Dodaj do ulubionych

praca na kamerce

20.12.13, 21:09
Zapraszam do pracy na kamerce panie,panow ,pary.
Minimum do wypłaty 1000 zetonow(100 zl).
Spokojnie mozna zarobic w jeden dzien w kilka godzin* bez pośredników.

Http://showup.tv/ref/milipusia22

zoltacytrynka@onet.pl w razie dalszych pytan,lub konaktowac sie poprzez formularz z adminami na stronce.
Edytor zaawansowany
  • elzbietka25 21.12.13, 01:43
    showup.tv/ref/milipusia22
  • radwojka 23.03.14, 17:40
    Zarabiaj z przyjemnością:
    smiejse.blogspot.com/
  • tak-ok 15.12.14, 08:18
    www.upshow.pl - TAK!!
  • j_stasio 07.02.15, 16:36
    dla tych pan,ktore nie chca ryzykowac wlasnej tozsamosci na polskim rynku.Praca na cam na stronach globalnych lub prywatne pokazy skype dla klienta globalnego.podstawowy angielski wskazany.Zarobki zalezne od zaangazowania.Wiecej info na skype cam-us-sex-uk
  • anita19583001 01.05.15, 15:49
    Uważam ze bardziej skuteczne jest zarabianie w stydio jeśli chodzi o prace na kamerce Pracuje dość długo w Studio24 i jestem dostępna na wielu portalach niemieckich i amerykańskich Myślę ze gdybym chciała zaistnieć tam indywidualnie byłoby to niemożliwe a mianowicie dlatego ze nie znam biegle języka angielskiego i niemieckiego Zatem rozmawia za mnie moderator który swoją gatke i pomysłowością stara się utrzymać klienta jak najdłużej Ja muszę być ładnie ubrana uśmiechać się i czarować go swymi wdziękami i to na własnym łóżku nie wychodząc z domu Ważne jest że Polacy mnie nie oglądają Kasa zawsze wpływa regularnie na konto a ja pracuje ile chce i kiedy chce Wszystkie problemy związane z pracą na kamerce rozwiązują moi szefowie Chętnym polecam tu prace Macie pytania piszcie na maila ewusia595@interia.pl
  • adrian2110 02.05.15, 14:30
    Witaj,
    Czy chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze w domu przez internet? Jeżeli tak to kliknij w link, a krok po kroku pokażę Ci jak to zrobić: www.adriangieres.pl/zarabiajwdomu/

P.S. Szkolenie udostępniam bezpłatnie tylko na określony czas.
    Adrian!
  • ogladasacz 23.02.18, 12:59
    Szukasz pracy w domu za ponadprzeciętną stawkę?
    Jeśli jesteś pełnoletnia, czujesz się atrakcyjna i łatwo przychodzi Ci nawiązywanie nowych kontaktów, to szukamy właśnie Ciebie. Jeśli ponadto masz wesołe usposobienie i często się uśmiechasz, możesz śmiało przystąpić do dzieła. To właśnie te cechy charakteryzują nasze najlepsze modelki, które zarabiają nawet 40 000 zł miesięcznie!

Jeżeli jesteś zainteresowana i chcesz poznać szczegóły pozostaw swojego maila vivettv@gmail.com
  • ktotoinfo 13.06.18, 15:41
    Jako rozwinięcie temacie, że czytałam ostatnio blog kobiety, co zarabia od dłuższego czasu na kamerkach i przedstawia tam własne przemyślenia i opisuje|przedstawia} tam własne zarobki. Warto przeczytać: nakamerkach.pl/
  • domina699 21.12.18, 03:09
    Polecamy : sexshow.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka