Dodaj do ulubionych

Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce mi...

20.11.12, 09:49
sluzba zdrowia? inwestycje drogowe? - sukcesy?
Pan posel mieszka w Kielcach? bo na pewno sie tutaj nie leczy!
no i co sie dziwic przeciętnym Kielczanom jak Pan Poseł takie rzeczy opowiada!!
Obserwuj wątek
  • Gość: Ja_N Re: Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce IP: 193.59.56.* 20.11.12, 11:13
   Na szczęście również opuściłem jakiś czas temu Kielce, ale z sentymentu staram się obserwować co się w nim zmienia i powiem tylko jedno - Kielczanie, opamiętajcie się! Największym dramatem tego miasta jest właśnie nieudacznik, pseudonim "Foch" Lubawski!!!
   Nie potrafię zrozumieć jego stale wysokich notowań...
   To miasto powoli umiera - ratuj się kto może :(
  • Gość: Fan_Kielc Re: Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce IP: *.biznes-host.pl 20.11.12, 11:16
   Gierada ma racje. Jeszcze kilka lat takiej polityki, a wrócimy na miejsce marginalnego, prowincjonalnego miasteczka. Szkoda, że wiele osób popiera i firmuje taki styl polityki. Lewica nie tylko współpracuje z władzą w radzie Kielc, ale kilka dni temu polityką prezydenta zachwycali się byli lewicowi prezydenci. Biskup jest gwarantem zgody z Pis-em. Nie ma opozycji. Ciesze sie, ze kilka słów prawdy i faktów pojawiło sie w tym wywiadzie.
   • Gość: ole Re: Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.12, 22:16
    jeszcze kilka lat? Już jesteśmy miastem prowincjonalnym, a raczej zawsze bylismy i to nie dlatego, że mało przemysłu, na siłe ciągniete uczelnie wyższe, ale dlatego, że w wiekszosci Kielce, to mieszkańcy prowincji i to tej najbardziej zacofanej, tęskniacej za wybrukowanym podwórkiem, knajpą w sobotni wieczór i cotygodniowymi jarmarkami. Takim Kielcom pasuje tylko prezydent Lubawski ze swoimi mrzonkami o miedzynarodowym porcie lotniczym i centrum naukowo-usługowym. Biskupi też w tej mentalności maja miejsce najwazniejsze. Nie ma więc co liczyć na zmiany, bo dulszczyzna na to nie pozwoli chroniąc stołki rodziny i ciasny ale własny smrodek własnej chałupy, bo chłop zywemu nie przepuści, a w tym przypadku chłop nie pozwoli na nowoczesność, która może zburzyć jego sen o wielkomiejskości.
  • habemus_papam666 Radny jacek " Kropidło " nowak 20.11.12, 15:18
   Nic dziwnego że Kielce jako miasto są zadłużonym bankrutem , gdy na czele komisji ustalającej budżet miejski stoi taki " geniusz " ekonomi jak radny jacek " KROPIDŁO " nowak zwany MIchaelem Jacksonem z Kielc ! Oto prawa ręka tego wąsatego " geniusza " równie " piękny umysł " - pierwszy tancerz Kielc oraz podnóżek , lokaj oraz uniżony sługus kieleckiego kleru radny jacek " KROPIDŁO " nowak !!! Takiego popychadła oraz pośmiewiska niema we władzach miejskich w żadnym polskim mieście !!!!www.youtube.com/watch?v=6RQNE-bsLpo
  • Gość: Kuba Re: Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce IP: *.c-plus.pl 20.11.12, 15:33
   Ja chciałbym widzieć Pana posła na mównicy sejmowej, w wystąpieniach na rzecz Kielc i województwa ale jak na razie to widać tylko skuloną postać słuchającą przewodniczącego partii.
   Cóż polityka... dużo się pokazywać na otwarciach, zamknięciach itp. - nie wiele robić i sukces murowany na następną kadencje. Byleby dobre miejsce dali na liście...
   O to się się troszczą nasi politycy.
   • Gość: ano Re: Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce IP: *.30.11.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.11.12, 17:30
    Ano właśnie. Chętnie posłucham o osiągnięciach pana posła. Szkoda że pan poseł nie zdecyduję się na kandydowanie, mógłby przekonać Kieczan że jest dobrym kandydatem i poddać się ocenie społecznej. Szkoda, szkoda. A może kieruje panem obawa przed tą oceną. Lubie poznawać opinię i oceny innych, ale wartościowe są jedynie te, które formułują ludzie którzy mogą pochwalić się jakimiś osiągnięciami w danej dziedzinie. Pozwoli pan, panie pośle, że pana ocenę zignoruję.
    Przypominam wszystkim poitycznym "celebrytom", że zeby zostac prezydentem, nie wystarczy 3-4 tys glosów oddawanych głównie na liste bo nawet nie na osobę :)
    • Gość: harry Re: Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.12, 18:26
     Serial pt. "Jaki to zły człowiek ten Lubawski", który Gazeta Lokalna niestrudzenie od wielu dni podsuwa Kielczanom jest o tyle żałosny co głupi. Przede wszystkim jednak perfidny. A perfidia to ulubione narzędzie pismaków z tego podupadającego pisemka. Jest kilka powodów, dla których tak sądzę:
     1. 10 lat prezydentury Lubawskiego oznacza nie mniej i nie więcej niż to, że facet musiał przez te 10 lat aż trzykrotnie poddać się osądowi Kielczan w procedurze demokratycznych wyborów. Dla niektórych niewielka, dla niektórych żadna, ale to przecież po stokroć ważniejsza procedura i ocena Kielczan niż głupawe wywody perfidnie konstruowane przez pseudodziennikarzy z Gazety Lokalnej.
     2. Skoro w każdych z dotychczasowych trzech wyborów na głowę i jakościowo i procentowo pokonał wszystkich swoich kontrkandydatów to jaki jest sens i moralne uzasadnienie do dokonywania rzekomo obiektywnej oceny jego 10-lecia przez pismaków z Lokalnej?
     3. Jaką wartość ma taka ocena? Zwłaszcza, że metodologia jest perfidna. Bo co ma oznaczać to, że jakaś Pani Weronika pisze list do redakcji. Jak redakcja może mi udowodnić, że sama do siebie nie pisze i sama sobie nie odpowiada. Ja wiem, ze tak najprawdopodobniej jest. Ale o tym kiedy indziej.
     4. Niby dlaczego ma się publicznie na tak zwanych łamach dokonywać oceny 10 lat urzędowania - w tym przypadku Lubawskiego - a zupełnie pomijać minione 5 lat urzędowania na przykład Pani Wojewody Pałki-Koruby i tym samym pośrednio acz wymownie też 5 lat rządzenia tym pogubionym krajem przez rząd niejakiego Tuska? Czyżby ów rząd nie podlegał ocenie pismaków z Lokalnej? Metodologicznie tak samo skonstruowanej jak choćby w przypadku Lubawskiego. I tu jest rzeczywisty sens i prawdziwa intencja poczynań kieleckiej Gazety Lokalnej.
     5. Pod pozorem zatroskania losami Kielc redakcja podupadającego pisemka rozpoczyna kolejną kampanię wyborczą. W interesie rządzącej od 5 lat PO. Bo przecież zasadnicze tezy wypowiedzi posła Artura Gierady zadziwiająco korespondują z tezami listu anonimowej Pani Weroniki. I oczywiście całej gromady rozwrzeszczanych forumowiczów, którzy zaraz zaczną oblewać mnie gównem. a którzy dla mnie są nabierającą dopiero wyrazu kwintesencją pokolenia "młodych, zdolnych i niekoniecznie dobrze wykształconych", upatrujących w polityce życiowej szansy "na lepsze jutro", na posadowienie "rodziny na swoim" i praktyczną realizację pozostałych celów jakie dostojnie wygłasza od czasu do czasu łaskawie ich guru i jego lokalni pretorianie. Kim są każdy widzi.
     Zdecydowałem się na ten wpis bo nie znoszę sku...syństwa. A jego wokół pełno. Za sprawą takich Gazet Lokalnych, takich premierów i ministrów, takich "młodych, zdolnych i niekoniecznie dobrze wykształconych". Oraz za sprawą takiej Pani Weroniki. Niech więc jedynie ci, którzy moją opinię przeczytają, wiedzą, że są i tacy jak ja. I że w kolejnych wyborach zarówno tacy jak ja jak i podobnie do mnie myślący zagłosują pewnie znowu wbrew temu co tak skrzętnie i zarazem perfidnie podsuwa Gazeta Lokalna, poseł Artur Gierada, jego guru i zakłopotana ostatnio, lokalna baronowa. No i Pani Weronika. Choć chyba obie Panie nie łączy w kłopocie to samo.
  • ochujek A mnie szkoda zielonych Kielc 20.11.12, 21:46
   Za komuny Kielce były zielone. Teraz Kleryków jest betonowo granitowy. Kościoły odpicowane za nasze pieniądze, bez oglądania się na koszty, a obywatele w wydziale budownictwa muszą udowadniać że nie są wielbłądami. Dobrze że mamy targi, że dużo ulic jest remontowanych, ale wygodniej mieszkać poza tą metropolią. Biskup zamyka ulice, bo urządza religijne szopki. Kto tu komu ma służyć?
  • Gość: majster Przewały :? IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 20.11.12, 23:59
   - Przygotować tereny pod budownictwo. Trzeba też budować mieszkania komunalne. Spółka z Chińczykami okazała się nieporozumieniem. Prezydent dwukrotnie wprowadzał w błąd radnych. Przed przystąpieniem do niej zapowiadał, że będzie ona budować mieszkania komunalne i socjalne. Nie wybudowała ani jednego takiego. Potem prezydent nie przekazał radnym raportu NIK, zalecającego wycofanie się z niej. W tym czasie doprowadził natomiast do wniesienia do spółki kolejnej działki za ponad 6 mln zł. Spółka wybudowała i sprzedała mieszkania, miasto nie dostało ani złotówki dywidendy.


   - Dwie wniesione aportem do spółki działki wycenione zostały na blisko 8,5 mln zł, a myślę, że można je było sprzedać drożej. Dziś swoje udziały miasto chce sprzedać za 7 884 000. Poza tym ta spółka została przeniesiona na Cypr i nawet w Kielcach nie płaci podatków. Gdy słyszę, że na tym nic nie straciliśmy, ręce mi opadają.

   - Nieudolne są starania o znalezienie nowego właściciela dla Korony. Możemy wspierać klub, ale niekoniecznie powinien należeć do miasta. Nie mogę się zgodzić, że promocja przez klub jest dobra. Nowoczesne miasta promują się, żeby ściągnąć inwestorów i turystów. Kogo Kielce chcą przyciągnąć, nie wiem.

   35 mln wyrzucone w ugory obickie pod kosmiczne lotnisko !!! Drogie i przeszacowane inwestycje miejskie, w kasie pustki, a on bierze kredyty ! Na betonowanie placów !
   Brak budownictwa mieszkaniowego,zadbania o podstawowe sprawy miasta,a nie tylko o wyśnione centrum , które stało się zamarłym betonowym, klepiskiem...
   -
  • po.pap.raniec Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce mi... 22.11.12, 19:56
   Mój Boże. Co za żenada. Kto to jest Artur Gierada? Co on zrobił jako radny dla miasta, co dla województwa. Dlaczego w kręgach PO jest uznawany za naglupszego posła w dziejach polskiego parlamentu? Dlaczego nie ma pretensji do kolegów z PO z Gdańska, Wrocławia, Gliwic, Zabrza, Poznania i innych miast o wspieranie tamtejszych klubów. Dlaczego gazeta nie jest obiektywna? Jak długo mamy cierpieć za 1946?. Jak długo Kedracki i spółka bedą za wszystko atakować prezydenta. Zapomnieli o wielkim sukcesie kandydata PO na prezydenta Kielc w ostatnich wyborach samorządowych. Każdy, powtarzam każdy kto byłby niezależny dostał by wiecej głosów niż kandydat PO. Dlaczego? Bo nikt Ci tyle nie da co obieca Platforma. Jeste kielczaninem z dziada, pradziada i gazeta nigdy nie lubiła naszego ukochanego miasta. Pora zamknąć na amen kieleckiego oddziału tej nikomu (poza PO) niepotrzebnego pożal się Boże gazety


   • Gość: n Re: Dekada Wojciecha Lubawskiego. Poseł PO: Ręce IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.12, 20:14
    Tiaaaa. Napisz jeszcze, że Twój dziad i pradziad czytali Wyborczą i wyjdzie Ci świetny post bajkopisarski. Skąd u Ciebie tyle szacunku do drugiego człowieka i jego poglądów? Zrozum, że nie wszyscy lubią komunizm (z jedną słuszną gazetą, jedną słuszną telewizją na multipleksie i jedynym słusznym radiem) i nie wszystkim Lubawski musi pasować.
    Wyzywanie posła uważam za niestosowne. No, ale Ty popapraniec jesteś...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka