Dobry alergolog dla ...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.*

Witam! Szukam dobrego alergologa w Krakowie. Mam bardzo mocna alergie na pylki drzew i porzebuje pomocy, a na jesien koniecznie chce przeprowadzic kuracje odczuleniowa. Bede wdzieczna za wszystkie namiary. Korzystam z uprzejmosci kolezanki. Pozdrawiam. Ania.
  • 18.11.03, 22:43 Odpowiedz
    Bardzo polecam P. Nowotny. Dobra nie tylko dla dorosłych , ale i dla dzieci.
    Wielu moich znajomych jest b. zadowolonych z jej pomocy. Ja i moja córeczka
    również. ... a ponadto bardzo miła osoba - co też istotne.Tel. 0602 458 751 lub
    gabinet 416 34 00. Przyjmuje na ul. Frycz Modrzewskiego 3/1
  • 19.11.03, 12:03 Odpowiedz
    Grazyna Czerniawska-Mysik, przychodnia przy ul. Dunajewskiego 5, tel. 431-21-69
    Moja pani doktor ma tylko jedna wade - przyjmuje wylacznie w przychodni
    publicznej, ktorej zreszta jest kierownikiem, a kolejki... uff, lepiej nie
    mowic.
    Fachowa (dr hab.), rzetelna, rzeczowa (moze zbyt rzeczowa, jak dla tych, ktorzy
    lubia, zeby lekarz sie nad nimi pouzalal, ale ja akurat tak wole), daje sporo
    samodzielnosci (slucha! kiedy sie mowi o nasileniu obajawow i sugeruje
    samodzielne manewrowanie dawkami lekow). My jestesmy pacjenci z dlugim stazem,
    bo moj ojciec leczyl swoja zaawansowana astme u niej od czasow studenckich, ja
    alergie m. in. na pylki, chadza z kiepska spirometria maz, a teraz rosnie
    trzecie pokolenie alergikow ;-(.
    Aha, w przychodni jest gabinet zabiegowy i odczulanie na miejscu.
    --
    Is.
    foto.onet.pl/albumy/album.html?id=11392&grupa=7&kat=0&a=isma
  • 24.11.03, 18:52 Odpowiedz
    również polecam doktor Nowotny - leczy sie u niej mój mąz który jest starsznym
    alergikiem oraz synek który odziedziczył alergie po tatusiu... ta pani jest w
    dodatku homeopatą! szalenie miła!!!
  • 12.12.03, 15:00 Odpowiedz
    czy dr Nowotny przyjmuje w przychodni czy prywatnie-ile kosztuje wizyta?
  • 28.12.03, 13:32 Odpowiedz
    Ja też polecam dok.Mysik.Moja mama leczy się u niej już 20 lat i jest bardzo
    zadowolona.Ja też się doniej wybieram w najbliższych dniach tylko żeby zostać
    przyjątą musze wykonać jeszcze kilka badań.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.