Dodaj do ulubionych

Radio FaMa czyli Radio ChaMa - żałosne radio...

IP: *.mega / 192.168.1.* 19.06.02, 13:07
Edytor zaawansowany
  • Gość: titus IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 19.06.02, 17:26
    Gość portalu: daniel napisał(a):

cos widze bratku że tego stwierdzenia nikt nie komentuje - a to z prostej
    przyczyny - wiekszość ludzi tak sądzi

a jak wiść gminna niesie (nie używając zwrotu fama)- to ta stacja od początku
    była niewypałem

• Gość: josarian IP: *.radiotak.com.pl 20.06.02, 10:20
    Oczywiście jest to radio żałosne-tak jak żałośni są jego słuchacze.
    Jednocześnie gratulacje dla osoby która sformatowała Radio Fama kierując muzykę
    głównie do dresiarzy, byczych karków i tych obywateli naszego kraju
    którzy nie czytają nic, a jeśli już, to i tak tego nie rozumieją. Jest ich
    większość i dlatego Radio Fama ma takie bardzo dobre (gratulacje) jak na taką
    żałość programową i muzyczną wyniki słuchalności. Zresztą jak pokazują
    przykłady również stacji publicznych (SZCZEGÓLNIE TVP) populizm, kicz i
    tandeta stały się w tym kraju normą. BO LUDZIOM SIĘ podobie (jak mawiała
    Manuela z BB). Z katolicko-post komunistycznym pozdrowieniem. Zniesmaczony.
  • Gość: hej joe IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 20.06.02, 10:38
    od dłuższego czasu się zastanawiam nad propozycją dla nich cyklicznej audycji-
    ba nawet jeden dzień w tygodniu na określony typ muzyki na np.

poniedziałki dla zapałki: dla ogolonych karków - przyśpiewki kiboli,
    ewentualnie dodatkowo oj - z ukłonem do ginącej rasy skinów

wtorki - potworki - techno dla wszytkich - masa maszyna postęp

środy - aby zredukować koszty utrzymania rozgłośni zaniechałbym nadawanie w tym
    dniu

czwrtko - polo - POLskie POpularne rytmy z Bielin i okolic

Piątki niezłe wątki - pop dla ludu po pracy aby nie musieli myśleć

......sobotę i niedzielę zostawiłem bo to sa moje asy tylko dla prasy

- ALE TERAZ UKŁON I SZACUNEK DLA PRACOWNIKÓW FAMY - rozumiem was, trudności z
    pracą itd. ile trzeba mieć samo zaparcie aby tam pracować i firmować swym
    nazwiskiem tandetę tam puszczaną - więc ta krytyka nie jest całkowicie
    personalna - lecz dotyczy głównie tych co tak sformatowali tą przestrzeń na
    skali
  • zybi1980 21.06.02, 11:51
    Gość portalu: josarian napisał(a):

> Oczywiście jest to radio żałosne-tak jak żałośni są jego słuchacze.
    > Jednocześnie gratulacje dla osoby która sformatowała Radio Fama kierując muzykę
    >
    > głównie do dresiarzy, byczych karków i tych obywateli naszego kraju
    > którzy nie czytają nic, a jeśli już, to i tak tego nie rozumieją.

Gratuluje wspanialego pomyslu Radiu TAK aby wzielo udzial w tej dyskusji. W ten
    sposob znizacie sie do jak mowicie niskiego poziomu sluchaczy FaMy. Choc to jest
    absolutnie straszna bzdura. Mowiac w ten sposob obrazasz mieszkancow wojewodztwa,
    Kielc i siebie samego zarazem. Dla mnie cyferki mowia wszystko 11:2 (procentowo
    oczywiscie dla FaMy) a tylko poprzez zazdrosc mozesz pisac ze im (FaMie) sie
    udalo a wam (TAKowi)nie. A bzdury gadasz okropne poniewaz ani nie nosze dresu,
    ani nie mam wielkiego karku ani BMWicy itd a czytac umiem i lubie. A FaMy slucham
    jak sie chce dobrze bawic, a jak chce szybko usnac to slucham tworow w TAKu po
    22. Jedno co musze przyznac to poranki macie fajne, z tym ze prowadzi je
    dziewczyna ktora kiedys podobno pracowala w FaMie i tu sie uczyla wszyystkiego
    jesli chodzi o radio. Wnioski wyciagnij sobie sam - no bo chyba potrafisz (bo
    przeciez umiesz czytac, niesluchasz FaMy :)
  • Gość: ha ha IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.02, 08:55
    Stary, taka muzykę jak w Taku po 22 usłyszysz tylko w kilku rozgłośniach w
    Polsce - w Trójce, Radiostacji, czasem w Radiu Jazz i w kilku lokalnych
    stacjach na Śląsku. Nowe brzmienia, nowoczesna muzyka klubowa, chill out, rock
    progresywny... I ty to nazywasz tworami? Szacunek dla ludzi w TAKU - że mimo iż
    większośc stacji postawiła na komercję równiez wieczorami, oni chcą serwować
    coś dla ludzi bardziej wymagajacych, tych którzy niekoniecznie chcą słuchac
    tylko i wyłącznie umca umca. I zapewnim cię, że ja przy tej muzyce nie usypiam.
    Lubisz dyskotekę, słuchaj Famy, to dobry wybór. Chociaz zapewniam cię , że są
    dyskoteki lepiej prowadzone niż Fama. Ja jednak mam nadzieję, że Kielce to
    miasto, gdzie jest jeszcze chociaż garstka ludzi, którzy nie dali się ogłupić
    masowej tandecie. I dzięki Radiu Tak, że wierzy w to razem ze mną.
  • marago 24.06.02, 20:07
    Fama na początku swojej działalności wcale nie była złym radiem. Mówię tu o
    zamierzchłej przeszłości sprzed jakichś sześciu lat (około). Pracowali tam
    naprawde fajni ludzie, osobowości (tu przypomnę choćby programy Kolki i
    Leszcza, Kasy, czy Jakutowicza). Radio było naprawdę w porządku - na poziomie,
    z dużą dozą abstrakcyjnego humoru... Potem prezes Famy - notabene znany z prasy
    (głównie relacje na temat procesów sądowych) przestał ludziom płacić i wszyscy
    odeszli mniej więcej w tym samym czasie. Swoja drogą pamiętam, bo byłem wtedy
    słuchaczem Famy ciekawą audycję w której wziął udział sam prezes i na antenie
    rozprawiał się z "niewiernymi" pracownikami - świetny pomysł... Teraz
    niektórych z nich mozna usłyszeć w Taku i Radiu Kielce. No i od tego czasu w
    Famie zagościły osobowości prosto z podkieleckich dyskotek.Prezentujące właśnie
    zaściankowo - dyskotekowy poziom. A szkoda, zapowiadało się dobrze. Teraz Radio
    Fama ma program urągający choćby szczątkowej inteligencji. Już nawet nie mówię
    o muzyce, bo gustibus not disputandum, ale ci prowadzący!!! No i audycja
    stręczycielska, o której wypowiadał się niedawno szef programowy stacji w GW,
    mówiąc, że Radio Randka, czy jak tam się nazywa, to ewenement w skali kraju.
    Rzeczywiscie ewenement. Dzwonia małoletnie dziewczyny i mówią, że chcą poznać
    facetów lubiących imprezki i faceci, którzy chcą poznac dziewczyny "lubiace
    seks i różne sztuczki". Chcecie tego słuchać? To gratuluję. I życzę miłego
    odbioru. Z poważaniem...
  • Gość: Marcti IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 20.06.02, 16:31
    Można oczywiście obrażać się naludzi, że słuchają Stachurskiego, Ich Troje czy
    grupy N'Joy.
    Ale można też się obrażać na tych, którzy piją tanie wino, denaturat. Na TYCH
    KTÓRZY POTRAFIĄ UTOPIĆ SZCZENIĘTA, ALBO ZADŹGAĆ KOLEŻANKĘ nożem. Zastanówcie
    się co jest mniej szkodliwe? Rzadko słucham FAMY, bo rzadko bywam w Kielcach.
    To nie jest radio dla mnie, ale wiem i widzę w wynikach słuchalności, że ma
    grono wiernych słuchgaczy...
  • Gość: torquema IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 22.06.02, 00:16
    W Krakowie zniknie niedługo Radio Blue, może przy okazji zniknęłaby Fama...?
    Nudzi mnie już to umcy, umcy, umcy.
    Niech się KRRiT zajmie tym naszym kieleckim potworkiem
  • Gość: . IP: *.radiotak.com.pl 26.06.02, 17:57
    A FaMy slucham
    jak sie chce dobrze bawic, a jak chce szybko usnac to slucham tworow w TAKu po
    22. Jedno co musze przyznac to poranki macie fajne, z tym ze prowadzi je
    dziewczyna ktora kiedys podobno pracowala w FaMie i tu sie uczyla wszyystkiego
    jesli chodzi o radio. Wnioski wyciagnij sobie sam - no bo chyba potrafisz (bo
    przeciez umiesz czytac, niesluchasz FaMy :)

Owszem w TAKu nie gramy tak jak w Famie po 22.00, bo nie wszyscy lubią taką
    muzyke, ale są dwa dni w tygogniu kiedy wieczorami gramy muzyke dance i pop,
    mowie tutaj o piątku i sobocie. Myśle, że nie każdy lubi sluchać godzinami
    pozdrowień dla ali, kasi, basi czy wojtka podczas gdy w tle leci jakiś fajny
    kawałek, który jest zagadany przez prowadzącego czytającego sms'y. To tyle mojego
    prywatnego zdania na temat konkurencji, poza tym uważam Fame za fajną stację,
    chociażby z tego powodu, że kiedyś tam zaczynąłem.
  • Gość: ck tom IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 27.06.02, 09:10
    Gość portalu: . napisał(a):

> Owszem w TAKu nie gramy tak jak w Famie po 22.00, bo nie wszyscy lubią taką
    > muzyke, ale są dwa dni w tygogniu kiedy wieczorami gramy muzyke dance i pop,
    > mowie tutaj o piątku i sobocie. Myśle, że nie każdy lubi sluchać godzinami
    > pozdrowień dla ali, kasi, basi czy wojtka podczas gdy w tle leci jakiś fajny
    > kawałek, który jest zagadany przez prowadzącego czytającego sms'y. To tyle moje
    > go
    > prywatnego zdania na temat konkurencji, poza tym uważam Fame za fajną stację,
    > chociażby z tego powodu, że kiedyś tam zaczynąłem.

Z całym szacunkiem kolego to przedstawiona wyżej wypowiezdź nie jest twym
    prywatnym zdaniem - bo juz w pierwszym zdaniu 2 razy napisałeś gramy - toż to nie
    prywatne zdanie a komunikat płatny..... uważaj aby wyborcza nie poprosiłe twego
    radia o wpłacenie odpowiedniej kwoty za przedstawianie puplicznie waszej ramówki

A tak nawiasem mówiąc coś kipsko się zakamuflowałeś z tym prywatnym zdaniem -
    chyba że to była odsiecz ostatkiem sił na ratunek swemu radiu.

pozdrawiam
    ps. wolę słuchać radia gadane a nie bez treści np..... poszukaj na skali dla
    podpowiedzi kręć solidnie gałką w prawo
  • Gość: . IP: *.na.jedenastce.w.Net-World.to.samrelaks.pl 28.06.02, 00:28
    FAKTY TO nie moje prywatne zdanie, prywatnym zdaniem jest kilka slow o Famie,
    reszty nie komentuje, a co do kręcenia gałki w prawo to owszem po 106,5 jest
    107,2 (R.Maryja) a potem 107,9 (R.Plus), narka!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka