• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Uwaga na firmę doradczą. Poradź sobie, zanim po...

• 15.09.11, 20:00
    Uwaga na tego oszusta!!! Jest cwany ale nie aż tak jak się mu wydaje! Pół śląska się "na niego" szykuje! Będzie kolejny pozew zbiorowy!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ślązak IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.11, 22:32
      może warto by było iść jednak z tym do tv i nagłośnić to bardziej, skoro do dziś tak wielu ludzi oszukał to widać jest to za mało nagłośnione.
    • Gość: G.C. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 23:53
      WITAM, MOI RODZICE ZOSTALI OSZUKANI PRZEZ RADOSŁAWA MAZAKA , JAK CZYTAŁEM TO PODOBNO MA BYĆ ZBIOROWY POZEW . WŁAŚNIE JESTEM ZE ŚLĄSKA I BYM SIĘ PRZYŁĄCZYŁ . JAK MOŻNA I Z KIM SIĘ SKONTAKTOWAĆ ?
    • 17.11.11, 19:59
      Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada Do-Rada
      Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław MazakRadosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław MazakRadosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław MazakRadosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław Mazak Radosław MazakRadosław Mazak
      • 18.01.12, 22:22
        Zapraszamy, Pozew zbiorowy to najlepsze rozwiązanie!
        --
        Dołącz do Oszukanych na FB

www.facebook.com/pages/Oszukani/247439975276749="_blank">www.facebook.com/pages/Oszukani/247439975276749</a>
    • Gość: koala IP: 83.238.117.* 06.01.12, 16:08
      jestem z łodzi on już tu jest (dorado) do tego pozwu zbiorowego bym sie dołączył
      • Gość: aaaa IP: *.wlms-broadband.com 10.01.12, 22:08
        Dzisiaj było o nim w programie Ekspres Reporterów, ze ten gosc sie wogole nie bal takie rzeczy robic, ile on pieniedzy wyciagnal od ludzi, Straszne rzeczy. Uwazajcie ludzie!!!!
      • Gość: xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.12, 22:56
        Doradzam i to całkowicie za darmo. Zamiast go pozywać należałoby mu poprostu mordę obić.
    • 18.01.12, 22:21
      Zapraszamy, Pozew zbiorowy to anjlepsze rozwiązanie!
      --
      Dołącz do Oszukanych na FB

www.facebook.com/pages/Oszukani/247439975276749
    • Gość: 123456 IP: *.adsl.inetia.pl 20.05.12, 11:53
      Uwaga, bo grasuje w Kluczborku!
    • 15.06.12, 21:58
      www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/10012012/5971610
    • 15.06.12, 22:03
      kolejny ciekawy link o równie ciekawym panu-ku przestrodze

www.infopres.pl/show.php?ida=13010
    • 15.06.12, 22:16
      lubin.naszemiasto.pl/artykul/1232671,oszust-grasuje-na-dolnym-slasku,id,t.html
    • 17.06.12, 23:59
      MAZAK rADOSŁAW ( FIRMA DO - RADA ) - JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH OSZUSTÓW W POLSCE SZUKA TERAZ OFIAR W OPOLU. UWAŻAJCIE NA JEGO OFERTY PRACY ( GŁÓWNIE MŁODZI - ROZNOSZENIE ULOTEK ). JEST OSZUSTEM ZNANYM W SĄDACH CAŁEJ POLSKI, NIESTETY WIĘKSZOŚĆ SPRAW WYGRYWA. NAWET Z NIM NIE ROZMAWIAJCIE. PRACUJĄCYM U NIEGO LUDZIOM NIE PŁACI, A NAWET POZYWA DO SĄDU O RÓŻNE ODSZKODOWANIA. MÓJ SYN PADŁ JEGO OFIARĄ.
      • Gość: Latika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.12, 20:03
        Witam.
        Czy mogłabym sie z panią jakoś skontaktować? Bo wychodzi na to, że z koleżanką padłyśmy jego ofiarami {rozdawanie ulotek) i teraz nie mam pojęcia co zrobić. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby Pani poradziła nam co zrobił pański syn z tą sprawą.
        pozdrawiam.
        • 05.07.12, 23:44
          Witam. Proszę podać e-maila, napiszę co z nasza sprawą. Pozdrawiam.
          • Gość: Mama IP: *.infocoig.pl 06.07.12, 12:42
            Witam
            Bardzo proszę o iformacje co Pani zrobila,córka z koleżankami też podpisała umowę.
            Z góry dziękuję i pozdrawiam.
            • Gość: mamabarbara IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.12, 23:26
              Witam. Oprócz artykułu w gazecie, natychmiast zawiadomiłam prokuraturę ( obecnie trwa śledztwo). Ponadto wzięliśmy udział w nagraniu programu telewizyjnego.
              To że Mazakowi udawało się do tej pory skutecznie zastraszać ludzi ( szczególnie młodych), musi wiedzieć że nie zawsze tak będzie. Oszukując właśnie nas, zadarł z nieodpowiednimi osobami i nie spoczniemy dopóki za to nie zapłaci. Dziwię się tylko ludziom, którzy bez słowa i jakiegokolwiek sprzeciwu płacą mu pieniądze których żąda lub siedzą cicho i tylko od czasu do czasu pobiadolą w internecie. MY BĘDZIEMY WALCZYĆ DO KOŃCA.
              Wszystkim poszkodowanym to polecam, chyba,że jesteśmy społeczeństwem które utrzymuje oszustów.
              Pozdrawiam.
              • Gość: ROLO IP: *.rybnik.vectranet.pl 31.10.12, 12:44
                wITAM JA TEZ PADLEM OFIARA TEGO OSZUSTA I PODAL MNIE DO SADU ZA ZLE ROZNIESIONE ULOTKI CO ROBIC?
        • 10.07.12, 22:12
          Radze złozyc zawiadomienie w prokuraturze .Jesli jest pani z Tarnowskich gór prosze o jakis kontakt .
    • 07.07.12, 14:21
      Teraz grasuje w Tarnowskich Górach nie wiem ile osób juz zdazył oszukac jestem jedna z nich:(
    • 13.07.12, 11:55
      Każdy, kto czuje się oszukany przez radosława mazaka i przede wszystkim chce z nim walczyć niech do mnie pisze.
      Jestem już po publikacji w gazecie, po programie telewizyjnym, teraz współpracuję z prokuraturą i organami śledczymi.
      Nie wiem dlaczego się boicie MAZAKA ? To tylko mały, zagubiony człowieczek, który dla korzyści majątkowych zrobi niemal wszystko.
      Potrzebuję ludzi ( do dochodzenia śledczego), którzy tylko potwierdzą swoje sprawy. Wypowiedziałam mazakowi wojnę, ale muszę mieć ,, żołnierzy,,Trzymajmy się zasady, że AMERYKA NIE NEGOCJUJE Z TERRORYSTAMI A MY NIE PŁACIMY OSZUSTOM.
      Pozdrawiam - mamabasia@op.pl
      • Gość: pamela IP: *.150.169.140.fenomenalny.net 22.01.13, 19:07
        witam pomocy mazak nwysłał mi wezwanie do sadu jestem jego ofiara z rzeszowa jak dołaczyc do pozwu zbiorowego
    • 17.07.12, 00:19
      NA STRONIE - www.do-rada.pl - ŚWIEŻUTKA, CORAZ DŁUŻSZA LISTA BIEDNYCH I OSZUKANYCH PRZEZ RADOSŁAWA MAZAKA.
    • 24.08.12, 22:47
      Osoby które roznosiły ulotki w firmie do-rada i czują się oszukane, niech piszą na adres mamabasia@op.pl.
    • 29.09.12, 11:47
      Pan R.M. jest juz na podkarpaciu!
    • 17.11.12, 02:13
      DO OSZUKANYCH !!!!!!!!!!
      Zgłaszajcie swoje sprawy na policje lub do prokuratur. Przestańcie płacić jakiekolwiek pieniądze. Rozumiem, że można mieć obawy, będąc po raz pierwszy w takiej sytuacji. Ale przecież od pokoleń jesteśmy walecznym narodem, więc pokażmy choć połowę takich „jaj”, jakie mieli nasi przodkowie. Przestańcie bać się małego, zagubionego człowieczka, bo on już dziś żyje w większym strachu niż Wy.
      RAZEM wywalczymy sprawiedliwość. Pozdrawiam Barbara.
      • Gość: pozwany IP: *.f-net.pl 17.12.12, 09:08
        Ja miałem z narzeczoną jako przed ostatni i nie wygląda to ciekawie.
        Co prawda moją sprawę odroczyli na luty ale z tego co widziałem na korytarzu to Pani Barbara wyszła z sali roztrzęsiona i zdenerwowana, nawet ze łzami w oczach, bo sad podobno oddalił jej wszystkie wnioski. jej syn jako pozwany nawet słowa nam nie powiedział.
        Mówiła , że sąd stwierdził, że sprawa karna przeciwko mazakowi i wpisy internetowe oraz reportaże nie maja dla sadu znaczenia , bo mazak ich nie autoryzował a w sprawie karnej nie ma wyroku prawomocnego.
        Mazak na mojej sprawie składał wyjaśnienia które wszystkie z wnioskami sąd przyjął, moje dokumenty z internetu tez odrzucił.
        Nie udało się przekonać sadu,że podpisałem umowę nie odbierając paczki bo mazak stwierdził, że na ostatnich 20 rozprawach wszyscy używali tego samego argumentu do oddalenia pozwu po porozumieniu internetowym, a nawet zawnioskował o zabezpieczenie monitoringu z korytarza przed salą , gdzie mieliśmy się kontaktować i rozmawiać jako pozwani. sad na pewno przejrzy ten zapis bo podał, że nawet jedna mecenas rozmawiała z Panią Barbarą, a to sam widziałem, wiec nie za dobrze ...
        dostałem list od mazaka z informacją o KRD, dzwoniłem tam faktycznie ma z nimi umowę, chyba w przyszłym roku może to już zrobić. ja ma kredyty i o kolejne chcę się starać, to będzie problem jeśli bank na krd ma patrzeć.
        Niech ktoś odpisze co robić, ale ostrożnie bo mazak o wszystkim wie... czyta te wpisy i sądowi pokazuje, podobno ma nawet program komputerowy na który ip komputera identyfikuje, tak innemu pozwanemu na sali mówił.
        pani Barbara ma z nim własną wojenkę, ale mi nie da kasy jak przegram, a mazak ma kancelarię do spraw zatrudnić, to i koszta się zwiększą w razie przegranej.
        mówił na korytarzu że na jego stronie ukażą się nowe wpisy dłużników, bo ponoć w jednym tygodniu ponad 7 wyroków na jego korzyść padło na ponad 30000 zł, to do lutego może czekać na resztę. co robić?! napiszcie coś, proszę
        • Gość: x IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.12, 13:08
          NIE CZYTAJCIE WPISU OD POZWANEGO. SAME BZDURY I KŁAMSTWA. BYŁEM TAM, SŁYSZAŁEM I WIDZIAŁEM, CHOĆ NIE JESTEM POZWANYM. W TYM WPISIE NIE MA SŁOWA PRAWDY, SŁUŻY ON WYŁĄCZNIE ZASTRASZENIU I OTUMANIENIU LUDZI.
          JESTEM PRAWIE PEWIEN, ŻE TO ROBOTA SAMEGO MAZAKA LUB KTÓREGOŚ Z JEGO „PRZYJACIÓŁ.”
          Jak pójdziecie do Sądu ( czego oczywiście nie życzę), to sami się przekonacie jaka jest prawda.
          • 09.11.13, 11:39
            Wszystkie osoby pokrzywdzone w sprawie ulotek mogą zgłaszać się do Prokuratury w Rybniku tam jest już sześć osób które są w pozwie zbiorowym przeciwko temu panu, a prokuratura zezwala na dołączenie kolejnych osób ,zaznaczam że dołączając się wstrzymujecie wszelkie sprawy w sądach toczące się przeciwko wam dopóki ta sprawa karna przeciwko niemu nie zostanie zakończona, tak stanowi prawo,to może być ostatni wasz ratunek by się bronić, czym więcej osób tym gorzej dla Radosława M.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.