Dodaj do ulubionych

dobry pediatra

18.02.12, 17:33
poszukuję dobrego pediatry na Bałutach w Łodzi, jeśli możecie kogoś polecic to piszcie, będę wdzięczna
Edytor zaawansowany
  • lilalulu 21.02.12, 15:38
    ja chodzę do dr Anny Gasińskiej. Przyjmuje na Sierakowskiego prywatnie. Jak na razie jestem zadowolona. Wszystkie diagnozy trafne, a dodam że mój synek to nie jest łatwy przypadek. Ale pewnie ile osób tyle opinii. Polecam stronę znany lekarz. Aha jeszcze dr Tkaczyk jest podobno dobry ale to już tylko znam z opowieści

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09k19eo1q1v.png
  • binkaa 22.02.12, 13:55
    ja do dr Gasińskiej poszłam raz
    dzieciak mi kaszlał już kilka tygodni, powiedziała że to po infekcji i absolutnie nie ma się czym martwić i dostał syrop przeciwkaszlowy (sinecod i drosetux) oraz robione pigułki na zmniejszenie migdałków
    dwa dni później okazało się ze jest zapalenie płuc
  • taka_jedna3 23.02.12, 08:42
    binkaa mam podobne doświadczenie z pediatrą do której chodziliśmy dotychczas, przez kilka tygodni kaszel i katar, przepisywanie co tydzień Pulmeo, ostatecznie dziecko wylądowało w szpitalu z wysoką gorączką po drgawkach z zapaleniem płuc
  • oliwija 23.02.12, 17:46
    dr. gasińska leczyla mnie jak byłam mała... wiec nie jest to osoba młoda...
    szczerze polecampanie pracujące w poradni Renoma na sierakowskiego 6/8 wszystkie 3

--
    gdyby nie kobiety, koniec świata dawno byłby już za nami
  • elza.303 24.01.13, 22:22
    Ja polecam dr Dynowskiego,niestety ze Zgierza ,przyjmuje prywatnie,wizyta 50-70 zł leki robione ,trafne diagnozy
  • oliwija 13.11.12, 19:36
    lilalulu napisała:

> ja chodzę do dr Anny Gasińskiej. Przyjmuje na Sierakowskiego prywatnie. Jak na
    > razie jestem zadowolona. Wszystkie diagnozy trafne, a dodam że mój synek to nie
    > jest łatwy przypadek. Ale pewnie ile osób tyle opinii. Polecam stronę znany le
    > karz. Aha jeszcze dr Tkaczyk jest podobno dobry ale to już tylko znam z opowieś
    > ci
    dr. Anna gasińska leczyła mne i moja siostre wiec juz jakies 30 lat temu .... wg mnie wtedy byla dobra a teraz.... cóż....

--
    www.cats.alpha.pl/catdesigns/animations/anim33.gif
  • mamuska_77 02.08.12, 22:25
    dr katarzyna szuttenbach - świetny lekarz z bezbłędną intuicją; antybiotyk tylko wtedy, kiedy już nic innego nie działa. Może nie jest zbyt rozgadana, ale po kilku wizytach "swojego" pacjenta traktuje już cieplej. Dla mnie najważniejsze, że jest fachowcem. (przychodnia na rogu Kasprzaka/Długosza)

dr Funkowicz (Renoma na Sierakowskiego, w ramach NFZ). Super lekarka, również nie podaje zbędnie antybiotyków, w dodatku niedrogo przyjeżdża na wizyty domowe.

Za to nie polecam p. Tyczyńskiej w tejże Renomie - ta bardzo lubi antybiotyki, choć przyznaję, że jets przemiła i przesympatyczna smile
  • malibali 04.08.12, 22:06
    a można prosić jakiś kontakt do dr Funkowicz? Chodzi mi o wizyty domowe...
  • mfunia 24.11.13, 20:20
    Uprzejmie informuję, że zakończyłam moją współpracę z Renomą. W razie potrzeby proszę o kontakt pod numerem tel. 609 738 630.
  • oliwija 24.11.13, 20:54
    pani doktor a gdzie teraz będzie pani przyjmować?
  • mfunia 24.11.13, 21:16
    Nowa poradnia TOLEK, Wrocławska 20. Zapraszam smile
  • oliwija 24.11.13, 21:22
    super... wiem gdzie to jest.. pojawimy sie tam na pewno
  • girl1985 09.04.14, 17:53
    Witam pani doktor.

mam pytanie, czy zna pani jakiś konktakt do dr. Iwony Tyczyńskiej? Chodzilam z dzieckiem do przychodni z którą zakończyła współpracę i teraz nie mam z nią kontaktu a zależy mi aby nadal leczyła mi dzieci.
    pozdrawiam
    Milena
  • mfunia 09.04.14, 20:09
    O ile mi wiadomo, Pani Dr Tyczyńska współpracuje obecnie z poradnią w Andrespolu. Ale nie znam niestety dokładnych namiarów ani też nie mam kontaktu z Panią Doktor.
    Pozdrawiam smile
  • kasia580 17.10.12, 13:06
    ja do dr. gasińskiej poszłam raz i dzięki temu że ona rówież się nie poznała na chorobie mojej młodej trafiłam z nią do szpitala, więc nie polecam
    natomiast dostałam namiar na prywatnego pediatrę który parę lat spędził we Francji i obenie on zajmuje się moją młodą, chociaz muszę przyznac że po kuracji uodparniającej moja córka rzadko choruje- jeśli ktoś zainteresowany podam kontakt na priva. Lekarz bardzo miły, z podejściem do dzieci i wie co podawać i jak leczyć...przyjeżdża do domu
  • moni_30 18.10.12, 15:58

"dostałam namiar na prywatnego pediatrę który parę lat spędził we Francji"

Serdecznie proszę o namiar na tego pediatrę smile
    moni_30@gazeta.pl

www.pomoz-amelce.pl/
  • rafaleczka 29.10.12, 13:26

>
    > "dostałam namiar na prywatnego pediatrę który parę lat spędził we Francji"

tez poprosze
  • truskawka-00 05.11.12, 21:09
    A dobry pediatra na widzewie? Może ktoś polecić? Najlepiej w przychodni, w której jest też położna.
    --
    http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/8822
  • mamastefana 15.11.12, 21:50
    cześć Pani dr Gasińska lekarka z bardzo dużym doświadczeniem olbrzymia wiedza zawsze potrafi wyprowadzić , zaradzić chorobie jestem na tak tak tak pozdrawiam agata
  • little.d 19.12.12, 11:48
    Ja bardzo polecam dr Katarzyne Zych-Krekore. Przyjmuje w ramach NFZ w Szpitalu sw rodziny niestety tylko raz w tygodniu, ale rowniez przyjezdza do dziecka prywatnie. Na co dzien pracuje w ICZMP na pediatrii wiec ma stycznosc z roznymi przypadkami.

Odradzam dr Schuttenbach - byla u nas raz na patronazu i od razu wypisalam dziecko z przychodni, roszczeniowa, niesympatyczna. moze jest fachowcem ale zdecydowanie ciezka w kontakcie wiec ciezko przedstawic co dziecku dolega.

dr okninska w ramach nfz bardzo fajna i sympatyczna, troszke starej daty, ale ogromny fachowiec.

Jestem mama wczesniaka i poszukuje nowego lekarza w ramach NFZ, prywatnie jestem pod opieka dr Zych-Krekory, ale potzrebuje kogos do zwyklych kontroli i bilansow oraz do rozpisania szczepien. zalezy mi zeby byl ktos z doswiadczeniem przy wczesniakach. mieszkam w okolicach manufaktury. mozecie kogos polecic???
    --
    Michał 12.04.2012 | 31 tc | 1650g | 9 pkt Apgar

www.landrynkowy-pyniu.blogspot.com
  • boni33 24.01.13, 12:33
    możecie podać mi namiar ma dr Katarzyne Zych-Krekora prosze!!
  • mama_kloprowa 24.01.13, 22:24
    Polecam dr Ogrodowczyk z przychodni Multimed na ul.1-go Maja 42/44, leczyła mnie, moją siostrę, teraz moją córkę, ma bardzo dobre podejście do dzieci, bardzo polecam, szczególnie jeśli chodzi Ci o szczepienia i bilanse, bo w tej przychodni jest bardzo sympatyczna pielęgniarka od szczepień i bilansów. Pozdrawiam.
  • ewa_ppp 08.03.14, 14:48
    Dr Szuttenbach na prawdę jest dobra. Ma i wiedzę i świetną intuicję, niejedno dziecko wyprowadziła z trudnych sytuacji. Tylko faktycznie trzeba pogodzić się z Jej specyficznym poczuciem humoru... Po kilku wizytach jest cieplejsza wink Ale ja ze swoim dzieckiem z problemami chodziłam do wielu lekarzy, były też i miłe i ciepłe Panie, ale nie potrafiły pomóc mojemu dziecku. A p. Szuttenbach pomogła - teraz jesteśmy z nią od 6 lat. I nieraz sobie obiecuję, że jak jeszcze raz będzie niemiła, to się przepiszę, ale znów trafia z diagnozą w 10-tkę i zapominam Jej uszczypliwości smile Sama ze sobą chodzę do fajnego lekarza, ale pediatra musi być przede wszystkim fachowcem.
  • ewa_ppp 08.03.14, 14:50
    A jak chcesz dobrego i miłego lekarza, to faktycznie dr Funkowicz. Bardzo zaangażowana i również fachowiec.
  • pisze_co_widze 08.02.16, 20:12
    Odradzam Przychodnię Tolek Na Wrocławskiej 20 (Bałuty), przyjmuje tam niejaka Cielecka, nabormuszony i arogancki konował. Zapomniała, że obowiązkiem lekarza jest LECZYĆ ! jeśli jej się to nie podoba, to może wyjechać do Irlandii gary zmywać.
    Trzeba tępić takich tzw. lekarzy, robią więcej przykrości i szkody pacjentom niż leczą.
  • bartoszwawr 27.09.18, 07:30
    Poczytaj sobie opinie o Pani Annie Baranowskiej z mobilnylekarz.pl.
  • bartoszwawr 27.09.18, 07:32
    link z błędnem dałem, tutaj :mobilnylekarz.pl
  • mobilnylekarz 13.01.19, 15:16
    Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
    www.mobilnylekarz.pl
    Pediatra, internista, chirurg.
    7dni w tygodniu na terenie Łodzi i okolic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka