dr Ewa Rompel Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Hej, a co myślicie o dr Ewie Rompel? Nie wiecie czy przyjmuje jeszcze gdzieś
    poza gabinetem na Strąkowej i czy jeździ na wizyty domowe? Pozdrawiam
    • NIe jezdzi na wizyty, nie przyjmuje chyba nigdzie indziej. Ale jest
      rewelacyjna. MOzna dzwonic do niej o kazdej porze. POlecam
      • Nie jezdzi na wizyty i chyba nie przyjmuje nigdzie indziej,natomiast do tego,ze
        jest rewelacyjna miałabym zastrzeżenia...
        Ale ile ludzi tyle opinii...
    • Faktycznie na wizyty nie jezdzi. Zatelefonowac do Niej mozna, kiedys dzwonilam
      nawet w weekend - zachwycona nie byla, ale odebrala, wysluchala i poradzila, co
      robic. Dla mnie pozytywne jest: porzadne badanie (wizyty trwaja czasem nawet
      ponad godzine), mile podejscie do dziecka, odpowedzi na pytania i stale chyba
      (na to mi wyglada) uzupelniana wiedza. Minusy to trudnosci w umowieniu sie
      (terminy bywaja dosc odlegle) i dosc wysoka cena. Generalnie: ja jestem
      zadowolona.

Bardzo chetnie jednak dowiedzialabym sie, czemu Ty beem jestes niezadowolona -
      zawsze warto znac i negatywne opinie. Napiszesz, jakie mialas zle doswiadczenia?

• umowilismy się z panią dr,bo nasza pociecha dosyć wcześnie zaczeła miewac kolki
        no i przyjechaliśmy z 3tygodniowym dzieciaczkiem do pani Rompel-miała spore
        opoznienie w przyjeciach z jakiegos powodu...podeszła do nas-mówimy co sie
        dzieje itd... skwitowała sytuacje tekstem: "no brzuszek ją boli ,bo ma kolke-
        zalecam postepowanie jak w przypadku kolki,nic innego nie doradze..." i to
        wszystko... na korytarzu...
        przyznacie,ze nie rewelacyjne...
        może trafiłam na zły dzień,aczkolwiek do pani doktor juz nigdy się z dzieckiem
        nie wybiorę...
        • ja byłam dwa razy i jeszcze pójdę ale póki co byłam ze zdrowymi dziewczynkami
          wiec mogłam sę umawiac na taki termin jaki pasował pani doktor, niewiem jak
          bedzie gdy zachoruja i bedemusiala isc juz, teraz i natychmiast. Wizyty mi
          odpowiadaja bo trwaja długo i moge sie o wszystko zapytac a nie jak w
          przychodni- 10min na dwie dziewczynki z rozebraniem i ubraniem smile no ceny
          spore, fakt. No i w każdej chwili mogłam podejsc po recepte, pani pielegniarka
          stamtad pobierala nam krew jak potrzebowały bez żadnych oplat...no i dla mnie
          najwiekszym plusem jest to ze ten gabinet jest w moim bloku smile
          --
          Klara i Lena
    • Ja również nie jestem zadowolona. Moje dziecko ma problemy z brzuszkiem od
      urodzenia, alergię na mleko, a pani doktor powiedziała, że mam mu dawać szpinak
      z mlekiem. W ogóle jakoś nie miała kompleksowej koncepcji jak się zabrać do
      wyjaśnienia co dziecku jest. Zlecenie badań nie przyszło jej do głowy.

Myślę, że ona może być niezła rozwojowo, bo wizyta faktycznie trwa długo i
      dziecko jest oglądane i sprawdzane, ale jeśli chodzi o dzieci alergiczne, to
      nie polecam.

Ja do niej już nie pójdę.
      --
      Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie, na wielkie przyjdzie jeszcze czas smile

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.