• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dobra hurtownia z art. dla dzieci Rzeszow Dodaj do ulubionych

• 22.07.09, 11:40
    Dziewczyny podajcie namiary na dobrze zaopatrzona hurtownie , sklep
    z art dla dzieci. Zwlaszcza o tych grubszych zakupach mysle np wozki
    i czy wiecie moze czy gdzies w rzeszowie maja wozki MUTSY???
    Bede wdzieczna za pomoc.
    Zaawansowany formularz
    • 24.07.09, 12:27
      Wózek Mutsy możesz kupić w "Mieszku" przy ul. Okulickiego.
      Polecam też hurtownię "Sezam" w Kraczkowej (przy drodze E40 między
      Rzeszowem a Łańcutem). Wózków Mutsy wprawdzie tam nie mają, ale moim
      zdaniem hurtownia całkiem dobrze zaopatrzona.
    • 28.07.09, 14:58
      HEj! W Respanie na ul. rejtana są sklepy z artykułami dziecięcymi, tylko Ben na
      pierwszym piętrze jest sklepem droższym z nieco większym asortymentem,
      natomiast na półpiętrze obok baru Abakus jest drugi sklep, moim zdaniem lepszy i
      tańszy.
    • 05.10.09, 10:00
      Rzeszów
      ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14
      Budynek "FRAC" I piętro
      „Mała Akademia” Dziecięce Centrum Handlowe
      kupowałam tam ostatnio wózek i fotelik i byłam w szoku pan wyszedł z nami
      zamontować fotelik w samochodzie, dopasował wszystko do dziecka w razie
      problemów kazał przyjechać to poprawi. Do tego dostałam rabat 5%. Na prawdę
      super obsługa polecam a ceny wydaję mi się że tańsze niż np na rejtana.
      Kupowałam jeszcze podkładkę do przewijaka i była duża różnica cenowa - ale to
      już dawno temu.
      • 10.10.09, 14:53
        a czy w rzeszowie jest mozliwosc gdzies w sklepie zobaczyc na zywo foteliki
        maxi-cosi czy cybex z przedzialu 15-36kg?

--
        ... forum dla mam z mielca i okolic ...
    • 23.10.09, 14:47
      ''MIESZKO'' ul. Okulickiego, w tym budynku, co Biedronka
      • 25.10.10, 13:04
        W Danexie - w centrum budowlano - wykończeniowym, naprzeciw Leclerka, są mebelki dziecięce firmy Piętrus. Widziałam fajne łóżka piętrowe z igloo i zjeżdżalnią i inne kombinacje dla małych pokoi. Byłam tam po kafelki, ale chyba wrócę jeszcze po jakieś łóżko dla dzieciaków. Obok jest też salon Meblika, ale to już nie na moją kieszeńsad
        • 26.10.10, 13:59
          Marna reklama Kiero_k... niestety niektórzy pamiętają jak szukałaś/łeś nazwy na swój sklep z meblami dziecięcymi i 'miej więcej' to nie zbyt trafny wybór. Jak chcesz się reklamować to wykup kwadracik w gazecie... i nie eskreytuj przy okazji meblika że niby za drogi, bo lepiej dołożyć i mieć coś fajnego i trwałego, a nie kupić badziewie i męczyć oczy dziecka. Poza tym piętrus jak wszystkim wiadomo to meble nadające się wyłącznie do szybkiego zniszczenia. I używanie w tym wypadku nazwy meble... to nadużycie...
          • 08.11.10, 14:30
            Oj paola_81 naturę to Ty masz jednak wredną...nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę? A może ktoś Ci płaci za to, żeby krytykować wszystko i wszystkich. Jeśli tak, to gratuluję! Twoje opinie niestety są bardzo subiektywne - jeśli w ogóle znasz to słowo. Więcej optymizmu! Nie wiem, skąd u Ciebie ta pewność, że to moja firma? Być może wcale nie doszło do skutku jej powstanie, hm??! I jak to wszystko "ładnie" połączyłaś/eś hahahah.........a poza tym, uważam, że nazwa Miej Więcej to bardzo oryginalna nazwa i wystarczy MIEĆ WIĘCEJ wyobraźni, żeby zrozumieć. A jeśli chodzi o Meblika to przepraszam bardzo jeśli Cię to oburzyło co pisałem/am...meble osobiście mi się bardzo podobają, ale nie na moją kieszeń, i tyle.
    • 26.11.10, 14:53
      witam. prosze napiszcie gdzie w rzeszowie mozna zobaczyc wozki typu
      jane
      bebecar
      casualplay
      ?

i czy w kraczkowej k rzeszowa beda ci producenci?
      dzieki za pomoc
      pozdrawiam
      • 13.01.11, 18:13
        POLECAM MIESZKO NA OKULICKIEGO W BUDYNKU BIEDRONKI. Z TEGO CO WIEM MAJĄ NAJLEPSZY WYBÓR WÓZKÓW I FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH W RZESZOWIE.POZA TYM NAJLEPSZA OBSŁUGA. KAŻDY WÓZEK MOGĄ SPROWADZIĆ NA ZAMÓWIENIE .POLECAM WÓZEK JOOLZ, KTÓREGO NIKT W RZESZOWIE NIE MA wink.
        • 17.01.11, 23:52
          Hurtownia GIEWONT w Rzeszowie (nie pamiętam ulicy ale jest strona,wpisz na google) tam są wózki,foteliki,chodziki,ubranka,zabawki,wszystko dla malucha.Największa hurtownia na podkarpaciu.
        • 07.02.11, 17:35
          Czy w Centrum Dziecięcym Mieszko na Okulickiego prowadzą sprzedaż detaliczną? Czy tylko na firmę?
          • 07.02.11, 22:02
            tak prowadzą sprzedaż detaliczną, a przy zakupach płaconych gotówka 5 % rabatu dajawink)
            • 07.03.11, 11:31
              Ceny w firmowych produktów w rzeszowskich sklepach są od 50 % do 100% wyższe od większości sklepów internetowych i na allegro.
              Nie sądzę by było to podyktowane formą sklepu lecz raczej pazernością właścicieli i brakiem konkurencji. Wszyscy muszą płacić vat, podatki, zusy itp . Stara śpiewka " bo to są sklepy innego typu" nie jest żadnym wytłumaczeniem. Sklepy stacjonarne po prostu generują większe koszty , które mogą sobie odpisać . I łatwiej im sprzedać - bezpośredni kontakt klienta z towarem.
              • 30.03.11, 16:19
                MALA AKADEMIA: chyba najwiekszy sklep w Rzeszowie na Podkarpackiej obok Practicera i Pepco - duży wybór wózków i fotelików i co najważniejsze dla mnie fachowa porada - kupowałem cały zestaw wózek z fotelikiem maxi-cosi i bazą - cena jak sie okazało prawie taka sama jak na allegro, a przy tym miła i fachowa obsługa.
    • 08.12.11, 23:24
      Cześć.
      Mam pytanie a co sądzicie o sklepie na Wita Stwosza ABC,koleżanka mi go polecała?
    • 09.07.13, 09:25

Polecam nowy sklep Dzidziak na ul. Stanisława Augusta 50, boczna Okulickiego, tuż obok sklepu Biedronka. Oprócz sklepu stacjonarnego mają sklep internetowy dzidziak.com.pl i tam można zrobić zakupy a odebrać osobiście.

Pozdrawiam
      Ewa
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.