• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dr Feluś - USG stawów biodrowych u niemowlaka.

• 20.08.11, 13:48
    Czy ktoś może wie gdzie obecnie przyjmuje dr Feluś? Ok. 5 lat temu robiliśmy USG córce na ul. Armii Krajowej w Scanmedzie, u niego właśnie (odpłatnie). Czy nadal tam przyjmuje czy może gdzieś indziej? (może być prywatnie).
    Edytor zaawansowany
    • 20.08.11, 13:48
    • 22.08.11, 14:14
      W Medicinie na Barskiej www.medicina.pl/index.php?d=lekarze_info&lang=pol&num=218
      Zapytaj się czy nie ma programu profilaktycznego badania stawów biodrowych u niemowlaków, bo oni co jakiś czas mają takie akcje i wtedy wizyta jest za darmo - jeżeli są potrzebne wizyty kontrolne to też są bezpłatne. Aha badanie na tą akcję jest bez skierowania.
      • 22.08.11, 23:03
        dokladnie, ja tam byłam na NFZ jakis czas temu
    • 30.08.11, 14:07
      A ja go odradzam!!! Mojemu synowi w Prokocimiu błędnie zdiagnozował dysplazję i chciał do poduszki zapakować - oczywiście żadnej dysplazji nie było!!!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.