Dodaj do ulubionych

Niegrzeczny kierowca z MPK

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 11:42
Ciekawe jaką karę dostanie. Za takie coś powinien zostać zwolniony, a pewnie jak zwykle pogrożą mu palcem i tyle. Ja też nieraz byłem świadkiem lub ofiarą arogancji kierowców. Pisałem do ZTM, ale nawet nie uzyskiwałem odpowiedzi. Po prostu chamstwo i tyle.
Obserwuj wątek
    • Gość: RK Niegrzeczni kierowca z MPK IP: *.echo.com.pl 26.05.06, 11:59
      U mnie bylo tak. Niestety "34" ma tak wiele roznych odmian ze popelnilem blad i
      dotarlem nie w tym kierunku co trzeba. Dojechalem wraz z wieloma innymi
      pasazerami na koncowy przystanek "34" na Kochanowskiego z Żytniej i ku naszemu
      zdziwieniu ze nie dojedziemy do Barwinka zaczelismy miedzy soba rozmawiac iz
      faktycznie wszyscy popelnilismy blad i musimy kawalek przejsc.
      Niestety nie bylo nam dane dlugo dyskutowac bo tuz po zaparkowaniu na koncowym,
      wyskoczyl kierowca z szoferki i piekna polszczyzna powiedzia: "No co jest?
      Koncowy wiec w-y-p-i-e-r-d-a-l-a-c".
      To wywolalo jeszcze wieksza burze wsrod pasazerow i mam nadzieje ze ktorys
      zglosil to do MPK. Zreszta nawet gdyby zglosil i tak na niewiele by sie to
      zdalo.
    • Gość: barto chory system IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 12:56
      kulturalni kierowcy zdarzają się niestety bardzo rzadko, to już chyba gatunek na
      wymarciu. wożą nas po prostu chamy, dla których trudnością jest wysłowienie się
      poprawną polszczyzną. wiele razy sam miałem nieprzyjemność obcować z takimi
      osobnikami. jadąc autobusem linii nr 7 w kierunku Kajetanowa kierowca nawet nie
      zatrzymał się na przystanku przy ul. Warszawskiej twierdząc, że ten autobus się
      tam nie zatrzymuje, a już kilka razy wcześniej jeździłem 7 i wysiadałem właśnie
      tam. stary dziad, który kierował wtedy autobusem zaczął się gburowato śmiać. i
      co ktoś taki robi za kierownicą?? wymieńcie ten zmęczony materiał na nową, młodą
      kadrę. kilka razy byłem świadkiem uprzejmych zachowań młodych kierowców, co
      powinno przemawiać za zmianami kadrowymi
      • Gość: ali G Re: Niegrzeczny kierowca z MPK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.06, 16:51
        a ja może trochę z innej beczki: kto mianowicie odpowie przed kanarem za to że
        wsiadajac na jakims zadupiu (tam gdzie nie ma kiosku) do autobusu i nie
        posiadając biletu udaje sie do kierowcy po tenże bilet w wyznaczonych godz. tzn
        wtedy kiedy moze mi go sprzedac, a on mowi ze nie ma bo mu sie skonczyly i
        zebym sobie kupil od wspolpasazerow jesli oczywiscie tacy sa. A co mnie to
        obchodzi ze sie skonczyly? Ja nie mam obowiazku wejscia do autobusu z biletem i
        sępienia od ludzi - on powinien zaopatrzyc sie w odpowiednia ich ilosc i mi
        sprzedac. Pozdrawiam cierpliwych...
    • Gość: Mariuszzz Re: Niegrzeczny kierowca z MPK IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 26.05.06, 16:46
      To juz niestety nie pierwszy przypadek kierowcy z MPK. Wielokrotnie juz
      slyszałem, ze zachowuja sie arogancko na przystankach. Nie dbaja o pasazerów i
      traktują ich jak zło konieczne. Sam 2 lata temu doswiadczylem takiego
      przypadku. Przechodzac na przejsciu dla pieszych, na przeciwko Szumena, za
      grupą kilkunastu mlodych ludzi, kierowca autobusu zahaczył o mnie. Po prostu
      jechal tak wolno do przejscia i wogole sie przed nim nie zatrzymał. Zadzwoniłem
      po policje, gdyz zostalem otarty o autobus, jednak po 30 minutach oczekiwania
      zrezygnowałem. Uznałem, ze wiecej bede ja mial z tego nieprzyjemnosci, niz ów
      kierowca.Niestety w Polsce wszystko tak funkcjonuje. Teraz mam spokoj,
      wyprowadziłem sie z tego kraju !!! Pozdrawiam wszystkich imigrantów!!!
    • Gość: xxx Re: Niegrzeczny kierowca z MPK IP: *.westside.kielce.pl / *.westside.kielce.pl 27.05.06, 00:14
      wiekszośc kierowcow to prymitywne bydło , takie przypadki mozna mnożyć , palą
      papierosy w autobusie podczas pracy , przycinają ludzi , nie otwerają dzwi ,
      malo kto sobie coś z tego robi a a szczególności zarząd ZTM tam wszyscy mają w
      d***e tarktowanie pasażerów ,od kultury kierowcy do stanu technicznego
      przerdzewiałych złomów ktore "remontuje" sie dpoiero jak staną na drodze
    • Gość: x Re: Niegrzeczny kierowca z MPK IP: *.futuro.kielce.msk.pl 27.05.06, 01:23
      szkoda gadać jak to bydlo sie zachowuje! mysla ze sa panami w swoich autobusach - leczą kompleksy!
      Studiuje w Lublinie i codziennie jezdze tam autobusami. Jeszcze nigdy nie spotkałem sie z żadnym niegrzecznym kierowca, wrecz przeciwnie, zawsze odpowiedza na pytanie, nie irytuja sie... Tam sie nie cackaja z takimi chamami, jak jest cos nie tak to wywalaja na zbity pysk! MPK chce miec jak najlepsza opinie, bo w miescie sa tez przewoznicy prywatni (normalnie linie autobusowe, tylko ze prywatnych firm) i robia konkurencje, windujac jakosc uslug.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka