Dodaj do ulubionych

Lokal na chrzciny Łódź... pomocy proszę :)

12.09.11, 23:03
Dziewczyny pomóżcie!!!
W październiku wybieram się do mojego rodzinnego miasta Łodzi, po kilku dobrych latach przerwy, kompletnie nie orientuje się gdzie można zorganizować kameralne chrzciny.
Może jesteście w stanie coś polecić, zaproponować.
Kościół, fotografa itp na szczęście udało mi się załatwić telefonicznie ale lokal przyprawił mi sporo problemów. Nie zamierzam wyprawiać drugiego wesela i zapraszać połowy miasta, myślę o skromnym obiedzie z deserem i lampą wina dla najbliższych 11 osób.
Myślałam o karczmie Młyniec przy Zgierskiej, ciągle pamiętam tą niesamowitą polską atmosferę, wspaniałe jedzenie i wystrój ale niestety nie mogę się doczekać odpowiedzi od menadżera.
Chrzest odbędzie się w parafii Najświętszego Zbawiciela przy Włókniarzy.
Przy okazje jeżeli znacie koszty takiej "imprezy" proszę o podanie orientacyjnej kwoty.

Z góry dziękuje i pozdrawiam
gosia z xxx
Edytor zaawansowany
  • bpauli 13.09.11, 11:23
    Polecam Osadę Rybacką Sereczyn sereczyn.pl. Mieliśmy tam obiad na 20 osób po chrzcinach. Co prawda nie jest to w Łodzi (osada leży między Pabianicami i Rzgowem) i trzeba dojechać, ale w Łodzi nie ma takiego wyjątkowego miejsca. Zależało nam, ze względu na obecność 9 dzieci na chrzcinach, żeby było trochę miejsca do pobiegania, zieleni a w Sereczynie poza drewnianą karczmą, w której na górze i na dole można urządzić obiad po chrzcinach czy komunii, są stawy, teren na powietrzu, gdzie rozstawione są stoły i można zjeść złowioną przed chwilą pyszną rybę obok las. Poza tym mają tam przepyszne jedzenie (zupa z suma na pierwsze, na drugie do wyboru - ryba, kaczka faszerowana i chyba schab pieczony (już nie pamiętam). W czerwcu 2010 r. płaciliśmy około 110 zł/os.
  • kore.anka 13.09.11, 12:18
    To na tych chrzcinach nic nie jedliście, skoro po chrzcinach musiał być obiad?

chrzciny blp, D. ~in
    < przyjęcie wydane w związku z uroczystością chrztu>
  • monia-1976 13.09.11, 16:33
    My mieliśmy chrzciny w Dworku u Zielińskich. Bardzo fajne miejsce, duży, piękny ogród i naprawdę super jedzenie. Cena ok 100 zł od osoby 2 lata temu
    pozdrawiam
  • basiazul 05.11.13, 14:25
    Oooo! Szkoda, że to takie stare! Ponawiam pytanko, bo już moja mała zaczyna chcieć zobaczyć świat i męczy mamusie kopniaczkami i szturchnięciami, a pewnie długo z chrztem nie będziemy czekać smile
  • felinea 06.11.13, 08:17
    Jak dużo osób będzie się obżerać z okazji chrzcin małej? wink
    Jak lubicie swojską polską kuchnię, to możesz zadzwonić do Restauracji Gościnnej na Puszkina. przy Świętowaliśmy tam chrzciny mojej ślicznej chrześnicy, całkiem kameralnie, bo na 20 osób, pani Grażynka nam tak zorganizowała stoliki, żebyśmy nie musieli do siebie krzyczeć, ale też nie siedzieli jak sardynki, mąż zachwalał mięsko, a ja oszczędzałam siły na deser, bo ze mnie taka „słodyczara” smile, a do tego sama dzidzię noszę to sobie mogę pozwolić smile Pewnie też będę tam imprezę zabierać, może się spotkamy smile
  • basiazul 06.11.13, 10:20
    Oooo wygląda sympatycznie, tylko mam jedną wegetariankę w liście gości, pewnie będzie marudzić, ale ona wszędzie marudzi, gdzie się jej nie weźmie smile Tam na stronie jest napisane, że wychodzi 120 zł za stolik na chrzciny, tak faktycznie jest? Czy dochodzi 10 dodatkowych kosztów?
  • felinea 06.11.13, 11:31
    Jak nie będziesz chciała fajerwerków, 10-metrowego ciasta i koncertu Beyonce na chrzcinach, to spokojnie się w 120 zamkniesz wink
  • osimek 08.05.15, 19:37
    Mogę polecić Willę Marinę na przeciw Portu Łódź na Pabianickiej. My mieliśmy komunię i 40 męża.
    było super, jedzenie i obsługa super. Polecam
    --
    Pozdrawiam
    Joanna
  • prawdziwyprzemus 12.06.15, 14:55
    Polecamy serdecznie Gęsi Puch. Smaczne jedzonko, miła obsługa, kameralna atmosfera.

Pozdrawiam

www.foto.msline.pl
  • saczek1 27.07.15, 19:47
    Proponuję restarurację Małgosia przy Tatrzańskiej na Dąbrowie. Dobre domowe jedzenie i fachowa obsługa.
    --
    Dąbrowa i Zarzew - Informator Osiedlowy
  • prawdziwyprzemus 21.01.16, 14:42
    Może Gęsi Puch ?
  • iwona8000 02.03.16, 12:08
    Mój siostrzeniec miał organizowane chrzciny w pałacyku Soplicowo. Przyjęcie było ogólnie bardzo kameralne i bez nie wiadomo jakich ?fajerwerków?. Naprawdę nie wiem czemu niektórzy wyprawiają chrzciny jakby robili co najmniej wesele. Na wyróżnienie zasługuje naprawdę bardzo dobre jedzenie widać że robione z najlepszych produktów. Plusem tam jest też spory ogród gdzie mogły się wyszaleć i wybiegać dzieciaki. Bardzo fajne miejsce na taką uroczystość.
  • ewela12qw 25.04.18, 15:42
    Można lokalu tutaj poszukać, najlepsze lokale w Łodzi tu są :
    chrzcinyikomunie.pl/miasto/lodz/
    Pozdrawiam Monika z Pabianic smile
  • dt.bartek1999 18.03.19, 11:57
    Znajomi organizowali w tym lokalu chrzciny dwójki swoich dzieci. Jedzenie przepyszne. Serdecznie polecam ten lokal każdemu chrzcinyikomunie.pl/obiekt/557-jadlodajnia-dietetyczna/
  • adrian99 26.06.19, 10:07
    Organizowałam w tym lokalu chrzciny dwójki swoich dzieci. Jak zawsze na niczym się nie zawiodłam. Jedzenie przepyszne. Serdecznie polecam ten lokal każdemu chrzcinyikomunie.pl/obiekt/restauracja-stylowa/
  • darmaz 02.08.19, 15:16
    Witam!
    Ja mogę polecić ten lokal chrzcinyikomunie.pl/obiekt/853-polskie-smaki/
    Jest naprawdę świetny!!
  • darmaz 02.08.19, 15:17
    Mogę również polecić tą restaurację bankietyikonferencje.pl/obiekt/302-restauracja-soplicowo/
    Również serwują naprawdę dobre dania.
  • soniaa1992 16.09.19, 15:22
    Ostatnio robiliśmy chrzciny syna w tym lokalu, muszę powiedzieć że wszyscy goście wyszli uśmiechnięci i najedzeni po przyjęciu słyszeliśmy od nich same pozytywne opinie więc brawo dla Was smile My jako rodzice również byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z obsługi jak i ze smaku potraw. chrzcinyikomunie.pl/hotele/813-kolumnapark-hotel-restauracja Bardzo dziękujemy na pewno będziemy polecać i jeszcze nie raz wrócimy. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka