Dodaj do ulubionych

GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO

26.11.06, 23:53
wpisujcie się wszyscy, którzy chcecie wyrazić Swoje zadowolenie z wyników
wyborów i wygranej Roberta.
Gratuluję również mieszkańcom ze dokonali właściwego wyboru.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • blackie7 Re: GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO 27.11.06, 00:11

Według nieoficjalnych wyników wyborów wygrywa Pan Jaworski, tak dowiedziałam
      się z tego forum. A zatem już powinnam Panu Jaworskiemu pogratulować i życzyć
      owocnej pracy we wdrażaniu i realizowaniu swojego programu. Z niecierpliwością
      też oczekujemy dalszej, ale bardziej owocnej współpracy z naszymi zagranicznymi
      gminami partnerskimi. Proszę realizować swój program wyborczy, i w przyszłości
      pomyśleć, pisząc na swojej stronie internetowej /mam wspaniałą żonę.../ owszem
      jest wspaniała/, szkoda tylko, że zapominał Pan o niej będąc w delegacjach
      służbowych. Wszystkiego najlepszego.
      • blackie7 Re: GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO 27.11.06, 00:53
        --------------------------------------------------------------------------------
        Demokracja jest piękna, szkoda tylko, że to piękne pojęcie istnieje dla wszem i
        wobec wedle literatury. A sądzę, że jej nie znacie... Bo tak naprawdę podopbno
        isnieje... ale pytanie... gdzie... Czy jesteś zatem szczęśliwy ze swojego
        wyboru, nie, jesteś zaewne szczery, pewnie tak, czego oczekujesz od przyszłej
        władzy, co da...
    • realista1982 Re: GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO 27.11.06, 00:56
      Spektakularne zwycięstwo!!!

Bardzo gratuluję Panu Robertowi Jaworskiemu!!!

Nam wszystkim również należą się gratulacje. Dokonaliśmy właściwego rozeznania
      wśród osób kandydujących, dokonaliśmy własnych wyborów, oddaliśmy głos.
      Cieszmy się tym że ponad 70% osób oddających wczoraj głos myślało podobnie jak
      my.
      Mamy naszego reprezentanta i teraz tak jak w wyborach zdecydowaną większością
      próbujmy zrobić coś dla naszej Ukochanej Gminy!

Panie Robercie jeszcze raz serdecznie gratuluję!!!

• blackie7 Re: GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO 27.11.06, 02:12
            Realisto czy już śpisz, czy to wziąłeś coś na uspokojenie. Nie proponuj nigdy
            nic, bo nikt u ciebie nawet kawy nie wypije. A zatem jutro rano wstań,
            gimnatykę wczesną zrób, i upewnij się, czy twój kandydat wygrał..Sukcesu smak
            być może poczujesz, ale nie licz, że wygrałeś... ty oddałeś tylko swój głos.
              • b_beta Re: GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO 27.11.06, 10:35
                Bardzo mnie zaintrygowałaś kamillo "już wkrótce u Pana zawitam! ciekawe czy
                użyje pan pióra!
                Trzeba przyznać się do porażki twoja idolka Maciejczykowa przegrała " nie
                powiem z kretesem bo mnie upomnisz za język, więc powiem przegrała bardzo dużą
                ilością głosów " chyba tak będzie prawidłowo. Nie wiem czy też ta brudna gra
                przedwyborcza i złamanie ciszy wyborczej jej nie pomogło w porażce.
                A tak z drugiej strony to pewnie pójdziesz do nowego burmistrza i będziesz mu
                szczerze gratulować że na niego glosowałaś, że wierzyłaś że wygra, obłuda i
                jeszcze raz obłuda................
                • kamillla4 Re: GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO 27.11.06, 12:45
                  Możesz się ode mnie odczepić. Nie jestem obłudna bo my się dobrze znamy i
                  wiedział na kogo ja głosuje. Mam nadzieję że zgłosiłas to łamanie ciszy
                  wyborczej, bo widze że ci to nie daje spokoju. Nie wierzyłam że wygra ,
                  wierzyłam że wygra Grażyna , a wiedziałam że wygra on. Mam nadzieję że twoje
                  wysokie IQ nie pozwoli Ci na dalszą polemikę ze mną tak mało inteligentną osobą.
    • wolicamlodziez Re: GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO 28.11.06, 01:26
      Gratulujemy panie Robercie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pana wygrana jest faktem bardzo nas cieszacym tym bardziej ze rozne wypowiedzi
      na tym forum oczernialy pana. Ale sprawiedliwosci stalo sie zadosc!!!!!!!!!!!!

Zyczymy pomyslowosci w pracy i czekamy na efekty!!!!!!!!!!!!
      Liczymy ze nasze glosy nie pojda na marne!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiamy
      Wolica i okolice - mlodziez
    • dangos19 Re: GRATULACJE DLA ROBERTA JAWORSKIEGO 28.11.06, 17:37
      Jestem chęcinianką z urodzenia, nie mieszkam w Chęcinach od 35 lat ale cały
      czas żyję sprawami codziennymi i tym co tam się dzieje. Bardzo się cieszę z
      wygranej, trzymałam kciuki. Gratuluję, życzę trafnych decyzji, dużo
      sprzymieżeńców w realizacji zadań i dużo zdrowia na całą kadencję a może i
      dłużej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka