Dodaj do ulubionych

KRAKÓW, KRAKÓW - jeszcze raz proszę!!

IP: *.* 14.02.02, 23:15
Bardzo uprzejmie proszę wszystkie, ale to wszystkie krakowskie Emamy o zgłoszenie się pod tym postem.Aż żal patrzeć jak pięknie robi to Warszawa, Poznań, Wrocław i inne miasta. A my? Wstyd!!W czterych wątkach!? Zobaczmy ile nas jest, krakowskich mamusiek i tatuśków z krakowskimi dzieciaczkami. Wszystkie razemJa się melduję:Kasia - Katyk (33lata), mama Mikołaja (22 miesiące) i Ewki ( prawie 11 lat), Stare Podgórze( okolice Kalwaryjskiej)a teraz Wy!! :hello: Kasia
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: Mo IP: *.* 14.02.02, 23:49
    Po "porządkach krakowskich" (patrz posty wcześniej...)melduję się i ja z Rodzinką:Monika/Nika >>> 28-letnia mamaMarcela >>> 17-miesięczna córaMladen >>> mąż mamy i tata córyz Olszy/Wieczystej/okolic AWF.Pozdrawiamy wszystkich z Kraka i okolic (znanych: Alę z Kasiąi Agą, Annę z Adą, Agę z Kasią,Kasię z Różą, Lucynę z Konrademi Izą, Gosię z Przemkiem, Was "nowe" Katyki) oraz nieznanych...Nika z bandą M :)
  • Gość edziecko: Kaya IP: *.* 15.02.02, 08:32
    więc i ja sie melduję posłusznie :)Ja- 25 latKay - 10 m-cyMiejsce zamieszkania - Mistrzejowicespotkanie - baardzo chętnie :)pozdrawiam kaya z kayem
  • Gość edziecko: ulcik IP: *.* 15.02.02, 08:49
    Ależ Katyk wedle życzenia::) Karolina - 15 m-cy:) Michał - 2 m-ce :) no i ja 28 lat Buziaczki a mieszkamy na Kazimierza Wielkiego :)
  • Gość edziecko: ruda IP: *.* 15.02.02, 08:51
    Ruda KAsia lat 28 prawie z mężem Norbertem lat 25 prawie oraz Basią vel potworzycą bazillą miesięcy 19z uroczej bronowickiej wsi (chwalę, bo jestem import do krakowa, jak mówi mój chłop).kasia
  • Gość edziecko: MonikamamaBartka IP: *.* 15.02.02, 08:53
    Witam KrakowiankiJa, Monika lat 28syn, Bartuś 8i1/2 miesięcamąż Robert lat 28Mieszkamy w starym Podgórzu, okolice Rynku Podgórskiego.Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie krakowskie rodziny, a w szczegolności Kasię (Katyk) z rodziną. :hello:Butki są świetne, bardzo diękuję za ich dostarczenie.
  • Gość edziecko: Katyk IP: *.* 15.02.02, 15:00
    Witam, witam, za butki nie dziękuj przeciez nie ma za co!! cieszę się ze jesteście z nich zadowoleni. Polecam sie na przyszłość, hehe!!Kasia
  • Gość edziecko: halina IP: *.* 15.02.02, 08:59
    Bardzo uprzejmie sie zgłaszamy:Halina, lat 26Lena, corka wyzej wymienionej, 10,5 miesiącaMichael, maz i tatus, import z bywszej CK monarchiiZ Podwawelskiego cala ferajnaPozdrawiamy
  • Gość edziecko: MartamamaOli IP: *.* 15.02.02, 09:15
    Nie jestem z Krakowa, ale z Pruszkowa. Chciałabym Ci jeszcze raz podziekowć za buciki które moja Ola dzieki Ani dostała.Są naprawdę świetne.Postaram się przesłać zdjęcie - oczywiście w nowych bucikach. Marta Pianka.Piozdrawiam.
  • Gość edziecko: Katyk IP: *.* 15.02.02, 15:04
    Cześć, pruszkowska krakowianko! Witamy w naszym gronie! :hap:Ola zadowolona? Ty też? To dobrze! Kasia
  • Gość edziecko: deedee IP: *.* 15.02.02, 10:49
    CześćJa-29latAga-prawie rokWola JustowskaPozdrawiam i całuję
  • Gość edziecko: paulinaw IP: *.* 15.02.02, 11:21
    ja Paulina 22 latasynek Bartoszek 13 miesiecymaz Pawel 23 lataa mieszkamy na Kozlowku :)
  • Gość edziecko: flaska IP: *.* 15.02.02, 12:31
    już się zgłaszamy:Ewa (30 lat),Krzysztof(33), Izabela ( prawie 4 l) i Jakub (1 rok - za parę dni )mieszkamy na piaskach nowychpozdrawiamy krakowiaków i krakowianki ( tych z importu też).
  • Gość edziecko: MałaGosia IP: *.* 15.02.02, 13:23
    HEJ !!!Dzisiaj jestem dosyć późno na forum, ale się grzecznie melduję:Gosia - lat 28Zbyszek - lat tyle samo, co powyżejPrzemek - 13 miesięcyMieszkamy w Nowej Hucie okolice Mistrzejowic.POZDRAWIAMY i dziękujemy za pozdrowieniaGosia
  • Gość edziecko: Bożena IP: *.* 15.02.02, 13:50
    Witam wszystkich krakusów :hello:ujawniam się wreszcie Bożena - Skrzynia - lat 33 moja jedyna córeczka Marysia - lat 2stanu permanentnie wolnegoos. Na Stoku - Nowa Huta
  • Gość edziecko: Urszula IP: *.* 15.02.02, 17:17
    Pozdrawiem wszystkich. Ula (34) mąż Staś (33). Nasze pociechy to Agusia (9), Julia (7) i Franciszek (5 miesięcy). Mieszkamy na Azorach
  • Gość edziecko: Asumpta IP: *.* 15.02.02, 17:43
    I ja też się meldujęRysia (24 lat) i Gniewko (27) i Ola - trzy miesiąceMieszkam na bydgoskiej okolice miasteczka studenckiego:o)Pozdrawiam
  • Gość edziecko: Katyk IP: *.* 15.02.02, 22:22
    Miło mi Was poznać.Coraz więcej nas ,i mam nadzieję że to jeszcze nie wszystkie krakowskie mamy.Wpisałyście już swoje dzieciaczki do KALENDARIUM na niemowlęciu?Kasia
  • Gość edziecko: agis IP: *.* 16.02.02, 09:47
    a ja moge? jestem co prawda z wieliczki, ale musze sie gdzies dolaczycsmileja agnieszka (prawie 22),maz roland (23) i synek jakub 5 miesiecy.mieszkamy w centrum wieliczki,w krakowie studiuje.pozdrawiamsmile
  • Gość edziecko: Grażyna IP: *.* 16.02.02, 11:05
    Nie może i nas zabraknąć.Grażyna lat 28Dzieci: Ula 3lata, Krzys 3m-ce.Mąż Bartek.Jesteśmy z Myślenic ale rodem z Krakowa. Serdecznie pozdrawiam Haline z mojego ukochanego Podwawelskiego ,czasami tak bywamy w odwiedziny u rodziców. Pozdrowienia dla Agis z Wieliczki. Myśle że możemy się spokojnie zaliczyć do Krakowianek jako mieszkanego województwa małopolskiego ze stolicą w Krakowie. Pozdrawiam Was serdecznieGrażyna
  • Gość edziecko: AniaKS IP: *.* 16.02.02, 11:44
    My tez jestesmy z Krakowa! (choc z importu :))Ania (25) Tomek (24) i Jas (2,5 miesiaca- ur. 04.12.2001)mieszkamy na początku Lea
  • Gość edziecko: Agnieszek IP: *.* 16.02.02, 23:22
    Agnieszek i spólka to:wyżej mieniona, rocznik 71"Robcio - moj ślubny, rocznik 63"Justynka - 4latka i 4 miesiączkiJeremiaszek - 11 miesiączków(jutro skończy)a mieszkamy sobie na os. Dywizjonu 303.Pozdrówka dla wszystkich krakowianek :)
  • Gość edziecko: Sammy IP: *.* 17.02.02, 00:15
    No to i jaSamanta - lat jeszcze 26Łukasz - też jeszcze 26Joanna (Jonka)- lat 8Łucja (Pistacja) - bez lat :lol: - 10 miesięcymieszkamy na Salwatorzepozdrawiam wszystkich serdeczniesammy :)
  • Gość edziecko: iberia IP: *.* 17.02.02, 19:20
    dobry wieczórsmileno to do tego wsolego kompelciku jeszcze my sie dolaczamy.mama iza lat 22 z synkiem Kubkiem ur.12.11.2001 w krakowiesmilep.czyz nasza pogoda nas nie rozpieszcza ostatniosmile
  • Gość edziecko: Aguś IP: *.* 18.02.02, 22:07
    My też jesteśmy z grodu Kraka, my też!My - czyli ja Agnieszka (lat już skończone 30), mąż Piotrek (lat 29) i nasza Kasieńka półtoraroczna od trzech dni (chociaż powinna mieć o trzy miesiące mniej, bo urodziła się jako mikroskopijny wcześniaczek). A, no i jako pełnoprawny członek rodziny jest jeszcze pies Dragon (lat 2,5 rasy mastif angielski).A mieszkamy sobie w Borku Fałęckim.Pozdrawiamy wszystkie znajome i nieznajome Krakersy! :hello:
  • Gość edziecko: Katyk IP: *.* 18.02.02, 13:40
    W Krakowie robi się corac cieplej i przyjemniej (czyżby to już wiosna!?). Może spotkałybyśmy się w niedzielę 24.02?Co Wy na to. Pospacerujemy, pogadamy, poznamy się ( te które się jeszcze nie znają). Fajnie będzie.Czekam na propozycje miejsca spotkania.:hello: Kasia
  • Gość edziecko: Agachod IP: *.* 18.02.02, 15:31
    Bardzo fajny pomysł!!!Jestem nowiutką czytelniczką edziecka i bardzo osamotnioną mamusią z Krakowa ( niedawno się tutaj przeprowadziłam).Bardzo chętnie się z Wami spotkam.Może park lotników ?Pozdrawiam Agnieszka Mamusia Wojtusia :hello:
  • Gość edziecko: ulcik IP: *.* 18.02.02, 15:54
    Jestem jak najbardziej ZAAAAAAAAAAAA!
  • Gość edziecko: iberia IP: *.* 18.02.02, 18:44
    My tez chcemysmile kUbek juz sie cieszy,hihiiza
  • Gość edziecko: Urszula IP: *.* 18.02.02, 21:41
    Świetny pomysł. Spróbujmy się umówić. Tylko będziemy musiały poczekać na ocieplenie, bo ponoć nadciąga ochłodzenie. Ula ze swoją trójką.
  • Gość edziecko: Mo IP: *.* 18.02.02, 21:58
    Witajcie :hello: wieczorową porą!!!My z Marcelą zgłaszamy się, jakzawsze, chętne do spotkań... Najblższa niedziela nam odpowiada, Park AWF lub Lotników również... Jeśli nagle zacznie padać śnieg, deszcz i inne takie >>> blisko parku jest Anikino (czyli Kraina Zabaw Dziecięcych), które jest doskonałą alternatywą... myślę...Mając nadzieję, że będzie nas więcej niż ostatnim razem... pozdrawiam :)wszystkie Krakowianki i Krakowiaków(nie wiedziałam, że tak nas dużo, a niektórzy jeszcze się nie zgłosili!!!)Nika
  • Gość edziecko: MałaGosia IP: *.* 19.02.02, 12:54
    HEJ !!!Jesteśmy bardzo chętni na spotkanie !!!Jeżeli mogę podsumować...Wygląda na to, że Park AWF-u odpowiada tym, które zdążyły się wypowiedzieć; tym bardziej, że propozycja Mo(Niki) może być bardzo aktualna, jeżeli pogoda nie sprzyjałaby spacerom :) Zostaje otwarta kwestia MIEJSCA (choć wydaje mi się, że placyk z klombami od strony Al. Jana Pawła w okolicy parkingu uczelni byłby niezłym rozwiązaniem - każdy powinien trafić) i CZASU (przypuszczam, że ok. godz. 12.00). Nie wiem, z którego kierunku będziecie dojeżdżać, być może spotkanie od strony Dąbia będzie wygodniejsze.Dajcie znać!!! Co prawda do niedzieli sporo czasu, ale trzeba się jakoś dogadać.POZDRAWIAM SERDECZNIEGosia
  • Gość edziecko: Katyk IP: *.* 19.02.02, 13:29
    A czy nie moglibyśmy spotkać się wcześniej ,tak ok. 10.30 - 11.00. Spotkanie o 12.oo nie jest realne dla mam starszych maluchów które śpią już tylko 1 raz dziennie i to wlaśnie około południa. Co do miejsca to propozycję (Mo)Niki akceptuję w pełni. Park Lotników jeśli będzie ładnie i nie będzie padać,a Anikino to dobre rozwiązanie w przypadku niepogody. Tylko Anikino jest od strony Mogilskiej, nie Jana Pawła.Może (Mo)Nika która zna tamte rejony doskonale, poda nam jakiś punkt zbiorczy a my sie dostosujemy.Mam jeszcze jedną propozycję. Proponuję znak rozpoznawczy. Kolorowy balonik przyczepiony do budki wózka. Co Wy na to?Jeszcze bardzo proszę o wcześniejszą niż 12.00 porę spotkania:hello: Kasia
  • Gość edziecko: MałaGosia IP: *.* 19.02.02, 13:55
    HEJ !!!Jeżeli chodzi o nas, to trudno nam będzie dotrzeć przed 11.00 pomimo zmiany codziennej rutyny (też kwestia spania). Przemek niestety nie uśnie już na spacerze, bo go interesuje zbyt wiele rzeczy. Ale możemy dołączyć później (są przecież telefony komórkowe!!!).WNIOSEK: jeżeli to wszystkim odpowiada, to umówcie się wcześniej, a my dołączymy nieco później :( trudno... Może jeszcze ktoś będzie...POZDRAWIAM Gosia
  • Gość edziecko: Katyk IP: *.* 19.02.02, 16:20
    MałaGosiu, dziewczyny czy godzina 11.oo - 11.20 bedzie dobra? Odpowiada Wam?Kasia
  • Gość edziecko: MałaGosia IP: *.* 20.02.02, 08:41
    HEJ !!!Kasiu, Twoja propozycja (11.00 - 11.20) jest OK.Poczekamy co inne Dziewczyny napiszą.Chociaż jak znam życie i moje przewrotne dziecko, to akurat w niedzielę bedzie dłuuuuugooooo spał :) Postaramy się jednak nie spóźnić.Dziewczyny napiszcie co o tym sądzicie !!!! Nie ustaliłyśmy jeszcze miejsca...POZDRAWIAM SŁONECZNIEGosia
  • Gość edziecko: Bożena IP: *.* 20.02.02, 09:36
    Świetnie 11.00 - 11.20 - niedziela, park lotnika. Jestem za.A tak swoja drogą dla starszych dzieci, będą przeszczęśliwe jak raz nie pójdą spać.Przecież nie spotykamy się tak codziennie.Ustalmy proszę w którym miejscu się zbierzemy.Skrzynia z Marysią
  • Gość edziecko: deedee IP: *.* 20.02.02, 11:07
    A mnie znowu nie będzie! Wyjeżdżam na 2 tygodnie. Miłego spotkaniaZyczy Deedee (Magda)
  • Gość edziecko: Reszka IP: *.* 20.02.02, 21:34
    I ja po raz kolejny na listę krakowską.Reszka - Gosia (obecnie w charakterze samotnej matki z dzieckiem i słomianej wdowy)plus Rafał, mąż wiecznie nieobecyplus Michal, lat dwa i miesiąc. Co do spoktkania to muszę dokładnie poczytać, ale godzina mi nie za bardzo...
  • Gość edziecko: paulinaw IP: *.* 20.02.02, 12:43
    nas tez niestety nie bedzie :( - dopadlo nas paskudne grypsko, albo cos w tym rodzaju... poza tym to troszke za daleko... moze nastepnym razem bedziecie sie gdzies blizej nas spotykac... moze okolice Wawelu albo Parku Jordana? no, ale to nastepnym razem :) w takim czy innym razie zycze udanego spotkania! :)
  • Gość edziecko: Agachod IP: *.* 20.02.02, 13:10
    Chyba nici z tego spotkania :cry:Zapowiadają taką pogodę do końca tygodnia.tak mi przykro.Chyba że już od dziś będziemy śpiewać:Słoneczko nasze rozchmurz buzię... :hap:
  • Gość edziecko: Katyk IP: *.* 20.02.02, 13:45
    Bez względu na pogodę spotykamy sie w niedzielę. Jeśli będzie padać to w ANIKINO, a jeśli nie to w parku lotników. Tylko gdzie w tym parku?:hello: Kasia
  • Gość edziecko: ulcik IP: *.* 20.02.02, 14:11
    HejsmileJestem za i jak tylko pogoda dopisze to stawiam sie z dwójką dzieci i może z tatusiemsmile ( czy on może ??)ulcik
  • Gość edziecko: MałaGosia IP: *.* 20.02.02, 14:40
    HEJ !!!To jeszcze ja dodam swoje trzy grosze...Oczywiście, że spotykamy się bez względu na pogodę (wtedy w Anikinie); jeżeli będzie ładnie, to chyba jednak od strony Dąbia. Dawno tam nie byłam i nie wiem czy po wybudowaniu PLAZA nie zaszły tam jakies zmiany. Szczerze pisząc, cały czas czekam na jakieś info Niki.Moniko, Ty chyba najlepiej znasz te okolice, opisz nam proszę jakieś miejsce, gdzie każdy łatwo trafi (ja raczej znam okolice Al. Jana Pawła i Politechniki).Co do Tatusiów, mnie to jak najbardziej odpowiada. Ostatnio mój Luby chciał nawet ze mną jechać, ale teraz pewnie dojdzie do wniosku, że to jedyna okazja, żeby zasiąść przy kompie - zawsze tak robi, kiedy gdzieś wychodzę z Przemkiem (a w niedzielę nie zagonię Go do sprzątania) :)Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale mam wykonać telefon, a kolega rozmawia (bo ja tylko mogę w pracy zaglądać na e-Dziecko).POZDRAWIAM SERDECZNIEGosia
  • Gość edziecko: Mo IP: *.* 21.02.02, 09:25
    Witajcie, Krakowianki i Krakowiacy :hello: :hello: :hello:!Pogoda - jak widać za oknem -nie sprzyja naszym spotkaniom.W związku z powyższym nieśmiałoproponuję spotkanie w budynku"Anikina" w zadaszonym holu.Zdecydujemy wspólnie (z pogodą)czy wybieramy się na spacer, czyfundujemy pociechom igraszki w "Krainie Zabaw Dziecięcych"...Kilka info: przy wejściu grupowymzniżki, warto zabrać paputki dladzieciaczków, jest kawiarenka,kącik dla maluszków :hap: :hap: :hap:Podsumowując:co: spotkanie e - mam z ferajną,gdzie: "Anikino" ul. Nieduża, wjazdod ul. Meissnera, dojście pieszo od przystanku "Wieczysta" na Al.J.Pawła II pomiędzy wysokimi blokami,dojazd: tramwajami nr: 4,5,9,10,15lub autobusem nr 124,kiedy: niedziela 24, godz.: 11-11.15Co Wy na to???Nika
  • Gość edziecko: ulcik IP: *.* 21.02.02, 09:48
    Dla zainteresowanych :www.anikino@anikino.krakow.plpozdrawiam ulcik
  • Gość edziecko: MałaGosia IP: *.* 21.02.02, 10:36
    HEJ !!!Jak dla mnie propozycja Niki jest OK.Chyba nie wymyślimy nic lepszego - spotkajmy się tak jak napisała Nika i zdecydujemy w zależności od pogody.POZDRAWIAM SERDECZNIEGosia:hello: Do zobaczenia :hello:
  • Gość edziecko: MonikamamaBartka IP: *.* 21.02.02, 11:15
    Spotkanie w Anikinie o godz. 11.00-11.15 Mamy z Latoroślami.A co z Tatusiami? Czy będą jacyś? Bardzo proszę o informacje w tej kwestii. Moj mąż pojedzie z nami jeśli będą inni. :-)Pozdrawiam :hello:Monika
  • Gość edziecko: ulcik IP: *.* 21.02.02, 21:36
    Wszystko wskazuje na to że mój mąż też będzie - więc niech etatusiowie też się spotkają!!!:)
  • Gość edziecko: MonikamamaBartka IP: *.* 21.02.02, 10:56
    WitamMy tez chcemy się spotkać. My tzn. Bartek 8,5 miesiąca, Robert tata i ja Monika. Pilnie śledze wszystkie wypowiedzi w celu dokładnego ustalenia czasu i miejsca. Pozdrawiam :hello:Monika
  • Gość edziecko: Agachod IP: *.* 21.02.02, 17:30
    Bardzo bym chciała się z Wami spotkać; mój maluszek ma 4 miesiące nigdy nie byłam w Anikinie czy mam poczekac aż dorośni lub na lepszą pogodęAga
  • Gość edziecko: AniaKS IP: *.* 21.02.02, 18:23
    My tez sie chcemy spotkac!!! Ale niestety niemozemy w ta niedziele- mamy chrzest Jasia. Ale innym razem bardzo chetnie!Ania i Jas
  • Gość edziecko: mala_mi IP: *.* 26.02.02, 12:48
    Jeżeli jutro będzie ładnie to może się wybierzemy.o której godzinie spacerujesz.
  • Gość edziecko: agis IP: *.* 22.02.02, 19:41
    ja i moj piecioipolmiesieczny kubus bardzo chetnie bysmy przyjechali ale sa trzy problemy:1.kuba na spacerkach jak sie obudzi to strasznie wrzeszczy i wtedy tylko nas ratuje powrot do domu (tam jest znowu grzeczniutki)2.huta jest dosc daleko od nas (wieliczka)3.kuba tak wczesnie rano spi!zdatny do spacerkow jest dopiero ok 14,a przed snem zawsze marudzi.tak wiec i chcialabym,i boje sie...ale przemyslimy to.ps.co taki dzieciak moze robic w anikinie? (5,5mies)
  • Gość edziecko: Mia IP: *.* 19.02.02, 13:37
    Witajcie wszyscy,No to jeszcze my:Małgosia - l.31Leon - 1 r,i nasz mąż i tatuś Mirek - l.31.mieszkamy kawalątko za miastem, w Modlniczce.Pozdrawiamy wszystkich
  • Gość edziecko: Janka IP: *.* 19.02.02, 15:16
    Witam wszystkie mamusie i tatusiów z Krakowa. Ja też się dopisuję, co prawda jeszcze nie widziałam swojego dzidziusia, ale już słyszałam jak bije jego serduszko (szu szu, szu szu). Iwona lat prawie 30 Mąż Jarek 30i brzuszek 3 mce.mieszkam w Nowej Hucie os. Na StokuNa razie na spacery wychodzę z mężem :), ale Wam życzę udanego spotkania i ładnej pogody. Pozdrawiam Iwona
  • Gość edziecko: Bożena IP: *.* 20.02.02, 09:27
    Hej Iwonko!Witam Cię serdecznie.Jak widzę mieszkamy na tym samym osiedlu. Może się znamy z widzenia. Napisz coś więcej, w których rejonach Stoków mieszkasz(ja w górnych, w wieżowcu przy przystanku i pomniku)Pozdrawiam Bożena-Skrzynia z Marysią.
  • Gość edziecko: bela IP: *.* 19.02.02, 15:21
    A niedawno mówiłam do małżowiny że emamy z Krakowa są mało aktywneA tu nie no i wspaniale zgłaszamy się i myMamita trzydziestkaBebe trzydziestkaHorhe cudne jednorocznez Bronowickiej rodemPozdrowienia
  • Gość edziecko: Ika IP: *.* 19.02.02, 21:14
    Brawo za aktywność! :)Dołączamy się radośnie:Ika (27), mama Oskarka (2,5 miesiąca):)
  • Gość edziecko: ElaR IP: *.* 20.02.02, 10:45
    Witajcie!!. Ma na imię Ela l.28, mąż Marcin l,28, córeczka Oleńka :))) 5 tygodni. Propozycja spotkania bardzo mnie zaintrygowała, ale tym razem nie dołączę, nie dam rady. Za kilka miesiecy, gdy moja kruszynka podrośnie będę się udzielać toważysko. Bawcie się dobrze.
  • Gość edziecko: szumka IP: *.* 20.02.02, 14:39
    Machamy wszystkim mocno z Bieżanowa !! :)I też zostawiamy tu nasze parametry : Kasia (ja) - 22 wiosnyMarcinek (tatuś) - 22 wiosnyOluchna (dzidziuś) - 3 miesiące + tydzieńŻyczę zdrówka w to pochmurne przedwiośnie ...brrrr
  • Gość edziecko: kw IP: *.* 21.02.02, 19:16
    cześć dziewczyny!!Napewno któraś z Was rodziła w szpitalu na Siemiradzkiego.Czy możecie nmi napisać jak wspominacie poród i późniejszą opiekę?Będę tam rodzić w marcu i jak sie domyślacie zaczynam mieć lekkiego stracha...pozdrawiamKasia
  • Gość edziecko: Kaya IP: *.* 22.02.02, 09:21
    hej mamusiu marcowa :)Ja jestem dumną posiadaczką synka szczęśliwie urodzonego w tymże szpitalu. Nie mam co do niego (szpitala) absolutnie żadnych zastrzeżeń.Opieka przy porodzie dobra ale:1) miałam opłaconą położną, która nie odstępowała mnie na krok;2) około 10 studentów obserwujących moje zmagania - co prawda nikt nie pytał mnie, czy mam na to ochotę, ale po porodzie bardzo pomocni (zostałam delikatnie umyta, przebrana w czyste ciuszki, przytrzymywali mi dzieciaczka, którego sama ledwo mogłam utrzymać i ogólnie Ich obecność bardzo mnie cieszyła).Po porodzie aż do samego wyjścia ze szpitala było mi bardzo dobrze. Pielęgniaraki na każde skinienie dłoni, lekarze często i dokładnie badali dziecko i mnie. Warunki sanitarne poprawne, jedzenie świetnie!No może tylko jedno malutkie zastrzeżenie :) sprzątaczka z przerostem ambicji, która usiłowała ustawić pod siebie nie tylko pacjentki, ale również lekarzy :) kiedy rano szedł obchód po salach pani x nie pozwoliła przejść przez korytarz, bo właśnie wypastowała podłogę :lol:Także wizyty tatusiów pani sprzątająca próbowała ograniczyć do minimum, ale właściwie dzięki Niej humor wśród pacjentek dopisywał :lol:Życzę dużo sił przy porodziei niezapomnianych pierwszych chwil :bic: z dzidziusiempozdrawiam kaya z kayem :hello:
  • Gość edziecko: teresato IP: *.* 22.02.02, 17:09
    Cześć. Już teraz zgłaszam się do Waszego doborowego towarzystwa. Wg planu mam zostać mamą pierwszomarcową ale może ten WIELKI DZIEŃ zdarzy się wcześniej. Chciałabym być już po i mieć obok siebie zdrowe dziecko. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka