonałe. Dzięki Niej nie wyglądam, jak stara baba. Kiedyś, w innym mieście musiałam podciąć włosy w jakimś obcym miejscu. Sam fryzjer przyznał, że moja fryzurka to genialne cięcie. :)
        • Gość: Sylwia IP: *.centertel.pl 06.03.15, 11:18
          Ja tam chodze do Pani Anetki Salon Gloss i naprawde nie mam problemu z układaniem fryzury farby ma rewelacyjne nie niszczą włosów
          • Gość: Justyna IP: *.centertel.pl 11.03.15, 13:52
            Ja tez chodze do pani Anety poleciła mi kolezanka naprawde dobre farby zawsze wychodze zadowolona teraz salon Gloss miesci sie na Świętokrzyskim na Jeziorańskiego polecam jezdże do niej ze Ślichowic
            • 11.03.15, 14:01
              Spróbuj BEA. Mają tam produkty Goldwel. Rewelacja! Salon w zielonym biurowcu przy rondzie Paderewskiego - IX Wieków Kielc. Przysięgam, że jest rewelacyjna. Jestem Jej fanką od 30 lat. I nigdy nie byłam zawiedziona! :)
      • Gość: Infiniti TRAGEDIA IP: *.play-internet.pl 02.10.13, 19:11
        A ja byłam w INFINITI na Klonowej MASAKRA dziewczyna kladla mi farbe po ktorej moje wlosy wygladają jak SZCZOTA bo na glowie farbe mialam kolo godziny a ona chyba kawke pila na zapleczu bo odglosy smiechow rozchodzily sie na calej sali fryzjerskiej, pozniej strzygła mnie chyba lewymi rekami, jak zwrocilam uwage ze za krotko to odpyskowala ze trzeba bylo wczesniej mowic, pomijam fakt ze wczesniej mowilam 2cm maks ale widocznie nie dotarlo. Bylam rozpatrzona bo wlosy zapuszczalam na swoj ślub!!! Zdecydowanie odradzam !!!!!!!
        • Gość: jako IP: *.free.aero2.net.pl 22.01.14, 11:11
          Tak Infiniti to fryzjerska porażka!!!!! niepolecam
    • Gość: klientka IP: *.dynamic.chello.pl 09.04.12, 19:37
      Ja również byłam u p. Karoliny Moćko,jestem bardzo zaadowolona. A wymagania mam raczej wygórowane, nigdy nie byłam 2 razy u tego samego fryzjera, a do p. Karoliny wrócę. Wizyta nie należała do najtańszych, ale warto odłozyć pieniążki żeby być zadowolonym. To był pierwszy fryzjer po, którym nie pomyślalam"włosy odrastają" a tak było zazwyczaj, . Pani Karolina jako jedna z nielicznych w CK robi OMBRE Hair i nie pyta " jak obcinamy?" potrafi sama coś zaproponować. Włosy ukladaja mi się super, nie spedzam 2 godzin przed lustrem zeby wyglądały jako tako. Polecam salon p. Karoliny mieści się w bramie na ul. Śniadeckich
      • 26.04.12, 19:48
        ja też dziś byłam u P.Karoliny Moćko i podpisuję się pod poprzedniczką- jestem mega,mega zadowolona!Nie było zwykłego cieniowania,kręcenia nosem na moje włosy,żadnych tekstów typu 'nic się nie da zrobić' tylko super odjazdowa fryzura,w kolorze jestem zakochana.Domowa atmosfera w salonie,cud malina;)
        • Gość: ala IP: *.kielce.vectranet.pl 26.04.12, 21:31
          Jedna zadowolona klientka ... tyle wpisów....
          Czy ktoś się jeszcze daje na to nabrać?

Za reklamę się płaci droga pani. Nie stać?
          • 27.04.12, 09:37
            wypraszam sobie!!!!
            Nie jestem reklamówką i nikt mi za nic nie płaci.
            Byłam wczoraj u Pani Karoliny i nie życzę sobie durnych insynuacji.
            W razie wątpliwości służe śwoim numerem telefonu.
            • Gość: mantra IP: 81.26.29.* 27.04.12, 12:45
              Co za kultura wypowiedzi "zadowolonej" klientki. Urzekły mnie twoje wyjaśnienia.
              • 27.04.12, 12:47
                Kultura?I kto to mówi?;)
                Nie jestem tu po to,żeby Cię urzekać - jestem zadowoloną klientką i koniec.
                Możesz sobie bruździć ile chcesz na Karolinę , klient wie lepiej, droga konkurencjo.
                Bez odbioru.
                • Gość: ala IP: *.kielce.vectranet.pl 27.04.12, 20:19
                  To już nie "pani Karolina"? Wystarczyło poczekać, aż się podłożysz.
                  Nawiasem mówiąc wypadałoby czytać z kim się rozmawia, a nie atakować bogu ducha winnego człowieka przez pomyłkę. Gratuluję taktu, no i chyba kulturwy.
                  • Gość: yyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.12, 00:23
                    a ja znam Karolinę i po wypowiedziach tak emocjonalnych ale pozytywnych...zaczynam się do jej fachowości przekonywać :)
                    INNABRANŻA
                    • Gość: ala IP: *.kielce.vectranet.pl 28.04.12, 08:57
                      O "fachowości" to powinieneś się przekonać na miejscu a nie po akcji reklamowej na forum GW - znasz ale jednak nie poszedłeś, to też o czymś świadczy - zapewne o tym, że masz lepszego fryzjera.
                      • Gość: yyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.12, 15:32
                        ala, ja nie chodzę do fryzjera dodam, że jestem chłopem. My sie po prostu znamy, pozdro
                        • Gość: ala IP: *.kielce.vectranet.pl 29.04.12, 09:38
                          A na czym ta "fachowość" miałaby w twoim przypadku polegać skoro, jak piszesz, "nie chodzisz do fryzjera"?
        • Gość: hahacz IP: *.barlinek.com 16.05.12, 08:00
          Żona tez chodzi do Karoliny Moćko, i jest bardzo zadowolona.
    • Gość: aola IP: *.hydrogeotechnika.pl 15.05.12, 14:58
      Jeśli ktoś rozważałby wizytę u Pani Małgorzaty w salonie” W krainie Czarów” na osiedlu KSM, to szczerze odradzam. Już dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i nastawieniem tylko na zarobek. Na samym wstępnie Pani fryzjerka zapytała mnie czy myjemy włosy, co było sporym szokiem dla mnie, gdyż uważam to za podstawę strzyżenia. Podczas mycia głowy, choć trudno to nazwać myciem głowy, bo było to raczej polanie szamponem i spłukaniem, woda była przez dłuższy czas zimna. Kolejnym szokującym dla mnie pytaniem było: „kiedy myła Pani ostatnio włosy, bo nie wiem czy nakładać drugą porcję szamponu”? Oczywiście żadna odżywka nie została mi nałożona. Sposób wykonywania samego strzyżenia wyglądał tak, jak gdyby ta Pani dopiero zaczynała się uczyć. Tak to i ja potrafię, bo nieraz obcinałam tatę, brata czy kolegów. Fryzura, którą chciałam, w niczym nie przypomina tej, którą mam na głowie. Nożyczek degażówek używała bezmyślnie, gdzie jej popadło tam cieniowała. W efekcie tego mam nierówne cięcie i grzywkę we wszystkie strony. Poza tym, jako że okno salonu usytuowane jest od ruchliwej ulicy, Pani fryzjerka, co rusz w nie spoglądała nie patrzącą, co robi. Z higieną też u niej nie najlepiej, bo jak upadła jej klamerka do włosów, to ją po prostu podniosła i mi przypięła. Włosów mi nie dosuszyła i pomimo mojej prośby o dosuszenie, wyszłam z salonu z lekko wilgotnymi, a akurat wtedy było bardzo zimno na dworze. Ogólnie rzecz biorąc totalny koszmar! Nikomu nie polecam usług tej Pani. Szczęście tylko, że włosy to nie ręka czy noga i odrosną.
    • Gość: tenczas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.12, 12:27
      Witam, chciałabym się dowiedzieć gdzie teraz przyjmuje pani Karolina Moćko. Podownież zmieniła lokal. Czy któraś z was już była w tym nowym. Jak tam jest, czy podobny wystrój jak w poprzednim lokalu. I właściwie dlaczego przeniosła swój salon. Wiem, że dużo pytań ale z góry dzięki.
      • Gość: Magdalena IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.12, 10:05
        Pani Karolina ma teraz salon na Ślichowicach, na ul. Tektonicznej. Najlepiej zadzwoń to podadzą Ci dokładny adres. Przyjmuje tam bodajże od 7 maja. Salon jest w normalnym bloku w mieszkaniu dwupoziomowym. Ja byłam zaraz na początku po przeprowadzce więc wszystko nie bylo jeszcze chyba do końca urządzone, ale wszystko naprawdę w porządku, pełen profesjonalizm.
        pozdrawiam
        • Gość: xxx IP: *.kielce.vectranet.pl 03.06.12, 00:11
          Urzekła mnie twoja historia o salonie w mieszkaniu dwupoziomowym, pozwól zatem, że teraz opowiem moją. Jakiś czas temu do mieszkania bogu ducha winnej kobiety zaczęli przychodzić jacyś dziwni panowie. Pukali grzecznie do drzwi, kobieta pytała "pan do kogo", panowie milkli i uciekali. Raz jeden pan wszedł i bardzo się ucieszył: "o jesteście we dwie", po czym uciekł nie wyjawiając źródła swojej radości. Wkrótce okazało się, że panowie mylili mieszkania. W bloku obok, w mieszkaniu jednopoziomowym, znajdowali podobno źródło zadowolenia.
        • Gość: czarna_artmag IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.12, 23:13
          oj słabiutka ta autoreklama
          no ale jaki fryzjer taki marketing
        • Gość: Gość IP: *.jedrzejow.vectranet.pl 08.08.12, 22:07
          Byłam u Pani Karoliny i byłoby wszystko super gdyby nie to, że obcięła mnie mega krótko, a chciałam delikatnie podciąć włosy. Niestety długo czekałam aż odrosną.
    • Gość: jegoszerokosc IP: 81.26.0.* 05.06.12, 11:57
      Fryzjer Tomek. Strzygł w salonach francuskich Franck Provost - teraz jest możliwość umówić sie do niego w salonie Anny Jastrząb W Skarżysku 510 893 108. Pracuje tu od niedawna ale już po miescie sie rozniosło,że jest świetny, dokładny i ma pomysły na stylizacje fryzur. a masaż głowy podczas mycia włosów w jego wykonaniu to mistrzostwo.
      • Gość: nie abnegatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.12, 22:57
        Już nawet Tadeusz nie strzyże, a strzępi, a piórkuje...łeb na małpę, ech !.....:(
    • 01.09.12, 12:14
      Byłam ostatnio u p. Karoliny Moćko. Uważam, że jest naprawdę świetnym fryzjerem. Moja fryzura i kolor są po prostu rewelacyjne!!! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam wszystkim, którzy szukają naprawdę dobrego fryzjera, który zna się na swojej pracy!!!
      • 07.11.12, 23:02
        Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie umówiłam się do Karoliny Moćko. Bardzo długo szukałam idealnego fryzjera, który na moje pytanie jak będzie mi w takim kolorze nie odpowiada: "hmm....no zależy jak będzie się pani w nim czuła". Już u tylu fryzjerów byłam, że powoli traciłam nadzieję. Poszłam na umówione spotkanie z wielka nadzieją. I NIE ZAWIODŁAM SIĘ. Pierwszy fryzjer który zna się na tym co robi!!!!!!! Pani Karolina zakładała mi nawet peruki na głowę, żebym zobaczyła jak będę wyglądać w danym kolorze, poza tym sama doradza i potrafi czynić cuda. Miałam na głowie okropny miodowy, a wręcz żółty blond. A po wizycie cieszę się delikatnym i bardzo naturalnym zimnym blondem. Po żółci nie ma śladu:)))) I za kilka dni już zadzwonię, żeby zająć sobie termin przed świętami:) Naprawdę polecam bo warto.
        • Gość: italiana91 IP: *.30.51.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.02.13, 15:57
          Hej , a czy posiada ktoś może aktualny nr do p. Karoliny ? Ten podany na stronie niestety jest nieaktualny :( a bardzo mi zależy żeby się do niej umówić ... :)
    • Gość: gosia IP: 81.219.189.* 08.11.12, 17:22
      ja polecam studio fryzjerskie perfekt na plantach 13/6 na I PIĘTRZE JEST TAM TAKA MŁODA FRYZJERKA ALE USŁUGI WYKONUJE ŚWIETNIE STRZYŻENIA,KOLORYZACJĘ UPIĘCJA JA CHODZE DO NIEJ OD BARDZO DAWNA I MOI ZNAJOMI RÓWNIEŻ I SĄ ZAWSZE ZADOWOLENI NAPRAWDE POLECAM !!! A MUSZĘ RÓWNIEZ POWIEDZIEĆ ŻE W TYM SALONIE SĄ CENY NAPRAWDE NISKIE W PORÓWNANIU DO INNYCH SALONÓW W KIELCACH!
      • Gość: lily IP: *.dynamic.chello.pl 08.11.12, 17:57
        Gosiu, lekcje języka polskiego to Ty chyba opuszczałaś, bo takiego bełkotu jak w Twoim poście już dawno nie czytałam. Jeśli ta fryzjerka koloryzuje, obcina i upina tak jak Ty mówisz to chyba nawet przystępna cena nie zachęci klientów.
        • Gość: kielczanka IP: 81.219.189.* 01.12.12, 00:20
          zastanawia mnie jedna rzecz jeśli tak zachwalacie Panią Karolinę Moćko to dlaczego ona przynajmniej raz na rok zmienia siedzibę swojego salonu. Była na Prostej, na Jagiellońskiej, na Śniadeckich a teraz z tego co czytam jest na Ślichowicach. Czy to nie jest trochę dziwne na tak świetnego fryzjera?? Mnie by to przynajmniej bardzo zastanowiło. Zresztą trochę ja znam może teraz się to zmieniło ale swojego czasu wszystkich robiła na ciemno. Moja koleżanka też kiedyś była i zarzekała się że nie chce ciemnego koloru ale Pani Karolina ja namówiła że będzie świetnie wyglądać. I co wyszło źle to jeszcze była oburzona że przyszła na poprawkę. Trzeba czasem słuchać swoich klientów. I nie piszę tego na złość. Takie jest moje zdanie. Czasem lepiej wybrać się do kogoś mniej znanego ale z pasją a nie tylko chęcią zysku. Pozdrawiam
          • 13.12.12, 19:33
            To ze ktoś zmienia salony nie oznacza, że jest złym fryzjerem. RACJONALNYCH powodów może być mnóstwo. Kasa, wypowiedzenie umowy, chęć znalezienia lepszego, przyciągającego klientów miejsca itd. I ja byłam u p.Karoliny i jakoś pofarbowała mnie na blond, nawet nie proponowała ciemnego koloru. Poza tym lepiej samemu sprawdzić, a nie powtarzać zdanie koleżanki. I bronię p. Karoliny bo to jest naprawdę dobry fryzjer. A wydałam już mnóstwo kasy na innych i nigdy nie byłam tak zadowolona. I naprawdę lepiej samemu iść i się przekonać, a później się wypowiadać. A nie, nie potrzebnie rozsiewać plotki.
            • Gość: ala IP: *.dynamic.chello.pl 13.12.12, 20:22
              idźcie do dziewczyn z Pointa na Klonowej, dopiero wtedy możecie powiedzieć, że znalazłyście świetnych fryzjerów:-))
              • Gość: Ładny i powabny IP: *.dynamic.chello.pl 14.12.12, 21:59
                Ja mogę ładne kobiety ostrzydz. Za darmo.
                • Gość: Ja IP: *.kielce.vectranet.pl 15.12.12, 11:43
                  po tym strzyzeniu przestana byc ladne... hahahaahha
              • Gość: ala IP: *.kielce.vectranet.pl 15.12.12, 21:08
                może byś sobie gwiazdo internetu własny nick wybrała, a nie posługiwała się cudzym, żeby mieć reklamę za darmo na forum
                ala
            • Gość: bubu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.15, 20:55
              Tyle och i ach na temat Pani Karoliny, zachęcona umówiłam się do niej w dniu komuni mojej córki na 8:00, z dwutygodniowym wyprzedzeniem i co... pocałowałam klamke salon zamknięty. Wystawiła mnie cóz nigdy wiecej sie do niej nie umówie.
          • Gość: zygi IP: *.kielce.vectranet.pl 10.04.13, 20:19
            Ja również zgadzam się z tym, że fryzjer powinien mieć pasję. Należy wziąć też pod uwagę, że każdemu nie da się dogodzić. Ja osobiście polecam p. Julitę P. Bardzo sympatyczna i potrafi wysłuchać, nie robi czegoś wbrew klientowi.
      • Gość: Agnieszka IP: *.play-internet.pl 04.01.13, 16:25
        Moi Drodzy,

ja od wielu lat chodzę do Uli.
        Od niedawna alon In Style na Jagiellońskiej 69 koło BP -to jest ten sam budynek i wejście co Vita Spa, ale firma niezależna i nie ma co się sugerować cenami VITA SPA! Przede wszystkim świetnie farbuje i dobiera kolory!
        polecam!
    • Gość: JA IP: *.183.133.20.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.01.13, 00:52
      ZNAM I CHODZĘ OD LAT JEST ŚWIETNA WŁOSY SIĘ JEJ PODDAJĄ A NIE ONA SIĘ PODDAJE WŁOSOM NIEMA RZECZY NIE MOŻLIWYCH DLA TEJ KOBIETY KAŻDA FRYZURA TO MISTRZOSTWO ŚWIATA, BIORĄC POPRAWKĘ NA TO ŻE JEST MISTRZEM Z DYPLOMAMI I PUCHARAMI TO I TAK JEST DOŚĆ SKROMNĄ OSOBĄ GORĄCO POLECAM FRYZJERKIELCE.PL
    • Gość: kasia wazz IP: *.dynamic.chello.pl 20.01.13, 11:04
      Hej dziewczyny!!!! mam sprawdzoną fryzjerkę z Kielc!!! Chodzę do Niej od 3 lat i nie zmienię nigdy!!! Zawsze umawiałam się prywatnie,ale teraz przyjmuje w saolnie fryzjerskim na klonowej za te same, niewielkie pieniądzę!!! POLECAM WAM NAPRAWDĘ SZCZERZE!!! Namiar znajdziecie tutaj:)
      www.facebook.com/pages/Studio-fryzur-Lumiere-Kielce/399747336779087?ref=hl
      • Gość: ala IP: *.kielce.vectranet.pl 20.01.13, 15:43
        Zapomniałaś się podpisać "ala", jak poprzednio gdy reklamowałaś klonową. Jedno jest pewne. Na klonową nie zajrzę.
        ala - ta prawdziwa
        • Gość: pytacz IP: *.static.chello.pl 21.01.13, 10:57
          Hej! Był ktoś z Was w METAMORFOZIE ? Ul. Żelazna na przeciwko Poczty Głownej ?
    • Gość: zuzi IP: *.kielce.vectranet.pl 22.01.13, 17:44
      Najlepsza fryzjerka to Ania Grabowska. Przyjmuje w domu na ul Klonowej. Rewelacyjnie strzyże i koloryzuje.
      • Gość: kasowy IP: *.static.chello.pl 22.01.13, 18:27
        strzyże z czego?
        • Gość: emilia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.13, 20:45
          Również polecam Panią Karolinę Moćko. Znalazłam ją dzięki wielu pozytywnym recenzją w internecie. Pierwszy raz byłam w salonie na ulicy Śniadeckich i Pani Karolina zaimponowała mi swoim profesjonalizmem. Musze powiedzieć, że rzadko trafia się fryzjer z tzw powołania :)) od tamtej pory byłam już ok 5 razy i nadal jestem tak samo zadowolona jak za pierwszym razem !!! O moim zadowoleniu z jej usług może świadczyć to, że przylatuję do niej aż z wysp. Teraz Pani Karolina przyjmuje klientow w swoim mieszkaniu, proponuje kawę, herbatę cały czas poświeca nam (u Mnie jest to czasem az 4h przy robieniu ombre)- nikt nie wchodzi, nie przeszkadza można spokojnie zadawać pytania a Pani Karolina cierpliwie odpowiada :)) I czytam wszystkie wypowiedzi powyżej i powiem jedno- jeśli zmiana lokalizacji miejsca pracy są czymś dla nas podejrzanym: wystarczy zapytać czemu tak się dzieje Pani Karoliny :)) na pewno ten fakt nie świadczy o nieprofesjonalizmie. Ja zapytalam uzyskalam odpowiedz. I na koniec powiem tyle- wolę aby fryzjer do którego chodzę był na bieżąco z nowymi trendami, szkolił się i przyjmował Mnie w domu gdzie poświęca mi 100% przeznaczonego czasu niż płacił kolosalny czynsz w centrum i obcinał na pol gwizdka bo musi wyrobić normę dzienną, żeby się utrzymać. Ufffff chyba wystarczająco wyczerpałam temat :D trzeba isc i sie przekonać wiadomo wszystkim się nie dogodzi ;)))
          • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 17:20
            witam a czy moglabym dostac od Cb jakies namiary? na ta pania bo szukam fryzjerki i jestem zainteresowana :)
          • Gość: Aneta M. IP: *.kielce.vectranet.pl 31.03.13, 22:55
            Bardzo prosiłabym również o jakieś namiary na P.Karolinę! I może informację o cenach :)
      • Gość: lol IP: *.play-internet.pl 24.02.14, 15:01
        ma ktos nr do p.ani grabowskiej?
    • 29.03.13, 10:44
      Chciałam ostrzec wszystkich przed wizytą u pani Agnieszki z salonu Oszin w Kielcach. Jeśli nie chcecie stracić dużo pieniędzy i nerwów, nie wybierajcie się do niej na wizytę. Doświadczyłam tego na własnej skórze, a raczej na własnych włosach i nie życzę tego nikomu!
      • Gość: fryzjer IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.13, 00:05
        do siwa 98 , jeśli chodzi o odpowiedz to oszin w tym czasie był w remoncie a pani Agnieszka nie pracowała do wiadomości do siwa98 , nie pisz bzdur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: godzina jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.13, 07:10
          www.youtube.com/watch?v=Sa1TxoR3D1g
        • Gość: klientka IP: *.netck.pl 10.09.14, 15:18
          Również nie polecam Pani Agnieszki z Oszina. Uważa się za fantastyczną i miłą fryzjerkę a stroi fochy na każdym kroku. Rzuca paletę kolorów na stolik i każe klientce powiedzieć jakie kolory ma zmieszać żeby coś na głowie wyszło. Następnie jest milutka potem znowu stroi fochy i tak na okrągło. Wysokie ceny usług są tłumaczone faktem, że salon pracuje na drogich produktach w rzeczywistości drobie produkty stoją w zamkniętej szafce i są przeznaczone na sprzedaż a fryzjerki pracują na byle jakich najtańszych produktach. Mam wrażenie że Pani Agnieszka ma ogromny problem z opanowaniem emocji.
      • Gość: kon IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.14, 22:31
        siwa , jesteś chyba niedowartosciowana osoba , cenowo jest tak jak wszędzie w salonach , a jakość kosmetyków z górnej półki , za taka niska cene . polecam ten salon i pania agnieszke .
      • Gość: Klientka IP: *.play-internet.pl 26.05.15, 12:36
        Rowniez nie polecam Oszin a Pania Agnieszke lepiej omijac szerokim lukiem. Nie ma pojecia o fachu a stroi fochy jakby byla najlepszy fryzjerem w Kielcach. Wiesniara na dodatek
    • Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.13, 08:21
      Jak dla mnie najlepszym fryzjerem jest Pani Karolina Moćko. Obcinałam włosy 3 miesiące temu i nadal świetnie się układają. Również wykonywałam koloryzację Ombre hair i wyszło naprawdę super. Wizyta u Pani Karoliny to nie wykonanie usługi fryzjerskiej, ale profesjonalna stylizacja - dobór fryzury i koloru odpowiednio do kształtu twarzy i jak najbardziej zgodnie z obowiązującymi trendami.
      • Gość: aaa IP: *.kielce.vectranet.pl 15.11.13, 17:31
        a ja nie polecam salonu afrodyta na ulicy jagiellońskiej. Kpią z klientek. Najpierw mówią jedną cenę, przy płaceniu okazuje się że nagle wzrosła, mimo że usługa ta sama.... Poza tym za każdym razem sytuacja wygląda tak, że nie ma tam kto strzyc!! Zawsze pytam się, czy trzeba się zapisywać, mówią że nie, a jak się przychodzi to mówią "teraz już nie zdążę... przyszły 2 klientki...." itp. Określcie się w końcu lepiej dla Was, jedną klientkę już w każdym razie straciliście na stałe
        • Gość: zxc IP: *.centertel.pl 24.11.13, 12:41
          Najlepszy męski fryzjer - Pukielnia&Malarnia - w Citi Park Kielce
          Fryzjer Makijaż Wizaż

+ niezrównany mistrzowski makeup
    • Gość: Kamil IP: *.kielce.vectranet.pl 27.11.13, 16:21
      SZUKAŁEM I ZNALAZŁEM ŚWIETNY SALON FRYZJERSKI DLA MĘŻCZYZN . [3D] MĘSKI FRYZJER NA UL RÓWNEJ 4 . POLECAM I POLECAĆ GO BĘDĘ !! PANI PODCHODZI DO CZŁOWIEKA NA LUZIE I POTRAFI DORADZIĆ I ODRADZIĆ WŁASNE NIEWŁAŚCIWE UPODOBANIA . A TO NAMIAR JAK BY KTOŚ CHCIAŁ SKORZYSTAĆ 795 752 346 .
      • Gość: Madzia78 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.14, 10:56
        Salon She&He na ul.Jasnej 24 .Jestem w pełni zadowolona z efektu.Serdecznie polecam salon i Pana Mateusza,mojego stylistę:)
        • Gość: did IP: *.dynamic-ra-11.vectranet.pl 05.05.16, 17:49
          Z moją żoną się umówili, a gdy jyż do nich wychodziła, zadzwonili , że nie ma po co przychodzić bo jeden fryzjer niedomógł i salon nie jest jej w stanie jej ostrzyc. Brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta...
    • Gość: Niezwykły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.14, 22:23
      Hej, mógłby mi ktoś podać aktualny numer do pani Karoliny Moćko bo ten stary nie odpowiada. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki.
      • Gość: meg158 IP: 81.219.133.* 17.02.14, 22:04
        Pani Karolina wyjechała do pracy za granicę. Nie wiadomo czy wróci. Jestem właśnie na etapie szukania nowego fryzjera, ale po 8 latach u Pani Karoliny jakoś nie mogę się odważyć.
        • Gość: klientka stała IP: *.centertel.pl 05.03.15, 12:31
          Zachęcam cię do mojej fryzjerki chodzi do niej moja cała rodzina a sama strzygę się u a Pani Anety 5 lat teraz jest na Świetokrzyskim salon Gloss
    • 21.03.14, 15:39
      Mogę polecić Salon fryzjerski Madox na Warszawskiej jeśli chodzi o męskie strzyżenia. Jest ok.
      • Gość: miXXi IP: *.kielce.vectranet.pl 12.04.14, 09:20
        polecam ANITE z DALEKIEJ 40. piekna dziewczyna, pieknie ubrana, mila, kulturalna i bardzo fachowa. ceny takie jak wszedzie ale wiesz , ze wrocisz.
        • Gość: misiek IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.14, 19:24
          A ja radzę omijać Panią Anitę szerokim łukiem. Na szczęście nie jest drogo -ceny proporcjonalne do jakości. Strzyżenie trwa 5 minut, nic dziwnego, gdyż ta pani nie raczy umyć Klientowi włosów. Nigdy tam nie wrócę, to jest kpina- parę ruchów nożyczkami i już owa pani uważa, że zakończyła strzyżenie. Faktycznie p. Anita przykłada się do stworzenia dobrego wizerunku, ale jedynie swojego, bo Klienci wychodzą bardziej zaniedbani, niż weszli. Przypuszczam, że ten rekomendujący komentarz jest dziełem faceta zauroczonego tą :"piekną dziewczyna, pieknie ubraną, mila, kulturalna i bardzo fachowa. .." Odradzam, jeszcze raz odradzam, pieniądze wyrzucone w błoto a poprawka u innego fryzjera murowana (może ten chociaż włosy zmiecie z twarzy)
    • Gość: Agiiii IP: *.as13285.net 13.06.14, 00:08
      Właśnie salonu Perfekt NIE POLECAM !
      Wszystko robione niestarannie i w pośpiechu. Moja pierwsza fryzura rozpadła się jeszcze przed impreza :( Szkoda tylko, ze dałam tej fryzjerce tyle szans, bo każda zmarnowała. Juz tam nie pójdę.
    • Gość: Mika IP: *.180.55.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.08.14, 06:52
      Muszę stwierdzić,że odwiedziłam kilku polecanych fryzjerów.Oczywiście przy umówieniu twierdzą,że najbliższy termin za kilka miesięcy ale jakoś znajduje się zawsze miejsce a efekt marny.Nie polecam Strefy Piękna i Pana Pawła Oszywę,zepsuł naprawdę fajnie wykonaną w Warszawie fryzurę,teraz muszę czekać żeby włosy odrosły może rok.No cóż szkolił się podobno w Londynie ale ciekawe czemu wrócił?
      • Gość: Sylwia IP: *.180.55.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.08.14, 06:57
        Salon She &He na początku robi wrażenie a fryzjerzy no cóż Pan Mateusz może ma dobre pomysły co do fryzur, choć niestety nie zawsze trafione ale nie wychodzi mu farbowanie,potrafi często spóźnić się pół a nawet godzinę na umówione spotkanie i to chyba go przekreśla jako profesjonalistę.Trzeba szanować klientów.
        • Gość: joaaannnaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.14, 14:24
          ja polecam anne dudek, pierwszy wynik na www.dobryfryzjer.pl/kielce byłam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam
          • Gość: marge IP: *.dynamic.chello.pl 31.08.14, 14:48
            Zakład fryzjerski BEA, miejsce - rondziak, przy rondzie u zbiegu Paderewskiego i IX Wieków Kielc. Czeszę się u Niej od 20 lat. Nawet jak mieszkałam 6 lat w Katowicach, przyjeżdżałam raz w miesiącu, żeby to właśnie Ona mnie strzygła. Ma niesamowity dar dobrania uczesania, niesamowite cięcie i dobór koloru. A przy tym wszystkim nie jest najdroższa w Kielcach. Polecam z całego serca!
            • Gość: Marta IP: *.centertel.pl 05.03.15, 12:38
              Cześć dziewczyny szczerze wam polecam Pania Anete salon Gloss jestem ze ślichowic jest tyle zakładów na tym osiedlu w źadnym nikt mnie tak nie ostrzygł jestem mega zadowolona teraz Pani Aneta pracuje na Jeziorańskiego i tam jeżdże
              • Gość: Łukasz IP: *.centertel.pl 11.03.15, 14:03
                Musze sie dołączyć do tych dobrych opini ja tez chodze do tej pani strzyge sie maszynka ale nigdy nie miałem tej fryzury zrobionej jak od garczka
                u pani Anety zawsze bardzo dokładnie polecam salon Gloss
              • Gość: sylwia IP: 83.238.91.* 14.06.15, 15:16
                Wreszcie mam fryzure jaką chciałam a jaka atmosfera jest fajna polecam
            • Gość: Marta IP: *.centertel.pl 05.03.15, 17:24
              Cześć dziewczyny szczerze wam polecam Pania Anete salon Gloss jestem ze ślichowic jest tyle zakładów na tym osiedlu w źadnym nikt mnie tak nie ostrzygł jestem mega zadowolona teraz Pani Aneta pracuje na Jeziorańskiego i tam jeżdże
              • 16.04.15, 10:56
                Ja również polecam panią Anetę z salonu Gloss.
                Po pewnym nieudanym strzyżeniu, potrzebowałam kompetentnego fryzjera, który naprawi mój wizerunek i szukałam opinii na tym właśnie forum. Dzięki temu odkryłam Panią Anetę, która jest znakomita fryzjerką, przesympatyczna osobą, i uratowała moje włosy :) Wiem, że na pewno wrócę do salonu Gloss :)
                • 27.05.15, 16:22
                  A mnie się wydaje, że to forum stało się miejscem, gdzie ci fryzjerzy, których nie stać na reklamę umieszczają peany na swój temat. Ciężko uwierzyć, że nagle na forum pojawia się "Justyna", "klienta stała", "Marta" czy "Łukasz", wszyscy z *.centertel.pl, i wszyscy ten dam salon polecają. Tym dziwniejsze, że prawie w tym samym czasie, choć z reguły na wpisy czeka się miesiącami...
                  • Gość: klientka stała IP: 83.238.91.* 14.06.15, 14:50
                    Polecam panią Anetke z salonu Gloss super strzyże naprawde i farby ma dobre
                    • 15.06.15, 22:52
                      już nie "sylwia"?
                  • Gość: M IP: 194.181.131.* 17.12.15, 06:02
                    Pani Anetka pięknie wycina włosy. ..wręcz idealnie tnie. Tylko dać jej gęstą czuprynę. Potrafi tak wychamrać jak nikt inny. Zniszczyć włosy farbowaniem też potrafi...a te jej cudowne farby są idealne do palenia włosów. Po wizycie, na głowie mam spaloną szczotę w łatki. Nowoczesne ombre! Na szczęście znalazłam inny( profesjonalny ) salon...a Panią Anetę będę omijała szerokim łukiem.
                    • 17.12.15, 09:49
                      Ponawiam propozycję - salon Bea, ul. Paderewskiego, zielony okrąglak, 3 piętro. Beatka, to czarodziejka, nie fryzjerka. Zresztą wszystkie takie są. Czeszę się u Niej od 30 lat. Nigdy, powtarzam NIGDY nie wyszłam od Niej niezadowolona. A mam włosy cienkie. Nawet, jak przez 6 lat mieszkałam poza Kielcami, to i tak przyjeżdżałam do Niej. Polecam z całego serca!
    • Gość: sss IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.15, 21:52
      LELAS ul. Wesoła
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.