Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego adwokata - kraków

23.01.05, 10:27
Szukam namiarów na dobrego adwokata,ktory da sobie radę z dość skomplikowaną
sprawą dotyczącą ustalenia własności gruntu. (dużo pisania)
Proszę o jakieś namiary.
Z góry dziękuje.
Edytor zaawansowany
  • nautika1 24.01.05, 16:34
    www.bergier.com.pl

Nie wiem czy tym równiez sie zajmuje,ale na pewno jest godny polecenia!
  • krysia.1958 12.01.14, 16:53
    Ja szczerze polecam Mecenasa Mateusza Pieczkę, naprawdę profesjonalista, a honorarium także nie zwala z nóg. Ma chyba stronę internetową więc łatwo go znaleźć. Pozdrawiam!
  • umiejacynoze 07.02.15, 14:20
    Joanna Poznańska - jak dla mnie rewelacyjna babka i cena nie zabiła. Rozwód przebiuegł szybko, mój EX rozsmarowany na sali sądowej, alimenty cieplutkie spływają. smile)
  • maciejzkrakowa 14.01.14, 16:26
    Bartłomiej Marzec robi sporo tego typu spraw i zna się na tym temacie dosyć dobrze. Tak więc śmiało możesz do niego się z tym wybrać. A jakbyś miała wątpliwości to możesz najpierw zadzwonić i podpytać co i jak 784-583-058. Polecam
  • kamilka-b 24.05.15, 14:31
    Mogę polecić CI adwokatów z kancelarii STG. To renomowana kancelaria, cieszą się bardzo dobrą opinią, możesz przejrzeć sobie ich referencje na stronie kancelaria-stg.pl/referencje jak dla mnie jedna z lepszych kancelarii, służą pomocą 24h/7 i darmowo wyceniają usługę.
  • ania85krk 13.06.15, 22:01
    Polecam z czystym sumieniem kancelarię De Iure przy ul. Gdyńskiej 28. Bardzo kompetentni prawnicy.

Więcej pewnie dowiesz się na www.kancelaria-prawna-krakow.pl
  • kschmidt1 17.06.15, 21:08
    Polecam adwokatów z Kancelari De Iure ul. Gdyńska 28
    www.kancelaria-prawna-krakow.pl/
  • ewa_malachowska 22.07.16, 10:23
    Zdecydowanie Mecenas Konopacka - indywidualne podejscie i super dobra stawka smile
  • wanda.wiki 11.08.16, 10:41
    dobry adwokat to adwokat Olga Maciejewska z Krakowa. Prowadziła moją sprawę o zachówek i byłam bardzo zadwolona z niej. Później zdarzyło mi się kilka razy dopytywać ją w drobnych sprawach i zawsze mi odpowiadała bardzo zrozumiale i jasno. Ma swoją stronę internetową, chyba www.adwokat-maciejewska.pl
  • zuymen 07.09.16, 10:31
    Korzystałem z usług tego adwokata. Niestety-stety chodziło o rozwód...
    Na szczęście szybko poszło i udało się zakończyć sprawę na 3 rozprawach. Z tego co rozmawiałem z Panią adwokat to po za rozwodami polecała się także w sprawach gruntowych, karnych no i oczywiście rozwodach.
    Także nie życzę nikomu problemów w związkach ale gdy czasem coś to...
  • w.olf 02.09.16, 20:02
    Ja ufam tylko adwokat Justynie Migas. Pomogła mi i mojej rodzinie i polecam ją każdemu kto tylko pyta o sprawdzonego prawnika.
  • kamila_de3 10.03.17, 11:19
    Potwierdzam JUSTYNA MIGAS to prawniczka warta polecenia! Mnie nie zawiodła, jak widzę nie tylko mnie!
  • alexmarcc 04.09.16, 20:25
    Jeśli szukasz naprawdę skutecznego mec. Dariusz Staniszewski
  • w.olf 21.11.16, 15:15
    Ja wszystkim polecam mecenas Justynę Migas. Super kobieta, świetny specjalista, pomogła mi i w sprawie rozwodowej i w przejściach z pracodawcą. Wiem że zawsze można na nią liczyć, polecam wszystkim. www.migas-adwokat.pl
  • emil2001 04.12.16, 12:14

Adwokat Michał Bielecki specjalizuje się w prawie rzeczowym. Jest konkretny i rzetelny
  • lukasz_tok 09.12.16, 10:08
    Polecam mecenasa Mateusza Mosora, zna sie na rzeczy. Prowadzil mi trzy sprawy, jedną naprawdę skomplikowaną i wszystkie zakonczone pomyslnie.
  • mkaminski9m 18.12.16, 19:30
    W sprawach majątkowych /spadek, zachowek, podział majątku/ polecam kancelarię adwokacką JWC i mec Justynę Węgrzynowicz Cichońską
  • surma.jagoda 16.01.17, 18:09
    Ja w listopadzie szukałam prawnika na portalu www.prawos.pl i szczerze wszystkim polecam ten portal bo jest on naprawe swietnie zaprojektowany i dobrze funcjonuje. Wybierasz sobie swoja miejscowosc obszar prawa i prawos sam Ci pokazuje kancelarie jakie moga Ci pomoc. Świetny portal!!!
  • jotpaulina 17.01.17, 13:29
    Współpracowałam z różnymi prawnikami ale ostatnio trafiłam na Mecenasa Mateusza Mosora i już dalej nie szukam, najlepszy do jakiego można pójść w Krakowie!
  • leksiis 14.02.17, 10:19
    Popieram i polecam!!!
  • aaa_klara_aaa 09.02.17, 14:04
    Ja kilka razy korzystałam z pomocy mec. Bogusława Suleja. To taki prawdziwy adwokat z klasą. Pomógł mi i w sprawie dotyczącej własności gruntu, która była połączona ze skomplikowanym dziedziczeniem, i przy problemie z najemcą, który przestał płacić za lokal. Ostatnio pomagał mi przy okazji upadłości mojego pracodawcy, w związku z którą straciłam pracę. Poleciłam go paru koleżankom i też były zadowolone- jednej prowadził sprawę o opiekę i alimenty, a drugiej związaną z odszkodowaniem po wypadku. Do tego jest bardzo miły i chyba wszyscy go w sądzie znają. Ma kancelarie na Olszańskiej.
  • darnew 28.04.17, 08:44
    Ja korzystałem z Kancelarii Adwokackiej na Kazimierzu przy ul. Dajwór. Jest tam trzech adwokatów- Szczurek, Szewczyk i Szkutniki, nie wiem kto z nich zajmuje się takimi sprawami, ale mogę polecić, bo z każdym z nich miałem kontakt i wiem, że są godni polecenia. Gdybyś szukał namiaru to na ich stronie jest telefon do każdego z adwokatów.
  • paterro 05.09.17, 12:16
    skutecznej pomocy na pewno udzieli mecenas Mateusz Mosor, niedawno zakonczyl moja sprawe - polecam!
  • elizkak20 08.07.19, 20:21
    Warto zgłosić się do pani adwokat Justyny Węgrzynowicz-Cichońskiej, jest świetnym krakowskim prawnikiem, bardzo profesjonalna i z dużym doświadczeniem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka