Dodaj do ulubionych

Policja: Kierowcy jeżdżą na czerwonym, ale drog...

11.09.12, 10:37
A czy ktos wystawi mandat drogowcom?
Edytor zaawansowany
 • Gość: cixem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.12, 11:43
  W ogóle na całym remontowanym odcinku drogi z Kielc przez Łopuszno, Włoszczowę do granicy województwa i dalej do Częstochowy drogówka powinna się przyjrzeć sygnalizacji świetlnej.
  raz, że zielone świeci się 3 razy krócej niż czerwone, dwa, zero synchronizacji, ciężko przejechać dwie zwężki bez zatrzymania na czerwonym a trzy, często na zwężkach poza kierowcami i światłami nie ma nic, zero prac.
 • sereg00 12.09.12, 16:35
  wreszcie. może podmiejskie chamstwo oduczy sie traktować siebie jak panów na drodze w swojej wsi. Burak jeden z drugim wjedzie na czerwonym i chciał nie chciał musisz chama przepuścić bo inaczej ani w jedną ani w drugą.....
 • Gość: mieszkaniec wsi IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.12, 23:21
  Światła od strony Szczukowic świecą się o wiele dłużej niż 10 minut, a do przejechania jest tylko wąski odcinek jezdni na odcinku około 200-250 metrów.Dlatego też ludzie tracili nerwy i jechali na czerwonym świetle. Gdy stałem na czerwonym swietle obok mnie przejechała wolno rowerem kobieta. Gdy po pewnym czasie ruszyłem na zielonym świete to ona przejechala juz około 3 km tj. do ulicy Malików. Bardzo wiele się mówi na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym o bezpiecznej drodze do szkoły. To dziwne, że policjanci, radni, wójt gminy Piekoszów nie zauważyli, iż dzieci oraz ich rodzice idąc ze Szczukowic do szkoły w Górkach Szczukowskich idą jezdnią pomiędzy samochodami (brak pobocza i chodnika) wzdłuż remontowanej drogi, pod remontowanym wiaduktem, (gdzie wbite są metalowe blachy tuż przy jezdni). Gdy zdarzy się wypadek to wówczas policja będzie szukać winnych. Gdzie są osoby odpowiedzialne za bezpieczęństwo na drodze.
 • Gość: PiekoszówBlog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.13, 19:57
  Sposób, w jaki jest remontowana droga nr 786 to jakieś nieporozumienie. W Piekoszowie wykonawca zerwał część asfaltu pod koniec ubiegłego roku i zostawił to na całą zimę! Nowy asfalt został poprzecinany w celu położenia jakichś rur, oczywiście w miejscu przecięcia są koszmarne dziury. Przed zimą zerwana została też częściowo kostka z chodników.

  Z powodu dziur w jezdni od wtorku przez Piekoszów nie będzie kursował autobus miejski nr 18. To jakiś skandal!

  Więcej: piekoszow.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka