Dodaj do ulubionych

Forum dla wybranych-selekcja wstepna?

27.11.06, 22:23
Maupolud- Proponujesz forum zamkniete/checiny krolewskie/,piszesz o "zlych"
tekstach w przeszlosci tzn. takze o ich autorach ktorych juz zdajesz na bani-
cje.Chcesz zapraszac forowiczow/prawo regulaminu/,zapraszaj,ale komu czerwona
kartka? Czy to maja byc tzw.wierni "po linii"-kawa na lawe, kryteria,oceny..
Uczestnictwo to pewne warunki/umowa/ przedstaw je -do akceptacji,podpisania.
Obserwuj wątek
      • 1492.pl Re: Forum dla wybranych-selekcja wstepna? 27.11.06, 22:41
        małpoludzie masz fora prywatne tam sobie segreguj zakładaj co chcesz i z kim
        chcesz rozmawiaj ana forach regionalnych wszyscy piszą to co chcą.Co wtopiłeś w
        wyborach nie udało się tatuś też od korytka odsunięty to szukasz winnych
        będziesz segregował ludzi,ludzie to nie smieci żeby ich segregować.Tak panie
        Marciniak wiele by się chciało tylko poparcia za mało.
        • mariuszmarciniak Re: Forum dla wybranych-selekcja wstepna? 28.11.06, 10:07
          Nie pierwszy raz zostałem na forum zaatakowany przez podobnych tobie 1492.pl.
          Wtedy nie odpisywałem wedle zasady ruszyć gówno to śmierdzi. Tobie jednak
          odpiszę. Jeśli używasz mojego nazwiska i dotego mieszasz jeszcze mojego ojca to
          nie będę siedział spokojnie. Jeśli masz jakikolwiek problem do mnie lub mojego
          ojca to miej odwagę się podpisać lub powiedzieć mi/nam to prosto w oczy. Dla
          mnie jesteś teraz anonimowym robakiem, pluskwą o nazwie 1492.
          Co do wyborów. Owszem, nie dostałem się, ale nieznaczy to że czuję się
          przegrany. Zdobyłem 354 głosy. To chyba o czymś świadczy? Może ty spróbujesz?
          Starczy ci odwagi, poddać się publicznej ocenie?
          Gwoli informacji. Ojciec mój podjął decyzję o niestartowaniu w wyborach. Wiesz
          co to oznacza? Że za wszelką cenę nie będzie się pchał na urzędy.
          I na koniec. Chętnie wysłucham wszelkiej krytyki, pod warunkiem, że nie będzie
          anomimowa. Anonimowość daje złudne poczucie odwagi, ale naprawdę jest wielkim
          tchórzostwem. Podejmując dyskusję na tym forum, zawsze pisałem pod swoim
          nazwiskiem - to też dla twojej wiedzy 1492.pl Zdawałem sobie sprawę z krytyki
          na jaką się wystawiam. I tylko przykro, że na obu tych forach jest tak mało
          osób piszących nie pod pseudonimami.

Nie ukrywam,że tym atakiem mnie zdenerwowałeś.
          Mimo to pozdrawiam i życzę miłęgo dnia.
      • lumpior Re: Forum dla wybranych-selekcja wstepna? 27.11.06, 23:15
        - Forum zamkniete tzn.zamkniety dostep dla okreslonych osob,podaj szczegoly.Fo-
        rum otwarte ma byc zamknietym-dla kogo,za co?/wulgarne teksty,insynuacje
        itp./Dokonales juz wyboru kandydatow,te "zle "teksty w/g ciebie to kto?.Piszesz
        wyjdzie w pierwszej rozmowie" ale nie wychodzilo kiedys.Zostalem przyjety-/o
        dzieki ci laskawco/,a inni ,gdzie sie twoja dobrosc konczy-zamyka.
          • zyczliwy007 Re: Forum dla wybranych-selekcja wstepna? 28.11.06, 10:01
            Ludzie!!! Czy was juz do reszty pojeba*o!!! Jego forum, jak chce to robi
            prywatne, o co wam chodzi? Znowu coś jest źle? A kiedy będzie dobrze? Ja ochoczo
            wysłałem prośbę o przyjęcie. Mam chociaż pewność, że nikt nie będzie spamował
            forum tak jak np użytkownik "hehehe". Może unikniemy też sytuacji takiej, że
            ktoś pisze raz jako mężczyzna a raz jako kobieta tak jak np 1492.pl.
            • maupolud Re: Forum dla wybranych-selekcja wstepna? 29.11.06, 16:15
              Lumpior to nieładnie styl wypowiedzi uzależniać od płci. Jestem mężczyzną, więc
              domyslam się że chcesz mnie opieprzyć.
              Jesli chodzi o zamknięcie forum to bynajmniej nie jest to żadna selekcja. Może
              żle zatytuowałem, pisząc "forum dla wybranych". Forum może mieć status
              otwartego, zamkniętego lub ukrytego. Poprzez zamknięcie forum chciałem stworzyc
              grupę dyskusyjną, w pewnym sensie ograniczoną. Ograniczoną do osób, które chcą
              odnieść się do wydarzeń z życia gminy w sposób rzeczowy a przede wszystkim
              kulturalny. Może to trochę górnolotne, ale grupę opiniotwórczą. Mam nadzieję,
              że się uda. Kolejnym zamierzeniem jest poznać się wzajemnie z imienia i
              nazwiska ale niekoniecznie podawać te informacje szerokiej publiczności. Czyli
              komentując jakieś wydarzenie piszesz pod swoim pseudo ale ja, czy inni
              członkowie tej grupy wiemy z kim dyskutujemy.
              Pozdro

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka