16.04.09, 13:46
czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego okulistę dziecięcego?? a jak
jeszcze ten specjalista miałby "pojecie" o wcześniakach to już byłoby super!
Obserwuj wątek
    • s_justine Re: okulista 16.04.09, 19:57
      Ja ze swoją córką chodziłam do pani dr Wieczorek przyjmuje na Mickiewicza a prywatnie na Hipotecznej w optyku. ale ostatnio słyszałam o niej negatywne opinie. Nie wiem na ile prawdziwe. Ja byłam zadowolona, jednak tym razem wybiorę się na kontrolę do pana Rybowskiego. Przyjmuje tylko prywatnie na Sienkiewicza blisko dworca w budynku, gdzie jest główny salon ery. On nie jest okulistą typowo dziecięcym, ale wiem że bardzo dużo dzieci do niego chodzi. Jest bardzo dobry w tym co robi no i ma sprzęt... Z tym że przy wizycie trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 100 zł. Mimo wszystko uważam że warto.
          • gonia744 Re: okulista 23.04.09, 15:41
            Jesli chodzi o wcześniaczki, to na Prostej w poradni wcześniaków
            przyjmuje dr Płonecka-Gościniewicz, skierowanie powinnas dostać ze
            szpitala w którym rodziłaś,Jest jedyna w województwie która robi
            badania tak małym dzieciaczkom.My tam z moja Małą chodziłyśmy pare
            miesięcy.Pozdrawiam.Gosia
                  • miska71 Re: okulista 05.09.09, 15:31
                    dr Dębicka, przyjmuje na ul. Sikorskiego, przyjezdza tutaj ze Starachowic... do
                    Cieslika zrazilam sie bardzo... Rybowski jest ok ale nie dla dzieci...
                    W w/w przychodni jest tez inna pani dr - typowa dla maluszkow.
      • mandy5 Re: okulista 27.09.09, 19:10
        dr Wieczorek przyjmuje na Mickiewicza a pry
        > watnie na Hipotecznej w optyku. ale ostatnio słyszałam o niej
        negatywne opinie.
        > Nie wiem na ile prawdziwe.

Ja nie mam nic dobrego do powiedzenia na temat tej pani. Do dziś mam
        dreszcze jak pomyślę, co by było gdyby dalej leczyła mojego synka.
    • malegoadamamama okulista_odradzam przychodnię na Mickiewicza 17.01.10, 23:25
      Powiem tak... pomoc okulistyczna dla dziecka w Kielcach to jakiś dramat.
      Najpierw pani Polit (przychodnia na Mickiewicza) stawia złą diagnozę ( ok.
      czasami się zdarza ), potem dr Treliński stawia dobrą diagnozę za co dziękuję,
      bo w końcu wiedzieliśmy co robić. Niestety na prywatne wizyty nie stać
      wszystkich, więc wracamy na Mickiewicza do dr KOPIŃSKIEJ, która przez 2 miesiące
      męczy dziecko lekarstwami i mówi, że nic nie da się zrobić, mimo prośby nie daje
      skierowania na wymaz z oka i twierdzi ze zabiegów chirurgicznych się nie
      wykonuje, mówi że trzeba czekać. DO tego w czasie godzin pracy w przychodni dla
      DZIECI urządza sobie prywatę przyjmując znajomego księdza i emerytowanego pana
      doktora, a na korytarzu zniecierpliwione dzieci ( spóźniła się do pracy ponad
      godzinę). Żeby było zabawniej skargę na przychodnię przyjmuje kto? dr kopińska,
      więc nawet nie ma co się wysilać. Ostatecznie dr Domagała (pediatra) powiedział
      ze w takim stanie nie ma co męczyć dziecka kroplami i maściami ponieważ to się
      kwalifikuje na zabieg i polecił mi KLINIKE OKULISTYCZNĄ W KATOWICACH. Fakt..
      można nazwać to miejsce fabryką, bo trafia tam cala Polska, ale na wizytę nie
      czekaliśmy, przyjęli nas z dnia na dzień, wyznaczyli szybko termin zabiegu,
      sprzęt, miła obsługa ( oczywiście wyjątki się znajdą). Jesteśmy po zabiegu, a
      wszystko trwało 4 tyg, gdyby nie przeziębienie synka to trwałoby tydzień. Tam
      naprawdę są specjaliści. Wracając do Kielc, to osobiści słyszałam bardzo dobre
      opinie o pani dr ze Starachowic, ale nie pamiętam nazwiska, przyjmuje również w
      Kielcach. Być może to ta sama, o której ktoś pisał w poprzednich postach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka