• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Najfajniejszy Figloraj w Łodzi..... Dodaj do ulubionych

• 28.03.09, 12:20
    Który Figloraj jest najfajniejszy Waszym zdaniem, gdzie najlepiej
    zabrać 20 m-cznego malca???
    Edytor zaawansowany
    • 28.03.09, 21:11
      ja mogę porównywać 3 figloraje,bo tylko w tylu byłam.na retkini,na tatrzańskiej
      i w manufakturze.i zdecydowanie z tych 3 polecam retkinie.
      --

http://suwaczki.maluchy.pl/li-28757.png
      • 28.03.09, 21:18
        Zdecydowanie polecam figloraj na Widzewie Fajna Sala Zabaw
        Kajtek.Świetnie wyposażony, kolorowy, czysty, po prostu super!!!!!!!
    • 28.03.09, 21:35
      Kajtek zdecydowanie.
      • 08.09.13, 23:06
        Gdzie dokładnie jest ten kajtek?
        --
        Polecam blog parentingowy Mama Bloguje
    • 28.03.09, 21:40
      też słyszałam o Kajtku.ale mi nie po drodze smile
      --

http://suwaczki.maluchy.pl/li-28757.png
      • 28.03.09, 22:06
        a ja polecam na tatrzańskiej, mój 20 miesięczny smyk czuje się tam znakomicie!!
        • 29.03.09, 08:42
          starszych dzieci, powiem szczerze ze mnie sie on nie podoba, mało atrakcji dla małych dzieci, w trzech w ktorych byłam , kajtek, na tatrzanskiej ,manufa,to raczej tatrzanska, manufa a na koncu kajtek
          --
          moje szczescie
          http://www.suwaczek.pl/cache/b88c10d20d.png
        • 25.05.10, 21:24
          ja wole jechac do Tuszyna. My z zona idziemy na basen do Oceanika, a
          młodego zostawiamy w figloraju. figlarna kraina tak to sie chyba
          nazywa. polecam, Max zawsze zadowolony smile
    • 29.03.09, 10:11
      dla takiego malego bąbla najfajnieszy jest ten na zielonym romanowie
      --
      Zuzia 18 stycznia 2005smile

www.zuzikk.blog.pl/
      • 29.03.09, 11:14
        A gdzie jest ten na zielonym romanowie?mozesz podac namiary albo link do strony tego figloraju?
        --
        http://suwaczki.maluchy.pl/li-28788.png
        • 30.03.09, 12:45
          www.stumilowy.pl/
          --
          Zuzia 18 stycznia 2005smile

www.zuzikk.blog.pl/
          • 30.03.09, 13:17
            A moim dzieciakom najbardziej podoba się w Manu smile
            --
            ♥Wiktoria♥
            ♥Artur♥
            "Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest,
            lecz przez to czym dzieli się z innymi" /Jan Paweł II/
            • 03.04.09, 09:51
              A ja polecam ten na Rydzowej, na Teofilowie. Chodzę tam z moim
              prawie dwulatkiem i jest super.Dużo miejsca dla maluchów,miła
              obsługa i..pyszna kawa dla mamysmile)
              • 05.04.09, 19:44
                ja tez polecam kajtka a odradzam manu pod każdym względem, nie tylko cen.
                Najbardziej mi przeszkadza ten zaduch jaki tam panuje. Klimatyzacja i wentylacja
                kompletnie nie działają
                • 07.04.09, 11:33
                  Ja też odradzam Kinderplanetę w Manu. Byłam tam ostatnio na
                  urodzinach - masakra, gorąco, duszno, głośno - beznadzieja.
                  Najfajniej jest w Agatce na Retkini.pozdrawiam A.
                  • 28.04.09, 23:11
                    Fajne sale zabaw są też na Pomorskiej obok Biedronki i przy
                    Uniwersyteckiej
                    --
                    Wznieśmy toast za naszych mężów, którzy nas zdobyli, za tych
                    frajerów, którzy nas utracili i za tych szczęściarzy, którzy nas
                    jeszcze spotkają
              • 24.10.09, 22:11
                Popieram w całej rozciągłości..na Rydzowej jest super,kameralnie, super
                obsługa,kawa pyszna..a dzieci w siódmym niebie...smile)
      • 06.02.10, 21:35
        osobiście polecam sala zabaw Piotruś Pan. pomorska 58 łódź.
        www.piotruspan.cba.pl
      • 26.05.10, 07:12
        aggata78 napisała:

> dla takiego malego bąbla najfajnieszy jest ten na zielonym
        romanowie

tak to prawda.
        --
        http://suwaczki.maluchy.pl/li-
42809.png
    • 29.04.09, 11:51
      Ja też lubię ten na Teofilowie.
      • 06.05.09, 13:48
        Ja zabieram swojego maluszka do figloraju na wierzbowej, byłam już
        na retkini, teofilowie oraz na pomorskiej i stwierdzam ze ten na
        wierzbowej jest najwiekszy przez co dzieci mają dużo miejsca a nie
        obijaja sie o siebie jak w innych.
    • 17.05.09, 11:47
      Również baaardzo polecam na ul. Rydzowej.

córcia w wieku 3 lat biegała sama, a ja wreszcie miałam chwile oddechu bez
      ciagłej asekuracjismile ciekawy, a dobrze zabezpieczony

aktualnie córa ma 4 lata z kawałkiem i bawi sie sama, a my nasz 9-miesieczniak
      łazikuje i dla niego tez sa atrakcje....jest nawet wydzielony kacik dla takich
      maluszkówsmile
      --
      Notorycznie popełniam literówki pisząc z dzieckiem na rękach*-*
      • 24.10.09, 22:15
        Rydzowa...Niewielki,ale fajnie urządzony..wyprawiałam niedawno urodziny dziecka,
        ładne sale, kolorowe,czyste..wszystko super zorganizowane..obsługa
        pomocna..polecamsmile)
    • 24.10.09, 23:26
      Ja osobiście polecam figloraj- FIGLARNY ŚWIAT na rydzowowej robiłam
      tam urodzinki i dzieciaki super zadowolone rodzice moga napić sie
      dobrej kawy i zjeść dobra zapiekanke.Maja ciagle dzieci w zasiegu
      wzroku.
      • 07.12.09, 01:06
        Słyszałem, że super jest ten "Szymonek Ancymonek" na Tatrzańskiej. Ktoś zna?
        • 07.12.09, 12:29
          W Szymonku Ancymonku jest oddzielna sala zabaw dla maluszków, wyściełana na
          miękko, z odpowiednimi zabawkami. W części dla starszaków nie byliśmy.
          --
          Iza
          Bałagan - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie.
          http://s2.pierwszezabki.pl/012/012265980.png
        • 07.12.09, 13:23
          Dla starszaków jest dwupoziomowy tor przeszkód z licznymi
          przeszkodami i armatkami, też z miękką wykładziną. No i są extra
          salki imprezowe. Dwie oddzielne, bardzo kameralne i organizacja na
          najwyższym poziomie. Przychodzi się na gotowe, a dzieci są pod
          opieką Pani, która przez cały czas się nimi zajmuje. Kto nie był
          niech zaglądnie.Na pewno się spodoba.
          • 07.12.09, 13:45
            No i w Ancymonku jest internet. Z kumplem się umawiamy, by dokończyć
            robotę, a dzieciaki brykają w tym czasie. Bo przecież trzeba się też
            nimi zająć, he he.
            • 06.02.10, 22:44
              To jest nowy figloraj na skrzyżowaniu Rzgowskiej i Kurczaki.
              Mnie bardzo odpowiada bo to najbliżej mnie więc nawet pieszo z moja
              dwójką dotrę, obsługa pomocna np. jak mi dziewczyny wyja bo nie chca
              wyjśc pani zawsze pomoga mi ubrać dzieci i stara sie je czymś zająć
              a dla mnie to bardzo dużo.
              Nie jest duży więc sama ja upilnuje jak mi w dwa różne kąty
              dziewczynki pouciekają. Kawa pycha 3 złote, gazety z obrazkami bo na
              czytanie czasu nie mam. Toaleta pachnąca a to nie zawsze spotykane w
              takich miejscach.
              Cena chyba jak w innych czyli w tygodniu 8 zł a w weekend 10, potem
              jest naliczanie minutowe ale juz nie pamiętam ile.
    • 09.02.10, 17:47
      Ja odradzam Bajkoland złapaliśmy tam owsiki sad
      • 19.02.10, 21:38
        My z kolei byliśmy w nowootwartym figloraju w Aleksandrowie Łódzkim
        (ALEXLAND ul.Piłsudskiego). Z Łodzi, zwłaszcza z Bałut, dojazd
        bardzo łatwy i szybki. Fajny,duża powierzchnia, spory Małpi Gaj,
        zamek do skakania, i duże klocki do układania. Dzieci mają tam sporo
        atrakcji. Czyściutko i miło, a do tego super atmosfera i świetna
        obsługa - naprawdę polecam! Moi bawili się fantastycznie!
        • 29.12.10, 19:18
          Byliśmy tam ostatnio parę razy, moje dzieci lubią ten figloraj, ale powiem szczerze, że mnie tam było zimno! Zmarzłam na dworze i będąc wewnątrz w ogóle się nie rozgrzałam, wręcz przeciwnie - a wcale nie jestem zmarzlakiem i byłam dość ciepło ubrana. Młodszy synek mimo ciągłego ruchu też miał rączki zimne - zatem do tego figlo trzeba dzieci ubrać inaczej niż do pozostałych - bluzeczka z długim rękawem konieczna wink
          --
          Kontakt: marta@klisza.pl
          • 29.12.10, 19:20
            Post wcześniej był o figloraju Alexand w Aleksandrowie, dla uściślenia smile
            --
            Kontakt: marta@klisza.pl
    • 01.09.10, 22:28
      Byłam z moim maluszkiem w manufakturze,Kajtku,Piotrusiu Panie i Figloraju na
      Wierzbowej przy Uniwersyteckiej. Zdecydowanie wybieram Wierzbową.Czysciutko
      ,pachnąco,dużo atrakcji i najwięcej miejsca dla naszych maluchów.W manufakturze
      wiekszość atrakcji jest na pieniądze.
      • 30.05.16, 17:13
        akurat ja się nie zgodzę najgorszy figloraj moje dziecko złamało tam na jednej z atrakcji rękę szef właściciel cwaniaczek wyszedł z założenia że to nie jego sprawa i dzieci są tam na odpowiedzialność rodziców w takim razie za co pobiera opłaty za niebezpieczne atrakcje pomyślane totalnie bez rozsądku
    • 22.11.10, 19:32
      Na ul. Inflanckiej koło hipermarketu E. Leclerc powstaje coś nowego o powierzchni ponad 500m2. Nazywa sie Psotna Kraina czy jakoś tak... Otwarcie podobno 6 grudnia a sądząc po tym jak to zaczyna wyglądać, chyba przebije wszystkie Łódzkie sale sabaw. Trzymamy kciuki smile))
      • 29.11.10, 18:48
        ciekawe, trzeba będzie jechać z małym...
        --
        www.dzidzia.hekko.pl
        • 22.12.10, 22:53
          Bardzo fajny i kameralny jest Alexland w Aleksandrowie. Organizują przedstawienia teatralne i inne atrakcje dla dzieci. Warto zajrzeć.
          --
          Aneta i Pola (19 lutego 2005)
      • 23.12.10, 23:46
        Byłem dziś z Zuzią. Klasa PREMIUM za normalne pieniążki. Szczerze mówiąc, najładniejszy figloraj w Łodzi. Obsługa znakomita i najlepsza kawa na świecie. Ciężko trafić po samym adresie, ale wjeżdzając na parking E. Leclerc nie sposób nie zauważyć. Szczerze polecam, przede wszystkim tatusiom - w czasie gdy Twoja pociecha bawi się w najlepsze, Ty wcielasz się w Roberta Kubicę w bolidzie Renault i ścigasz się w 3D ! Wrażenia niesamowite. Nie jest to tania przyjemność, ale warto. Przeżycie nie do opisania smile Pozdrawiam.
        • 20.02.11, 17:25
          Potwierdzam, ,,Psotna Kraina" to najładniejszy figloraj jaki widziałam. Dzieciaki są zachwycone i nie chcą stamtąd wyjśćsmile Bolid, dwupoziomowy tor do zabawy z basenem piłeczkowym, bajeczne malunki na ścianach, super! Moja córeczka już prosi mnie żeby jej zorganizować takie zwierzątka na ścianie w jej pokoju. I kawa jest przepysznasmile
      • 20.01.11, 18:19
        Byłam w 3 figlorajach w Łodzi,w manufakturze tam jest ok ale bez polotu,w weekend idzie sie ugotować,na zielonym romanowie bylam raz i nigdy nie wrócę to jakas pomyłka te niezabezpieczone kaloryfery,tylko patrzec a dziecko głowę rozwaliuncertain I ostatnio przez przypadek trafiłam do psotnej krainy.Ten ostatni moge polecic z czystym sumieniemsmile Wszystko nowe,ładne,kolorowo i bezpiecznie.Mój 3 letni synek po 2h nie chciał wyjsc.Wróce tam nie raz.
    • 02.04.11, 04:12
      Osobiście polecam salę zabaw Hipcio na Rzgowskiej 196. Często chodzimy tam z córeczką, uwielbia się tam bawić. Jest dużo fajnych zabawek, oczywiście basen z kulkami i zjeżdżalnie ale też super kącik dla malucha tuż przy kawiarni. Mogę sobie odpocząć a Mała się bawi. Ostatnio byłam i jest teraz taka fajna makieta z kolejką do zabawy.
      No i kawka pyszna z dużą pianką. Warto zajrzeć i się przekonać.
      A zapomniałabym dodać że jest bardzo gustownie urządzony, super kolorowy.
      Polecam
      • 02.04.11, 08:38
        i jeszcze jest teraz na grouponie www.groupon.pl/oferty/lodz/hipcio-lodz/312386
        • 02.02.12, 23:29
          Najfajniejszy Figloraj nareszcie powstał w Zgierzu!!!
          Nowa sala zabaw dla dzieci JEŻYK naprawdę godna polecenia. Nie musze nareszcie jeżdzić do łodzi czy aleksandrowa. Sala z dużą konstrukcją trzypoziomową, trampolina,kącik dla malucha, jeździki itp. sala jasna i wesoła aż miło posiedzieć. POLECAM w 100%
          www.salajezyk.pl
    • 27.10.12, 18:36
      Moim zdaniem na wierzbowej jest super, chyba największy figloraj i dużo atrakcji
      • 18.11.12, 14:52
        I do tego w tym samym budynku na ostatnim piętrze znajduje się tor wyścigowy dla aut zdalnie sterowanych, ale to już dla nieco starszych chyba
    • 12.01.13, 22:18
      Witam podnoszę temat, czy ktoś może wie co się stało z figlorajem Psotna Kraina na Gibalskiego. Usiłuję wejść na stronę, ale jej nie ma. A jeszcze w grudniu normalnie funkcjonowała.
      • 19.01.13, 10:59
        Co do Psotnej Krainy, to jeszcze półtora roku temu bardzo lubiliśmy tam chodzić. Miejsce wyglądało na czyste i zadbane.
        Ok. pół roku temu trafiliśmy tam po dłuższej przerwie i bardzo się rozczarowałam. Zabawki były brudne i zniszczone, piłek w basenie ubyło o ok. 2/3. Więcej tam nie wróciliśmy. Może zamknęli...
        W poszukiwaniu innego figloraju trafiliśmy do Jeżyka w Zgierzu i bardzo nam się spodobało (mała ma 2 lata 8 miesięcy). Polecam - czysto, zabawki ok. I trzypiętrowy małpi gaj. Jedyny minus to trochę zimno w nogi rodzicom wink Biegające dzieci nogi mają ciepłe.
        • 24.08.13, 17:45
          Psotna Kraina rzeczywiście już została zamknięta, ale Jeżyk jest naprawdę super i to chyba najlepsza lokalizacja dla ludzi z Radogoszcza, dojazd przez ul. Sianokosy zajmuje kilka minut. No i na miejscu spokój, kawa, prasa. andre_gassi dzięki za podpowiedź bo w Zgierzu bym nie szukał.
    • 17.01.13, 16:37
      Dla mnie najfajniejszy figloraj w Łodzi to JUPI PARK obok Silver Screan. Chodzę tam z dzieckiem od roku i zawsze jestem zadowolona. Mają super zjeżdżalnie, wystrój jest kolorowy, przyjazny dzieciom. Mój syn bardzo lubi ta salę zabaw. Najfajniejsza jest trampolina, nawet sama próbowałam skakać na niej. Uczucie niesamowite Hehe.
      W sali oprócz trampoliny jest również tor wyścigowy dla chłopców ( samochodziki dla dużych i mniejszych).
      Ostatnio wymienili dmuchańca który został zniszczony, ale teraz jest lepszy na którym młodsze dzieci mogą się wyskakać do bólu i pograć w kosza Często odbywają się urodziny dla dzieci ale nam to zupełnie nie przeszkadza, im więcej dzieci tym mój maluch bawi się lepiej. Oczywiście nie byłoby tak super gdyby nie to, że rodzic może usiąść, wypić kawę i poczytać najnowsze gazetki ( zawsze aktualne) w czasie gdy dziecko bawi się samodzielnie na placu, po prostu raj dla rodzica. Polecam wszystkim i zachęcam cena jest naprawdę atrakcyjna.
      • 24.08.13, 17:37
        Wow, w ogóle nie miałem odczucia, że napisała ten post właścicielka "..cena jest naprawdę atrakcyjna.." smile błazenada
        • 11.01.14, 20:39
          ODWIEDZIŁAM JUPI PARK rzeczywiście polecam , jest tak jak napisała poprzedniczka. Mój 18 mies synek był zachwycony. Ja również było czysto ( czyste zabawki , podłoga ) i moc atrakcji dla maluchów i starszych maluchów
      • 08.10.14, 13:24
        Moim zdaniem najfajniejszy jest Szymonek Ancymonem, zawsze tam chodzę z dwójką moich córeczek i tam również wyprawiałam mojej 5 letniej córce urodziny. Wszystko zależy jeszcze w jakiej okolicy się mieszka, na stronie imprezy-maja.pl jest lista wszystkich figlorajów z Łodzi i nie tylkosmile
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.