Dodaj do ulubionych

Ciąg dalszy operacji CBA w Kielcach

06.10.11, 12:52
Może przyczyni się to do poprawy stanu technicznego niektórych busów, które jakoś bezkarnie jeździły - nadając się bardziej na złom niż do przewożenia ludzi.
Edytor zaawansowany
  • pierzchnicznin 06.10.11, 15:15
    Autor: plantin 06.10.11, 12:52

Może przyczyni się to do poprawy stanu technicznego niektórych busów, które jakoś bezkarnie jeździły - nadając się bardziej na złom niż do przewożenia ludzi.

Nie sądze. Busiarze sami stanowią prawo. Weźmy Muszkietera. Od 1.09 MPK Kielce uruchomiło linie 201 do Chmielnika. I Muszkieter do tej pory puszcza busy przed autobusami MPK. Muszkieter wciska ludziom ciemnotę tłumacząc że te busy są opóźnine. Jedyny bus jadący tą samą trasą do Chmielnika jest o 17:10, więc bus z Kielc złpał bezmała 19 godzin opóźnienia. Już nie mówiąc o rozkładach. Ja sam mam ich dwa. Jeden z internetu a drugi z przystanku i oba się różnią. Więc skoro do tej pory nic się nie robiło, to nadal się nie będzie robiło aby busiarze nie stali ponad prawem.
  • Gość: kibice IP: 81.219.189.* 06.10.11, 15:21
    www.youtube.com/watch?v=WmIv1-CCTKI&feature=player_embedded
  • Gość: / IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.11, 17:47
    kibole - zwyrodniala czesc podlego ludzkiego gatunku -
    tylko dlatego popre PO
  • Gość: PensjonariuszPiask IP: *.kielce.hypnet.pl 06.10.11, 19:45
    My też tylko PO ...
  • matuzalem.1 06.10.11, 21:51
    A ja poprę MPO !!! Przynajmniej będzie czysto na ulicach.
  • Gość: janosik1 IP: *.play-internet.pl 07.10.11, 08:45
    Do matuzalem.1 MPO zostało sprywatyzowane za kadencji prezydenta Stępnia z SLD w 2001r.Jest Veolia chyba francuska i zyski idą na zachód.Pan Stępień i uwczesna ekipa powinni się spalić ze wsydu że się pozbyli takiej firmy.
  • Gość: Kielczanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.11, 09:31
    Dziękować bogu, że nie udało im się sprywatyzować Wodociągi Kieleckie.
  • Gość: lolek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.11, 11:19
    a może ? Prezes Mielcarz zadbał o dobro swoich dzieci, "a teraz zadba o nasze?"
  • Gość: Obiektywny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.11, 12:19
    Ciekawe , czy Stępień z ITD to jakiś pociotek wspomnianego prezydenta Kielc ?
    Jeśli nie to pewnie tego z 13 posterunku:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka