Dodaj do ulubionych

Mamy z Bałut i okolic

27.07.04, 16:38
Cześć dziewczyny.
Zaczynam nowy wątek dla mam z najbizszej mi okolicy, bo w tym który jest (a dotyczy całej Łodzi) nie mogę się połapać.Jest tam za dużo postów dla osób króre są nowe.
Mam na imię Marta. Jestem mamą Agaty(17.04.02)i Michała (06.05.04).
Jeżeli macie dzieciaki w podobnym wieku i chcecie podzielić się swoimi troskami, problemami a może i radościami to piszcie proszę. Można też się ze mną skontaktować na gg (942858).

Pozdrawiam i czekam
Obserwuj wątek
      • martacyg Re: Mamy z Bałut i okolic 27.07.04, 19:18
        cześć Aniu
        A gdzie zamieszkujesz? Bo może byśmy się jakoś umówiły i zapoznały dzieciaki. Bardzo niewielu moich znajomych ma dwójkę nie mówiąc o parce a juz nie wspomnę o tych samych imionach co moje Szkraby.
        Pozdrawiam
        Marta
        • michatka do martacyg 09.08.04, 22:58
          hej,
          nie pisałam, bo mnie nie było
          pojutrze zresztą znowu spadam na dni parę wink
          mieszkam w okolicach parku julianowskiego czyli mickiewicza, o którym mowa w
          tym wątku
          chętnie spotkam się na spacerze ale po 20.08

pozdrawiam wink
          Ania i spółka
    • madziki Re: Mamy z Bałut i okolic 27.07.04, 22:16
      To i ja dołączam do mam z Bałut. Mieszkamy z 3,5 miesięcznym Lesiem na
      Lutomierskiej przy Mokrej.
      Może spotkałyśmy się na wątku majówek??? Ja miałam termin na maj, ale synek o
      miesiąc się pospieszył. smile)

Z wątku o dzieciach wyczytałam, że Flurcia chyba mieszka dość blisko mnie, bo
      na Hipotecznej, ale w którym miejscu???

--
      Magda i Lesio (15.04.2004)
      Lesio
    • trawka3 Re: Mamy z Bałut i okolic 28.07.04, 17:02
      Cześć dziewczyny
      Ja jestem mamą 3 miesięcznej Martusi i mieszkam w okolicach Lutomierskiej.
      Chętnie wybrałabym się na wspólny spacer i wymiane doświadczeń z Wami. Może w
      przyszłym tygodniu jak będzie nieco ładniej, proponuje park Mickiewicza (tak
      się chyba nazywa) Co Wy na to?

Ewelina i Martusia (28.04.2004)
      • madziki Re: Mamy z Bałut i okolic 28.07.04, 19:26
        Park Mickiewicza to który??? Mieszkam tu dopiero od dwóch lat i nie znam nazw
        parków, jedynie okoliczne ulice. smile)
        Jeśli chodzi o przyszły tydzień to ja mogę tylko w poniedziałek lub wtorek, bo
        w środę idziemy do szpitala i pewnie nie będzie nas do końca tygodnia. sad
        --
        Lesio
        • martacyg Re: Mamy z Bałut i okolic 29.07.04, 16:04
          Cześć
          Park mickiewicza zwany inaczej Julianowskim to ten przy Zgierskiej i Biegańskiego, za kościołem. niedaleko Szpitala Jordana i szpitala Biegańskiego.
          Dokładniej to już chyba nie umiem opisać.
          Do zobaczenia.
          PA
      • martacyg Re: Mamy z Bałut i okolic 29.07.04, 16:02
        Hej Ewelino
        ja spotkam się z tobą BARDZO chętnie. Między naszymi dzieciakami jest tylko tydzień różnicy, więc pewnie będziemy miały o czym gadać. może uda się nam jakoś dogadać na gg, lub telefonicznie, lub emailem (mar.cyg@wp.pl). Októrej przeważnie chodzisz na spacery? bo my jesteśmy ok 11 w parku.
        Pozdrawiamy Marta i Agata(14.04.02)i Michał(06.05.04)
    • coronella Re: Mamy z Bałut i okolic 31.07.04, 21:38
      hej! Ja tez w parku bywam prawie codzienie! I tez chetnie sie spotkam! A które
      to główne wejscie ?
      Mój nr gg 510964, chętnie rowniez porozmawiam przez gg

Madziki- buziaki dla Was od calej naszej rodzinki!!! Trzymamy kciuki za Lesia!
      --
      "Kiedy śmieje się dziecko, smieje się cały świat"

Janusz Korczak
      Dorota, mama Dominisi (10.02.2003) gg 510964
      • trawka3 Re: Mamy z Bałut i okolic 02.08.04, 14:00
        Niestety nie możemy się w tym tygodniu z wami spotkać gdyż MARTA zachorowała.
        Ma zmiany w pluckach. Znów będzie miała zastrzyki. Trzymajcie za nas mocno
        kciuki, a jak tylko wyzdrowieje i a będzie jeszcze aktualne spotkanie w jakimś
        innym terminie to chętnie się z wami spotkamy.
        Pozdriawiamy wszystkie mamy z bałut i okolic wraz z ich maluszkami.
        EWELINA i MARTA
        • martacyg Re: Mamy z Bałut i okolic 11.08.04, 15:14
          bardzo przepraszam ale miałam padniety komputer i nie mogłam zajrzeć na forum.
          Dzisiaj byłam nawet od 10 do 14.
          mamy granatowy wózek z dodatkami w kratke zółto-zielono-szaro-białą i do tego dwoje dzieciaków. Do zobaczenia moze jutro tez bedziemy jak nie bedzie padało.
          Podajcie jakieś charakterystyczne znaki, żeby mozna było was poznać.
          Pozdrawiam
      • madziki Re: Mamy z Bałut i okolic 22.09.04, 13:16
        Ja mieszkam na drugim końcu Lutomierskiej, bliżej Al.Włókniarzy.
        Co do spotkania, to jestem już mamą pracująca i wolne mam tylko popołudnia i
        względnie weekendy (w soboty jeździmy na basen).
        --
        Lesio
        • trawka3 Re: Mamy z Bałut i okolic 25.09.04, 14:22
          Cześć dziewczyny
          Ja juz kiedyś pisałam mieszkam w okolicach Komendy Wojewódzkiej Policji i
          chętnie się z Wami spotkam. Jestem mamą juz prawie 5 miesięcznej Marusi i
          bardzo czesto zaglądam na forum, tylko przewaznie na te ogólne, ale może jak
          się spotkamy to same wymienimy doświadczenia.
          Madziki gdzie chodzicie na basen. My z Martusią bylismy zapisani w nowej gdyni,
          ale nasza Pani doktor na razie się nie zgodziła na basenik bo mała dwa razy
          miała poważne infekcje. Ale jak skończy 6 miesięcy to już na pewno będziemy
          chodzić

Ewelina i Martusia
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka