Dodaj do ulubionych

Zarabianie przez internet pewne strony

31.12.15, 11:53
Jeżeli mówią Wam, że możecie uzyskać szybko kilkadziesiąt lub nawet
kilkaset złotych- bzdura. Możecie zarobić i nawet sporo(szczególnie
przy poleconych) ale musicie mieć kilka kont na różnych bux , co da wam
w sumie fajną kwotę. Zapracujecie na to w kilka tygodni . Podaje kilka
sprawdzonych stron . To są tylko te strony które mi już wiele razy
wypłacały zarobki . :
Strony za euro lub dolary :
trafficmonsoon.com/?ref=alureig
useclix.com/index.php?ref=welomir
www.pvtraffic.com/?r=alureig
wordlinx.com/?r=722243
www.neobux.com/?r=welomir
clixten.info/?ref=alureig
www.trafficsec.com/?r=alureig
Strony za złotówki:
imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=alureig
centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=alureig
pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=alureig
swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=alureig
zielonymail.com/pages/index.php?refid=alureig
Życzę powodzenia .
Edytor zaawansowany
  • lukasz595 05.01.16, 12:41
    Od roku czasu poszukiwałem realnego źródla dochodu online.
    Dokładnie 4 miesiące temu dołączyłem do programu Trafficmonsoon.
    Mój dochód to 4800$ - 1200$ miesięcznie. Brzmi niezle ale można zarabiać jeszcze więcej ! :) Trafficmonsoon oferuję 5 możliwości zarobkowych. Chcesz dowiedzieć się wiecej ? Zapraszam na moją stronę i do kontaktu - nie jestem anonimowy :) trafficmonsoonteam.pl/mrozynski
  • kikoj 31.01.16, 20:48
    Tu można sobie poczytać na temat bardzo dobrego biznesu. zarabianie przez internet myadvertisingpays.edu.pl
  • wikiwiktoria91 01.02.16, 12:59
    Witam,
    ponieważ nigdy nie byłam przekonana, że w internecie można zarabiać więcej niż na etacie, postanowiłam za namową znajomego spróbować i wstąpiłam do firmy My Advertising Pays. Jestem już po ponad miesiącu i wraz z narzeczonym przekonaliśmy się, że jest to możliwe. Obecnie według naszych obliczeń za rok będziemy mogli zrezygnować z pracy, a za dwa lata osiągniemy totalną wolność finansową, oboje mamy dopiero po 25 lat!!

JEDNAK aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze, a nie jakieś groszowe sprawy, to oferta tej firmy kierowana jest raczej do osób posiadających jakieś oszczędności, których nie boją się pomnażać, nie ma się czego bać tak na prawdę :)
    Można zarabiać bezproblemowo bez osób poleconych.
    Są jednak osoby takie jak ja, które poznały już firmę i potrafią pomagać zacząć zarabiać iinnym. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetowybiznes.wordpress.com/ (polecam zakładkę video, po obejrzeniu filmików to staje się o wiele realniejsze dla niedowiarków :)) oraz pod adres mailowy: platformareklamowa@outlook.com

Odpowiem na wszelkie pytania związane z firmą MAPs
  • pracatm 01.02.16, 23:27
    Szukasz realnej szansy zarobku przez Internet?
    Mam na imię Paweł i zajmuję się zarabianiem przez Internet od kilka lat. Żyjemy w czasach w których zarabianie w sieci jest możliwe. Czasami nawet przy małym nakładzie pracy!
    Chciałbym zaoferować Ci współpracę w ramach serwisów HYIP.
    Są to inwestycje z wysokoprocentowym, stabilnym zyskiem. Stawka podstawowa to 110% w 55 dni. Jednakże przy odpowiednim rozpracowaniu i reinwestycji (o czym więcej napiszę zainteresowanym) stawki sięgają 160% w 110 dni. W porównaniu z wszelkimi lokatami dostępnymi na Polski rynku - jest to bardzo ciekawa oferta.
    Zarobki naliczane są co godzinę - więc łatwo zaobserwować progres powiększających się funduszy.
    Serwis działa niezmiennie od ponad roku, nie miałem z nim większych problemów. Zarabiać można w dwojaki sposób:
    1. Poprzez inwestycję (50$ zamienia się 55$ po 55 dniach, a przy odpowiednim rozplanowaniu nawet więcej)
    2. Poprzez zapraszanie kolejnych użytkowników (otrzymuje się 10% od wpłacanych kwot podopiecznych). Jednakże jest się odpowiedzialnym za osoby, rejestrujące się z Twojego linku.
    Na rejestracji z polecenia nic nie tracisz, bowiem stawki w żaden sposób się nie zmieniają, a zyskujesz szansę zaproszenia swoich znajomych, rodziny.
    +
    Dodatkową możliwością zarobku jest klikanie reklam (do 0,02$ na jednym kliknięciu)
    +
    Dostaje się dodatkowo możliwość wyświetlania własnych banerów na stronie, jak i otrzymania pakietów na wyświetlenia własnych witryn.
    Jest to idealny dodatek do innego biznesu Internetowego!

Jeżeli jesteś zainteresowany tym co napisałem - zapraszam na kontakt pod adres e-mail:
    pracatm@gazeta.pl

Nie ważne, czy chcesz inwestować, czy chcesz nauczyć się zarabiać - warto jest poznać dostępne możliwości!
  • anitka32 07.06.19, 11:24
    Hej,

Jestem Anita i mam 32 lata. Od 2 lat nie mogłam znaleźć żadnej pracy przez to, że 3 lata praktycznie siedziałam w domu z powodu ciąży i małych komplikacji :(
    Szukałam sposobów na zarabianie w internecie ale bez skutku dopóki nie natknęłam się na te poradniki.
    Na początku się bardzo bałam zainwestować ale po kilku dniach namysłu w końcu się odważyłam i wyszło mi to na dobre.
    Teraz jestem niezależna finansowo. Narazie nie są to jakieś wielkie pieniądze ale zysk cały czas rośnie i to mnie cieszy :)
    A więc musiałam się tym podzielić z takimi ludźmi jak ja bo nie mogę patrzeć na ludzi co się marnują na etacie a jest tyle rzeczy, które można by robić w tym czasie.

[url=http://e-zarobki.pl]e-zarobki.pl/[/url]

Dzięki tej stronie i tym poradnikom zarobiłam w pierwszym miesiącu 2 450 zł :) Po pełnych 3 miesiącach zysk stały utrzymuje się na poziomie 2 tyś zł. Polecam również się później zapisać do grupy.

Pozdrawiam,
    Anitka :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka