• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

PROFIT na Krakowskiej !!!!!!!!! Dodaj do ulubionych

• 29.03.11, 18:06
    Czy był ktos może w profit center na Krakowskiej/ Czy sa fajne ciuchy i w jakich cenach?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: 223222 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.11, 08:26
      w dawnym salonie Nissana... jedna wielka porażka, ubrania ze starych kolekcji... może sprzed 5 - 6 lat w wygórowanych cenach, spodnie TH za ponad 250 zł, jakiejs dziwnej firmy spodnie ( wiazane na rzemyk :/ ) za chyba 300 zł... ogólnie porażka!
      • Gość: Mila83 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.12, 10:03
        Profit w byłym salonie Nissana jak dla mnie super, kupiłam tam przepiękną sukienkę ANIMA za 129zł, normalnie musiałabym zapłacić ponad tysiaka... Rurki Lee 99zł, zamiast 350zł i naprawdę jest w czym wybierać!!!

Faktycznie może zdarzają się rzeczy sprzed kilku lat, ale są mniejszością - to w końcu outlet.

I swojego faceta można tam naprawdę dobrze ubrać, i sportowo i elegancko... Hilfiger, Tom Tylor w śmiesznych pieniądzach. Nie mam dzieci, ale widziałam że jest też odzież dziecięca :)
        • Gość: aaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.12, 10:07
          Jeśli chodzi o asortyment męski to padaka;/
    • Gość: gigus IP: *.play-internet.pl 09.06.11, 14:59
      ogólnie sie zgadzam ze to masakra a nie tylko porazka. to raczej kolekcje sprzed 10 lat!!
      • Gość: aaaaaa IP: *.ip.netia.com.pl 18.10.11, 21:51
        Kiedyś widziałam fajne lniane spodnie za 12 zł w Proficie, ale tam gdzie są różne art. dla domu itp. w tym małym sklepiku wewnątrz. Jak otworzyli w Nissanie, z ciekawości weszłam zobaczyć, co tam ciekawego mają... Ku mojemu zaskoczeniu te same spodnie (przenieśli towar z tamtego małego) nie kosztowały 12zł a 99zł!!!!! Masakra jakaś!!!??? Byłam tam raz i więcej nie wejdę, bo nic ciekawego, wartego tylu pieniędzy nie ma....
    • 13.05.12, 21:07
      Ostatnio widziałem tam sporo bryczesów za 30zł. A tak poza tym to po remoncie zmienili też chyba towar bo coraz ładniejsze ubrania można kupić. Polecam
    • Gość: nie no IP: *.kielce.vectranet.pl 14.05.12, 18:04
      Dziubek - nie wiesz, że jak coś chcesz, to wypada dodać jedno słowo "proszę", np. "proszę o informację"? Czasem nawet dobrze dodać "dziękuję". To się nazywa "kultura". Dziękuję za uwagę i zrozumienie :-)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.