Dodaj do ulubionych

Szkoła tańca dla dzieci - Kraków

31.07.17, 18:29
Witam wszystkich rodziców!

Jestem tutaj nowa i postanowiłam założyć konto ponieważ poszukuję szkoły tańca w Krakowie dla mojego 9 letniego Adasia i nieco młodszej Emilki. Oboje nie potrafią ustać w miejscu kiedy słyszą muzykę więc słuchając swojego instynktu rodzicielskiego postanowiłam od poczatku nowego roku szkolnego wysłać ich na stosowne zajęcia smile
Wcześniej berbecie chodziły do Iskry w Galerii Bronowice i szukamy czegoś w podobnej lokalizacji. Czy zna ktoś może odpowiednie miejsce? wink
Edytor zaawansowany
  • karolinaja12 27.08.18, 13:51
    Ja polecam Mos Wschód, można tam zapisać dzieci na zajęcia taneczne. Tylko lokalizacja to Nowa Huta wink
  • mirellak87 03.09.18, 13:10
    Ja zapisuje córkę od tego roku do Mos Wschód, słyszałam same pozytywne opinie bo dzieci znajomych chodziły do szkółki piłkarskiej.
  • margotka_44 28.01.19, 23:58
    MOS wschód. Córka chodzi i jest zadowolona. Wybór jest bardzo szeroki wink
  • raafi88 29.01.19, 17:56
    MOS wschód ma ciekawe propozycje, warto sie temu przyjrzeć smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.