Dodaj do ulubionych

Szukam rehabilitanta. Co sądzicie o Panu Kiebzak?

IP: *.chello.pl 17.05.07, 18:00
Szukam rehabilitanta. Co sądzicie o Panu Kiebzak?
Edytor zaawansowany
  • Gość: pacjent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.07, 21:17
    Polecam.
  • Gość: Jabłczyski IP: *.kielce.net.pl 25.02.14, 11:25
    Świetny człowiek. trochę zasadniczy ale to ma sens i doskonały specjalista rehabilitacji. Wiem, że rozwiązał wiele trudnych problemów i uratował wielu pacjentów.
  • Gość: MarcinM IP: *.dynamic.chello.pl 25.02.14, 18:39
    dr fizjoterapii Mariusz Frączek - nie wiem jakie masz schorzenie ale warto zapytać- mnie zawsze w moich dziwnych stanach kręgosłupa stawiał i stawia na nogi - zapytaj - ja polecam
  • Gość: ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.12.15, 08:51
    Nie Polecam dr Kiebzaka. Mojemu dziecku nie pomogł, wręcz dziecko zrobiło się znerwicowane. Pan dr
    u każdego dziecka widzi chorobę, choć dziecko jej niema.
  • Gość: Jan IP: *.les.net 17.01.16, 19:59
    Nie mam nic do tego rehabilitanta. Radze jednak pojsc najpierw do lekarza rehabilitacji aby dokladnie okresil dokladnie co potrzebne. Rehabilitant bedzie meczyl do konca i widzial mnostwo chorob a moze rowniez szkodzic no oczywiscie za kase. Wyksztalcenie rehabilitanta to mniej wiecej tak jakby operowal Cie student AWF bo mysli ze to umie.
  • Gość: Kasia IP: 194.246.16.* 01.04.16, 16:43
    Dr Kiebzak to nie rehabilitant tylko LEKARZ!!!!!! Jak go nie znasz to się nie wypowiadaj!!! Cudowny człowiek. Dzięki niemu normalnie funkcjonuje. Trafiłam do niego mając 17 lat i jako jedyny wiedział co mi dolega!!!! Jest zasadniczy i konkretny, ale to cenię w nim najbardziej. Świetny specjalisty i fachowiec! Brakuje takich lekarzy....
  • 14.06.16, 09:20
    Pan Kiebzak nie skończył medycyny, ma tylko tytuł doktora z fizjoteriapii, a to znaczna różnica...:)
  • 20.01.16, 10:20
    Z moich informacji wynika, ze dr Kiebzak pracuje z wykorzystaniem głownie metody vojty, która na pewno nie powoduje niekorzystnych skutków emocjonalnych u dziecka. Nie znam na pewno przypadku, ale powinna się Pani zastanowić, czy takimi wpisami nie szkodzi matkom, a właściwie ich dzieciom zniechęcając je do podjęcia terapii. Co do wykrywanych chorób, to fizjoterapeuta ich nie stwierdza, może jedynie zwrócić uwagę na pewne deficyty, które dziecko pokazuje w trakcie badania, oraz podczas obserwacji jego spontanicznej aktywności. Proszę się nie obrażać, ale myli Pani pojęcia, być może terapeucie nie udało się pomóc w tym konkretnym przypadku, ale takie stwierdzenia należy pozostawić specjalistom danej dziedziny.
  • Gość: uczeń IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.10.16, 18:35
    to po co chodzić do lekarzy jak nie ma choroby? Dr na pewno wie lepiej niż Pani
  • 18.12.15, 15:45
    Autoreklama
    od rana
    do rana
    idea
    pojebana
  • 17.01.16, 19:49
    Na debilizm nie ma rady.....Niestety dr nie ma takiej specjalizacji...
  • 17.01.16, 17:07
    Witam Pracuję w służbie zdrowia od 14 lat jako terapeuta. Rzadko spotykam tej klasy specjalistów co Pan dr Wojciech Kiebzak. To człowiek niespotykanie uczciwy, z zasasadmi, profesjonalista (zarówno merytorycznie jak i praktycznie). Każdorazowe spotkanie z Panem dr to prawdziwy zaszczyt i przyjemność. Dzięki takim ludziom nadal mam wiarę że ten świat do końca nie zwariował i są jeszcze ludzie reprezentujący prawdziwy fachowy poziom. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników. Zanim ktokolwiek cokolwiek napisze negatywnego o drugim człowieku niech się zastanowi po co i dlaczego to robi? Paweł Grzybek
  • Gość: Kamil_90 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.16, 17:35
    Witam,
    Doktor Kiebzak jest swiatowej klasy specjalista.Posiada certyfikaty meyody Vojty, oraz Kinesiology Tapingu jak i wielu innych metod.Jako pacjent doktora zostalem przyjety w bardzo milej atmosferze,doktor bardzo mi pomogl.Jest swiatowej klasy specjalista fizjoterapii.Jesli chodzi o rehabilitacje pediatryczna najlepszy specjalista w wojewodztwie.
    Goraco polecam
  • 17.01.16, 19:39
    Jeśli Państwo potrzebują informacji proszę o telefon do mnie. Rehabilitujemy się u dr Kiebzaka 2,5 roku. Moje dziecko miało być roślinką a jest wygadanym, inteligentnym dzieckiem zaczynającym chodzić za jedną rączkę....Nic dodać nic ująć. Mój nr. 888457191
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.16, 09:27
    Pan sygitoyo znany na forum ekspert znający się na wszystkim napisał:
    Autoreklama
    od rana
    do rana
    idea
    pojebana
  • 11.02.16, 13:01
    Nie polecam. Doktor poświęcił dziecku 3 minuty, odnosił się do nas chamsko i nieprzyjemnie. Zamiast poakzać jak mamy wykonywać ćwiczenia to powiedział, że nastepnym razem nas nie przyjmie, kazał ubrać dziecko na korytarzu- było prawie nagie. Drugiego bliźniaka nawet nie obejrzał. Niestety krzykiem niczego się nie załatwi
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 11.02.16, 16:06
    Prawda jest taka, że dobry lekarz nie potrzebuje reklamy, a już na pewno nie na forum gazety pl.
  • 13.02.16, 00:18
    Nie polecam. Krzyczy niemiłosiernie, przy ostatniej wizycie wydarł się na mnie, przy okazji obrażając. Nie można z nim wchodzić w żadną rozmowę ponieważ nigdy się nie ma racji... Mówił, że jak przyjdę potem z dzieckiem ze skrzywieniem to mnie nie przyjmie. Stresowałam się przed każdą wizytą bo zawsze krzyczał. Podobnie jak u hoboczak3 kazał wyjść z nagim dzieckiem na korytarz, żeby go tam ubrać. Powiedział mi jeszcze kilka przykrych rzeczy i kazał wyjść. Nie pomógł dziecku, jako człowiek chamski. TRZEBA MIEĆ SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA, ŻEBY I PANA SZANOWANO Panie doktorze. Nie polecam.
  • 17.03.16, 18:56
    WITAM!
    POLECAM WIZYTĘ U TEGO SPECJALISTY. DOSKONAŁY FACHOWIEC ODDANY SWOJEJ PRACY I KOCHAJĄCY DZIECI. NIE PATYCZKUJE SIĘ Z RODZICAMI ALE WSZYSTKO DLA DOBRA DZIECI. MNIE ZWRACAŁ KILKA RAZY UWAGĘ I NADAL NIE POTRAFIŁEM TRZYMAĆ DZIECKA DLATEGO ROZUMIEM JEGO PODNIESIONY TON GŁOSU.I W TYM MOMENCIE ON JEST CHAMSKI CZY JA JESTEM TEMPY? MYŚLĘ ZE JA JESTEM TĘPY WIELE NAM POMÓGŁ, WIELE WYTŁUMACZYŁ A ZUZIA ROBI POSTĘPY I WRACA DO ZDROWIA. POLECANY PRZEZ WIELU INNYCH SPECJALISTÓW. BOGDAN
  • Gość: Adam. IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.16, 19:09
    No i znalazł się kolejny obrońca - dobra reklama to potęga, tak trzymać
  • 20.03.16, 07:42
    Polecam. Pan Dr jest bardzo troskliwy w swoim fachu. Zwraca uwagę na wszystkie szczegóły i to jest sukces Pana Doktora. Wszystkie uwagi i podniesiony głos świadczą o pomocy i zaangażowaniu w leczenie naszych dzieci. Każdy kto ma trochę rozumu i pokory widzi ze Doktor robi wszystko co może, by pomóc. Nasza córka gdy się urodziła nie potrafiła podnieść ręki do gory, była dzieckiem z ogromną wiotkością, a teraz gdy ma niecałe 2 lata staje na nóżki. Bardzo polecam Pana Doktora Wojciech Kiebzaka.
  • 03.04.16, 17:18
    POLECAM PANA DOKTORA KIEBZAKA. JEST OSOBĄ STANOWCZĄ I WYMAGAJĄCĄ, ALE JEGO POSTĘPOWANIE WYNIKA Z TEGO, ŻE NIEKTÓRZY RODZICE NIE PODCHODZILIBY DO TERAPII POWAŻNIE (DZIECI NIECHĘTNIE JĄ WYKONUJĄ). WIEDZA PANA DOKTORA JEST SZERSZA NIŻ WIĘKSZOŚCI FIZJOTERAPEUTÓW W POLSCE I NIE ODDAŁA BYM POD OPIEKĘ SWOJEGO SYNKA INNEMU SPECJALIŚCIE. MÓJ SYN MIAŁ OBNIŻONE NAPIĘCIE MIĘŚNIOWE PO PRAWEJ STRONIE CIAŁA, PRAKTYCZNIE NIE PORUSZAŁ PRAWĄ RĄCZKĄ, A JEGO GŁÓWKA BYŁA TAK ASYMETRYCZNA, ŻE WSZYSCY ZWRACALI MI UWAGĘ NA JEGO WYGLĄD. NIESTETY PRZEZ 4 MIESIĄCE NIKT NIE TRAKTOWAŁ MOICH SPOSTRZEŻEŃ POWAŻNIE I NIE BYŁAM W STANIE UZYSKAĆ ŻADNEJ POMOCY ZE STRONY PEDIATRÓW (MÓWILI, ŻE WYROŚNIE) A STAN DZIECKA SIĘ POGARSZAŁ. DOPIERO PAN DOKTOR WYSŁUCHAŁ MNIE, POSTAWIŁ DIAGNOZĘ I PODAŁ TERAPIE. PO 2 MIESIĄCACH STOSOWANIA DZIECKO NIE ODBIEGAŁO OD SWOICH RÓWIEŚNIKÓW POD WZGLĘDEM ROZWOJU FIZYCZNEGO. BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA I SZCZERZE POLECAM PANA DOKTORA KIEBZAKA.
  • Gość: yuto IP: *.play-internet.pl 06.04.16, 20:01
    Witam. Zdecydowanie NIE polecam tego pana. Ma tytul doktora fizjoterapii, tego mu nikt nie odbierze ale lekarzem po studiach medycznych nie jest. Jest za to chamskim furiatem. Nie chcial wytlumaczyc jak cwiczyc z dzieckiem,rzucal dokumentami, moje dziecko wpadlo w nerwice po kilku wizytach u tego pana. Zdecydowalam zaprzestac chodzenia. Znalazlam innego, fantastycznego fizjoterapeute, ktory ma swietne podejscie do dzieci i zna sie swietnie na tym co robi a robi to z miloscia i pasja, nie z musu jak poprzednik... Pan, o ktorym mowa na forum nie ma szacunku ani do rodzicow swoich pacjentow ani do pracownikow. Teraz juz sie nie rehabilitujemy, dziecko jest w bardzo dobrym stanie dzieki innemu rehabilitantowi, ktory NIGDY podczas wizyty nie podniosl na nikogo glosu.
  • 07.04.16, 13:22
    Jesteście niesprawiedliwi. Kazdy z was mysli tylko o tym jak wy sie czujecie, o tym, ze wasze dzieci placza, a Doktor na to nie reaguje (bo niby co ma zrobic? przerwac swoja prace i uciszac dziecko?), o tym, ze jest stanowczy i dobitnie podkresla jak cwiczyc, co robic. Gdyby sie rozczulal nad kazdym z nas to nic z tego by nie wyszlo. Wezcie pod uwage to, ze on ma tysiace dzieci i jeszcze wiecej rodzicow do "ogarniecia", nikt nie chce krzywdy ani dla was ani tym bardziej dla dziecka. A te wszystkie opinie sa wynikiem tylko i wylacznie emocji. Ja po pierwszej wizycie tez mialam mieszane odczucia ale chce dla mojego dziecka jak najlepiej. Czy Doktor komus z was ublizyl czy powiedzial cos niestosownego ze mowicie ze jest chamski? Opanujcie sie! Jesli chcecie by ktos powiedzial wam ze jest wszystko w porzadku w momencie takim, jak jest zle, to owszem powinniscie zmienic lekarza. Z Doktorem da sie porozmawiac normalnie i wszystkiego mozna sie dowiedziec. Spojrzcie na to z drugiej strony zamiast wypisywac oszczerstwa bo macie urazona dume.
    Pozdrawiam Doktora i do zobaczenia na kolejnej wizycie.
    Patrycja Chrut
  • 08.04.16, 18:11
    Witam.
    Uważam,że wszystkie te negatywne opinie na temat doktora Kiebzaka są niesprawiedliwe
    i krzywdzące. Do doktora trafiłam ponad 4 lata temu z dwoma synami i zdiagnozowana dystrofią.Dla nas jako rodziców taka wiadomość brzmiała jak wyrok.Załamaliśmy się..I co dalej..Zaczęliśmy poszukiwania rehabilitanta no i niestety,tu zaczęły się schody...Jak nie brak miejsc to zbyt odległe terminy.I cudem,przez znajomą znajomej trafiliśmy do doktora,który z miejsca,bez wyznaczania terminu widząc nasz strach,kazał przyjechać z chłopakami,żeby stwierdzić z czym mamy do czynienia.Po prostu zajął się naszymi dziećmi,jak również nami jak ''zatroskany ojciec''.Każdego dnia dziękuję Bogu,że na naszej drodze życia,w tak trudnym dla nas momencie postawił takiego CZŁOWIEKA.Terapie wykonujemy w domu według zaleceń,ale jak to bywa z nastolatkami,czasem buntują się i ani prośbą ani grozbą nie da się ich zmusić do ćwiczeń.Zwyczajnie odpuszczają.Oczywiście na kolejnej wizycie,jako fachowiec,doktor to w lot wyłapuje i jako człowiek,który się troszczy,któremu zależy na zdrowiu pacjentów wprost i bezpośrednio reaguje na nasze zaniedbanie.Ale to właśnie tylko wtedy ma sens jeśli nie tylko się chwali ale i gani jeżeli zajdzie taka potrzeba,a my jako DOROŚLI,ODPOWIEDZIALNI ludzie odbierzemy tę naukę z pokorą, nie krzywdząc takimi wpisami przy okazji tych którzy starają się nam pomóc bo brak nam dystansu do siebie,do naszych dzieci.Nasi synowie są bardzo sprawnymi chłopcami,biegają,pływają,grają w piłkę,jazda na rowerze nie sprawia im żadnego problemu.A mogło być inaczej....Doktor zawsze poświęca nam tyle czasu ile trzeba.Nigdy nas nie pospiesza,nigdy nie zbywa.Po zakończonej wizycie zawsze pyta czy wszystko jest jasne,czy mamy jakies wątpliwości,jakieś dodatkowe pytania,a to co mamy zlecone do pracy w domu rozpisze na karteczce jako ściąge,bo przecież cos może nam umknąć.Zachowanie doktora to nie tylko profesjonalizm,ale również oddanie siebie drugiemu człowiekowi,współczucie,chęć niesienia pomocy,wielkie serce.Jako pięcioosobowa rodzina mieliśmy do czynienia z wieloma chorobami,przypadłościami i co za tym idzie,wieloma lekarzami.Spośród nich wszystkich jest niewielu doktorów ,których cipło wspominam,do których w ogóle wracam.Oczywiście wśród tych bliskich sercu znajduje się doktor KIEBZAK i to w czołówce.Jego zespół to też świetni ludzie.Osobiście miałam przyjemność poznać dok. Justynę[niesamowita kobieta],dok. Adriana.Mam nadzieję że doktor Kiebzak długo będzie z moją rodziną,bo zdaję sobie sprawę z tego,że czeka nas praca do końca życia.Nie jesteśmy w stanie odwdzięczyć się doktorowi za jego pracę i troskę,ale zawsze i każdemu będę mówić o człowieku ,który pomógł nam ??ujarzmić ?? chorobę dzieci.
    CAŁYM SERCEM DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY
    :)
    Rodzina Trzcińskich .

• 11.04.16, 17:38
    Witam! Syn jest pacjentem Pana Doktora Kiebzaka już 4 rok.Nigdy nie zapomnę naszej pierwszej wizyty, kiedy dziecko trafiło do Niego z bólem a On wyszedł na korytarz, przeprosił nas, że nie może od razu przyjąć, pokazał Michałowi jak ma siedzieć by zminimalizować ból ,zaprosił do cieplejszej poczekalni...Odkąd syn rehabilituje się u Pana Dr jego kręgosłup naprawdę zrobił "postępy" i wrócił do właściwej pozycji!Wizytom u Pana Dr oprócz rehabilitacji towarzyszą mądre rozmowy o wartościach, życiowych wyborach (syn ma obecnie 17 lat ), dlatego Michał zawsze z niecierpliwością czeka na każde następne spotkanie. Pan Dr jest dla niego dużym autorytetem a takich młodzież nie ma dziś wielu. Może dlatego też zawsze starał się dokładnie wykonywać ćwiczenia i zalecenia Pana Doktora by zasłużyć na Jego uznanie co zresztą mu się udaje i pochwał mu Pan Doktor nie szczędzi. Kiedyś jednak usłyszał słowa nagany, które przyjął z godnością, bo dobrze wiedział ,że na nie zasłużył.Nigdy, ale to nigdy w ciągu czterech lat nie spotkałam się z jakimkolwiek przejawem chamstwa ze strony Pana Doktora czy innych osób pracujących w tym szpitalu! Jestem zdegustowana takimi krzywdzącymi opiniami. Dziękuję za wszystko co Pan Doktor zrobił i jeszcze zrobi dla naszych dzieci a swoich pacjentów. Życzę dużo, dużo zdrowia Panie Doktorze!M.Wolny
  • Gość: Marta IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.16, 11:07
    W obozie pana doktora jak widać pełna mobilizacja. Dobry gabinet lekarski według mnie nie wymaga reklamy, a jeśli już to nie na forum gazety wyborczej .
    Ktoś chyba wyświadczył panu doktorowi "niedźwiedzią przysługę".
    A tak na marginesie, to forum schodzi na psy. Stało się miejscem do zamieszczania darmowej reklamy przy braku reakcji ze strony Gazety.PL
  • Gość: Robert Gilarski IP: *.ip.fortes.com.pl 23.04.16, 01:01
    Szanowni Państwo, trafiłem tu przez przypadek, a dokładniej mówiąc kierowany tymi bardziej nieprzychylnymi głosami. Również uważam, że tej klasy SPECJALISTA i tego pokroju CZŁOWIEK nie potrzebuje reklamy na forach, tym bardziej tego typu. Ale krzywdzące, a dużo bardziej żałosne jest wypisywanie tego rodzaju bzdur; coś o autoreklamie, o nieprofesjonalizmie. Ludzie dzielą się tu opiniami, wrażeniami z doświadczania często drugich narodzin swych pociech, otrzymania szansy na lepsze jutro a w opozycji widzimy NIEUZASADNIONE komentarze o krzyczeniu, chamstwie czy furii???
    Szczytem CHAMSTWA i desperacji jest zamieszczanie tak nieprawdziwych komentarzy i to jeszcze ANONIMOWO, nawet na tego typu forach. Zresztą to powinno świadczyć samo przez się o tych komentarzach i ich autorach.
    Fizjoterapia i rehabilitacja to trudna dziedzina, i chcąc osiągnąć sukces trzeba STUPROCENTOWO polegać na terapeucie. A udając się do Pana doktora Kiebzaka można ze spokojnym sumieniem to czynić, mówię to jako Jego student ale i człowiek, który miał okazję widzieć doktora w akcji
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.16, 09:39
    Sam wstęp " Szanowni Państwo, trafiłem tu przez przypadek " według mnie wyjaśnia wszystko. Zgadzam się z twierdzeniem, że tej klasy specjalista nie potrzebuje reklamy na forum.
  • 23.05.16, 22:08
    Fantastyczny człowiek! Znakomity specjalista! Naprawdę, polecam z całego serca.
  • 23.05.16, 22:08
    Fantastyczny człowiek i znakomity specjalista! Polecam z całego serca!
  • 23.05.16, 22:15
    O ile mi wiadomo, dr Kiebzak jest fizjoterapeutą, nie lekarzem. Doktor to tytuł naukowy. Posiada ogromną wiedzę, umiejętności, jest nieocenionym fachowcem w swojej dziedzinie. Metoda Vojty, którą preferuje jest jedną z najskuteczniejszych terapii w przypadku małych dzieci (nie tylko zresztą, czego doświadczyłam osobiście). Pan Kiebzak jest stanowczy i konkretny, bardzo zasadniczy, a negatywne opinie mamuś, które są zbulwersowane tym, że nie traktuje się ich jak księżniczki i jeszcze każe im się pracować w domu z dziećmi są nie na miejscu. Byłam wielokrotnie świadkiem takich sytuacji i ani razu nie nazwałabym postawy Kiebzaka "chamstwem".
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.16, 19:40
    Dobry specjalista nie potrzebuje darmowej reklamy na forum.
  • 14.06.16, 09:19
    Nikt tu nie mówi, żeby Pan Kiebzak traktował "mamusie" jak księżniczki, jedynie jak człowieka! Dziwne, że odkąd zmieniliśmy doktora nasza córka przestała być nerwowa i płakać na każdej wizycie. Ja natomiast nareszcie wiem, jak wykonywać ćwiczenia, bez nerwów i niepotrzebnego stresu. A skoro Pan Kiebzak nie może znieść płaczu dziecka, po co się takimi małymi pacjentami zajmuje?
  • 27.05.16, 14:59
    Gdzie obecnie przyjmuje dr Kiebzak? Bo na Prostej już nie. Czy ktoś wie, jak się do niego umówić?
  • 20.06.16, 20:19
    Pan dr Wojciech Kiebzak to doskonały specjalista i wielki fachowiec światowej klasy w swojej dziedzinie. Nie potrzebuje reklamy na forach. Jego praca i wyniki mówią same za siebie. Bardzo nam pomógł- bezinteresownie- na fundusz. Cechuje Go bardzo wysoka kultura osobista, ogromna empatia i wielka życzliwość. Jeśli jakiś baran nie potrafi dopilnować aby dziecko systematycznie wykonywało w domu zalecone ćwiczenia, to Pan Doktor tego za nikogo nie zrobi. Polecam z całego serca Pana Doktora!!! Pozdrawiam Panie Doktorze- Iwona Łapot
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.16, 08:15
    Wazelina, jak się okazuje jest dalej artykułem pierwszej potrzeby.
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.16, 23:51
    Witam.
    Pan dr Kiebzak to wspaniały człowiek i specjalistą w swojej dziedzinie. Dziękuję Mu za to co zrobił I nadal robi dla mojej córki po ciężkim urazie komunikacyjnym. Wystarczy Mu zaufać I wykonywać wszystkie zalecane ćwiczenia sumiennie z wielką pokorą i cierpliwością ,słuchać co mówi a wszysko ulozy sie w calosc. Nie zgadzam sie z opinia że jest impulsywny, niegrzeczny.Cechuje Co wielka kultura i wiedzą, odpowiednie podejście do zrozpaczonego rodzica i do dziecka. Dzięki Jego umiejętnościom moja córka chodzi,mówi, myśli logicznie z dnia na dzień jest coraz lepiej. Chylę przed Nim czoło za to co zrobił dla nas.
    Stworzył również profesjonalny zespół rehabilitantów, którzy są świetni I znają się na swojej pracy- wielkie dzięki i uznanie dla pani Justyny.
    Pozdrawiamy Pana i życzymy sukcesów. Do zobaczenia. Rodzice Wiktorii
  • Gość: Marta IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.16, 08:01
    Po takiej reklamie wazeliniarzy na forum pan doktor chyba więcej stracił niż zyskał.
  • Gość: Rodzic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.16, 00:02
    Tu nie piszą wazeliniarze tylko wdzięczni rodzice którzy przeżyli dramat. Dzięki doktorowi dzieci ich odzyskały sprawność . Kto chce być pacjentem doktora jest A komu nie odpowiada niech szuka dalej.
  • Gość: Aaaannnniiiiaaaa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.07.16, 15:35
    Z czystym sumieniem polecam dr Kiebzaka To prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Miły, uprzejmy i nigdy nie spotkalam sie z chamstwem jak tu niektórzy piszą. Mój syn urodził się z 1 pkt w skali apkar w ciężkiej zamartwicy. Lekarze dawali mu małe szanse ze sie podniesie. Dzięki ćwiczeniom od Pana Doktora mój syn wlasnie postawił swoje samodzielne pierwsze kroki. Fakt jeszcze dluga droga przed nami ale jak do tej pory to wielki sukces. I jeżeli ktoś napisze ze to kolejna autoreklama lub wazeliniarstwo to odrazu odpowiadam ze to jest wdzięczność rodzica za pomoc i poświęcony czas( nieodpłatnie). A mamusie które wolą poświęcić swój czas u kosmetyczki niż własnemu dziecku niech zachowają negatywne komentarze dla siebie. Pozdrawiam Pana Doktora mama Wojtusia.
  • Gość: Aaaannnniiiiaaaa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.07.16, 17:00
    Przepraszam miałam na mysli " a te mamusie które wolą swoj czas poświęcić u kosmetyczki niż na rehabilitację i cwiczenia robione w domu zalecone przez Pana Doktora niech zachowają negatywne komentarze dla siebie"
  • 28.07.16, 10:06
    Dr Kiebzak należy do grona najlepszych rehabilitantów w kraju. Nie obiecuje cudów ale zaproponowane przez niego metody leczenia przynoszą efekty (większe lub mniejsze w zależności od stanu pacjenta). Często podkreśla, iż nie zdarzyło się jemu w jego praktyce lekarskiej zaszkodzić pacjentowi co najwyżej nie dało się rady pomóc w takim stopniu jak oczekiwaliby od niego pacjenci lub opiekunowie. Po prostu w przeciwieństwie do wielu lekarzy wie co chce osiągnąć, jak również wie w jaki sposób tego dokonać. Ciągle szuka nowych metod, doskonali już istniejące, nie stoi w miejscu. Jego energia wydaje się być niewyczerpalna. Zaraża optymizmem pacjentów jak również ich opiekunów będąc przy tym wytrawnym psychologiem. Do dr Kiebzaka trafiłem dzięki informacji na forum internetowym. Jestem tatą małego (no może już nie tak małego bo 7 letniego) Kacperka chorego na porażenie mózgowe. To zdolny, kochany chłopczyk, który ma jednak poważne problemy z motoryką (chodzenie). Po pół roku od pierwszej wizyty doszło do pewnej poprawy. Ćwiczenia zaordynowane przez dr Kiebzaka przyniosły efekt w postaci poprawy sylwetki, prawidłowego stawiania kroków, ułożenia stóp. Kacperek jeździ obecnie na rowerku, potrafi przejść samodzielnie (choć zależy to od dnia) nawet 200, 300 metrów bez upadku. Osoby, które znają tą chorobę wiedzą co to za osiągnięcie. Dr Kiebzak jest otwarty na wszystkie metody, lekarzy, specjalistów, którzy mogą pomóc i to również ważne. Opieka bowiem staje się w Jego przypadku kompleksowa, nie jest ograniczona tylko do jednego wymiaru. Polecam dr Kiebzaka bo to prawdziwy skarb na mapie rehabiliacji, leczenia pacjentów, w tym również tych z porażeniem móżgowym!!!!
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.16, 08:30
    Pochwalny wpis i podanie nazwiska nazwiska to środek do uzyskania wdzięczności osoby której te wpisy dotyczą. Dobry gabinet reklamy nie potrzebuje, szczególnie tej na forum.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.